Zamknij

Znakowanie gadżetów elektronicznych - o czym warto pamiętać?

15:22, 11.05.2022 | materiał partnera

Gadżety elektroniczne to bardzo doceniane przez wszystkich kontrahentów prezenty, które oferować może każda firma. Są niezwykle użyteczne, a oznakowanie ich swoją nazwą swojego przedsiębiorstwa zapewnia zapadnięcie głęboko w pamięć.

Gadżety elektroniczne - dlaczego warto w nie zainwestować?

Działy marketingu większych firm coraz częściej kierują swoje kroki przy wyborze gadżetów reklamowych w stronę tych, które mają związek z elektroniką. Szeroki wachlarz możliwości wyboru idealnych przedmiotów do akcji marketingowych jest naprawdę imponujący i sprosta wymaganiom wszystkich klientów. Gadżety elektroniczne są bardzo użyteczne przy wykonywaniu codziennych obowiązków związanych z pracą i utrzymywanie stałego kontaktu ze współpracownikami i kontrahentami.

Gadżety elektroniczne - rodzaje

Działy zajmujące się marketingiem mają szerokie pole wyboru idealnych gadżetów elektronicznych, do których należą między innymi:

 • rozchwytywane powerbanki, również w innowacyjnych, drewnianych odsłonach,
 • nawilżacze powietrza,
 • krokomierze,
 • bezprzewodowe ładowarki,
 • głośniki bezprzewodowe, również w zaskakującej, bambusowej odsłonie,
 • słuchawki bezprzewodowe z bazą ładującą,
 • karty RFID,
 • antybakteryjne pendrive’y,
 • przenośne stojaki pod laptopy,
 • stojaki na smartfony,
 • i wiele więcej.

Tak przygotowane na ważne spotkania organizacyjne, prezentacje firm lub konferencje upominki z pewnością wpłyną niezwykle pozytywnie na wizerunek przedsiębiorstwa. Gadżety elektroniczne to wyjątkowo prestiżowe i użyteczne przedmioty, które będąc sygnowane logo lub nazwą firmy spełnią swoje zadanie reklamowe idealnie.

Gadżety elektroniczne - o czym warto pamiętać?

By gadżety elektroniczne jak najlepiej wypełniały swoją funkcję reklamową i promocyjną należy zwrócić uwagę na ich oznakowanie. Należy pamiętać, by przedmioty te były odpowiednio dopasowane i spójne kolorystycznie.

Trzeba pamiętać o tym, że wielkość gadżetu nie zawsze koreluje z wielkością możliwej do umieszczenia na nim grafiki. Wielkość pola, możliwego do wykorzystania pod oznakowanie sprzętu, jest uzależniona od możliwości maszyn, które są w tym celu wykorzystywane. Przy wyborze interesującego nas produktu warto zwrócić uwagę na możliwości w kwestii ich personalizacji oraz materiał, z którego będą one wykonywane. W razie wątpliwości należy zwrócić się z odpowiednim zapytaniem do producenta, który jest w stanie rozwiać wszelkie wątpliwości klienta. Dzięki profesjonalnej podpowiedzi możliwe jest wybranie najlepszej metody znakowania naszego produktu reklamowego oraz zasięgnięcie fachowej porady tak, by zamawiane przez nas gadżety elektroniczne były zgodne z oczekiwaniami.

Nie ma wątpliwości, że gadżety elektroniczne to jedne z najwyżej cenionych gadżetów reklamowych. Jednak dla ich sukcesu niezbędne jest właściwe, jakościowe oznakowanie upominków. Ważne jest, aby logo czy też nazwa firmy były dobrze widoczne. Natomiast wysoka jakość grafiki wpływa na postrzeganie marki.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%