Zamknij
REKLAMA

"To rozkład państwa". Posłowie PO z Torunia krytycznie o rządach PiS!

09:30, 20.11.2020 | ddtorun.pl
Skomentuj fot. Marek Krupecki
REKLAMA

"To rozkład państwa". Posłowie PO z Torunia krytycznie o rządach PiS!

Posłowie PO z Torunia - Tomasz Lenz i Iwona Hartwich zorganizowali wspólną konferencję prasową. Podsumowali na niej bardzo krytycznie pięć lat rządów PiS. 

Parlamentarzyści przygotowali również specjalny dokument.

Ten liczy 180 stron i skrupulatnie podsumowuje pięć lat rządów PiS.

 

Posłowie krytycznie podsumowali te pięć lat. Zwrócili uwagę, że w Europie i na świecie nikt naszego kraju nie traktuje poważnie.

- Te 5 lat rządów, to rozkład państwa. Za chwilę obudzimy się w kraju, który nie ma żadnych partnerów za granicą, a którego gospodarka nastawiona jest na to, że przedsiębiorcy muszą wpłacać do budżetu pieniądze po to, by rządzący mogli je rozdawać i zdobywać tym głosy, nie licząc się z kondycją. Te 5 lat, to ciemny, trudny okres dla Polski. Jako Polacy, musimy robić wszystko, by go zakończyć - powiedział poseł Tomasz Lenz.

 

Z kolei posłanka Iwona Hartwich, która ma niepełnosprawnego syna odniosła się do sytuacji osób niepełnosprawnych.

-  Chcieliśmy zadać kłam temu, co mówi PiS. Niepełnosprawne osoby, to jedyna grupa w Polsce, która otrzymuje 500 zł z kryterium. Ustawa za życiem, która powstała w 2016 roku, właśnie podczas protestu kobiet, nie pomaga niepełnosprawnym po 18 roku życia. Dziś te osoby zostały przez PiS kolejny raz spoliczkowane – podkreślała Iwona Hartwich.

A Wy jak oceniacie te pięć rządów PiS. Czy to była faktycznie dobra zmiana?

Masz dla nas temat? Napisz. 

[ALERT]1605863165346[/ALERT]

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (8)

ktośtamktośtam

5 2

Ciekawe czy napisali, że najbardziej boli ich to, że kto inny robi *%#)!& po swojemu, a ich od koryt odsunięto...Jedni równi drugim, nie wiadomo którzy gorsi ... Ot Polska polityka ... 12:05, 20.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AlAl

7 2

Lenz i Hartwih to ostatni którzy mogą kogokolwiek krytykować.... 12:08, 20.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

WsiokWsiok

11 1

Toruń przeprasza za buca, aroganta, chama i cwaniaka Lenza ... 12:17, 20.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Haha! LencHaha! Lenc

8 1

Rozkład państwa to Kodeks Neumanna: " Możesz kraść i oszukiwać, a sądy ci nic nie zrobią jeśli będziesz z nami w PO"! To jest pacanie Lencu ROZKŁAD MORALNY I ETYCZNY który cechuje twoją partię. Rozkład to jest zgoda Tuska i Kopacz na znikanie w kieszeniach złodzieji MILIARDÓW z VAT-u! Rozkład Państwa to jest : NOWAK z PO od zegarków i układanek drogowych, to jest ADAMOWICZ z jego przekrętami w Trójmieście, to jest Zdanwoska z PO w Łodzi i jej poswiadczenie nieprawdy w celu uzyskania kredytu dla swego konkubenta, to jest Walcowa z PO w Warszawie i czyściciele kamienic, to jest Trzaskowski z PO i afera ze ściekami trującymi tez Toruń, to jest także twoje zachowanie w sejmie i Nitrasa tego chama grzebiącego w torbach posłów rządzacej partii. popychających ichw Sejmie czy w oczyszczalni ścieków, to wreszcie wywożenie walizkami pieniędzy do banków w Szwajcarii, to wreszcie przywożenie kasy z Niemiec przez Tska dla swojej partii.
Chłopcze ( nie wiem ile masz lat ale zachowujesz sie jak nastoletni dureń) czy ty nie rozumiesz że się ośmieszasz? Sam robisz z siebie pośmiewisko.
Nie nadajesz się na posła ! 12:24, 20.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Mmm Mmm

0 0

*%#)!& 12:50, 20.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

girlShopgirlShop

6 1

To ten sam tow.T. Lenz syn tow. Lenca ,który wraz z kmiotkiem, dewotem P. Całbeckim rozwalił ten dwu stoliczny region ,gdzie pod ich rządami jest najgorszy w kraju? 13:22, 20.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

znawcaznawca

4 0

T. Lenz taki bohater a jako jedyny w tym regionie nie został prezydentem miasta ,przegrywając ze starym obrotowym komuchem M. Zaleskim ,POdobnie jak kiedyś jego ojciec partyjny J. Wyrowiński? 14:27, 20.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Mmm Mmm

2 0

Co za menelstwo w tym złodziejskim PO.jechać z kur... 14:27, 20.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA