Zamknij

Grupa ASTAT zaprasza na VIII edycję Regionalnych Spotkań Inżynierów i Automatyków, 14 czerwca 2022 r., hotel Bulwar w Toruniu

00:00, 13.05.2022 | materiał partnera

NFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Termin i lokalizacja: 14.06.2022, g. 8:00-16:00, hotel Bulwar **** Toruń

Temat: Regionalne Spotkanie Inżynierów i Automatyków

Przemysł i procesy produkcyjne – optymalizacja i pomiary

Organizatorzy: firma Astat sp. z o.o.

Partnerzy: firmy Apator, Apar, Brady, Energa Operator, Finder, Kubler, Panasonic, Phoenix Contact

Grupa ASTAT zaprasza na VIII edycję Regionalnych Spotkań Inżynierów i Automatyków, organizowaną dnia 14 czerwca 2022 r. w hotelu Bulwar w Toruniu.

Tegoroczna edycja RSIiA odbędzie się w Toruniu, po raz pierwszy zagościmy w woj. kujawsko-pomorskim, poprzednie spotkania realizowane były w Chorzowie, Warszawie, Gdyni, Rzeszowie, Wrocławiu oraz dwukrotnie w Poznaniu. Wydarzenia cieszyły się dużym zainteresowaniem i zgromadziły łącznie ponad 800 uczestników.

Wiodąca tematyka Spotkania to "Przemysł i procesy produkcyjne - optymalizacja i pomiary", formuła przewiduje:

- wykłady oraz case study - prelekcje przedstawicieli przemysłu, product managerów oraz branżystów- stoiska tematyczne - prezentacje nowoczesnych rozwiązań i urządzeń, wsparcie doradców technicznych i dostawców

W programie Spotkania m.in.:

- Zarządzanie Energetyczne jako sposób na optymalizację kosztów przedsiębiorstwa

- Przyrządy kontrolno-pomiarowe dla służb utrzymania ruchu

- Poprawa parametrów jakości energii elektrycznej w zakładzie przemysłowym

- Stabilizatory napięcia i układy zasilania rezerwowego

- Przemysł spożywczy w Polsce problemy i wyzwania

- Inwestycje i realizacje w regionie kujawsko-pomorskim oraz warmińsko-mazurskim

- Elementy układów pomiarowych i kompensacji mocy biernej w sieciach nn i SN

- Bezpieczeństwo funkcjonalne w enkoderach

- Bezpieczeństwo maszyn

Wydarzenie skierowane jest do automatyków, kierowników utrzymania ruchu, energetyków, dyrektorów technicznych, kierowników produkcji oraz konstruktorów z kujawsko-pomorskim oraz warmińsko-mazurskim, z lokalnych firm i zakładów produkcyjnych.

W jednym miejscu i czasie gromadzimy specjalistów i doradców technicznych, którzy w trakcie spotkania mogą wymieniać doświadczenia i dzielić się wiedzą.

Partnerami merytoryczni wydarzenia są doradcy techniczni z firm takich jak: Apar, Bartec, Brady, Finder, Panasonic, Kubler, Phoenix Contact. Ponadto w roli prelegentów wystąpią nasi partnerzy biznesowi z firm Apator oraz Energa-Operator.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny dla jednego reprezentanta firmy, kolejne osoby odpłatnie (123 zł brutto/os.). Uczestnikom wydarzenia zapewniamy materiały szkoleniowe, catering w trakcie spotkania, imienny certyfikat uczestnictwa, konsultacje i wsparcie doradców technicznych oraz branżystów i in.

Szczegółowe informacje na temat Spotkania, w tym dokładny program wykładów oraz warunki uczestnictwa znajdują się na stronie: https://astat.pl/szkolenia/regionalne-spotkanie-inzynierow-i-automatykow/

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%