Zamknij

W Sejmie powstało nowe koło. Jest w nim poseł z naszego regionu!

10:02, 04.05.2021 Aktualizacja: 10:15, 04.05.2021
Skomentuj fot. screen/Facebook fot. screen/Facebook

W Sejmie powstało nowe koło. Jest w nim poseł z naszego regionu!

To inicjatywa posłanki Agnieszki Ścigaj. Dołączyli do niej  polityk Porozumienia Andrzej Sośnierz i związany z Kukiz'15 Paweł Szramka (z Brodnicy). Nowe koło nazywa się Polskie Sprawy.

Jak mówiła posłanka Agnieszka Ścigaj na konferencji prasowej w Sejmie polityków połączyły rozmowy o zdrowiu, przedsiębiorczości, a także to, jak Polska będzie wyglądała po pandemii.

- Dzisiaj postanowiliśmy zawiązać koło poselskie, które priorytetowo będzie zajmować się tymi sprawami - powiedziała posłanka.

W nowym kole poselskim znalazło się miejsce dla posła z naszego regionu - Pawła Szramki.

 

Jak myślicie, czy Polskie Sprawy mają szansę utrzymać się dłużej w Sejmie?

[ALERT]1620116962110[/ALERT]

 

(ddtorun.pl)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(2)

ToruniakToruniak

0 3

Następny ucieka na statek zwanym korytem ,a ja na tego pana głosowałem ...Moja noga na wyborach już nigdy nie stanie !!!

15:44, 04.05.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

wyborcawyborca

3 0

Dobrze robi, brawo!!!

15:48, 04.05.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddtorun.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%