Zamknij

Wszystkie oprawki okularowe za 1zł z okazji otwarcia KODANO Optyk w Toruniu!

00:00, 09.05.2022 | materiał partnera

9 maja 2022 roku w Centrum Handlowym Atrium Copernicus odbędzie się WIELKIE OTWARCIE salonu KODANO Optyk! Z tej okazji możesz kupić wymarzone oprawki okularowe tylko za 1zł!

Wyjątkowa promocja na wielkie otwarcie!

Z okazji otwarcia nowego salonu KODANO Optyk w dniach od 9 do 14 maja wszystkie oprawki okularowe można kupić za 1zł. Wybór jest ogromny i sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Promocja obejmuje absolutnie wszystkie oprawki okularowe znanych, światowych marek takich jak Ray-Ban, Versace, Prada, Emporio Armani oraz wiele innych. Jedynym warunkiem skorzystania z promocji jest zakup kompletnych okularów korekcyjnych (oprawa + soczewki okularowe). Dodatkowo przy zakupie okularów koszt badania wzroku wynosi jedyne 50 zł! Tak świetne promocje to idealny czas, żeby zadbać o swoje oczy.

Zapraszamy!

  • KODANO Optyk, CH Atrium Copernicus ul. Żółkiewskiego 15, tel. 884 809 902

Nowo otwarty salon zachwyca jasnym, przestronnym wnętrzem oraz bogatym asortymentem opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych. W salonach KODANO Optyk można znaleźć okulary znanych, światowych marek takich jak: Ray-Ban, Emporio Armani, Versace, Dolce&Gabbana, Moretti, Loretto i wiele innych. Doradcy klienta pomogą dobrać okulary do każdego kształtu twarzy, każdego typu urody oraz każdego gustu.

Salony KODANO Optyk

Salony KODANO Optyk należą do grupy KODANO – największego w Polsce sklepu internetowego z soczewkami kontaktowymi, której częścią jest także sklep internetowy z okularami Kodano.pl. Warto dodać, że grupa KODANO w całości powstała przy wykorzystaniu polskiego kapitału.

W salonach KODANO Optyk można zarówno dobrać okulary, jak i zbadać wzrok. Profesjonalne badanie wzroku wykonują wykwalifikowani optometryści oraz refrakcjoniści. Ponadto w każdym salonie pracują doświadczeni doradcy, którzy chętnie pomogą w wyborze odpowiednich okularów, spełniających wszystkie oczekiwania.

Oprócz Torunia, salony KODANO Optyk znajdują się w miastach takich jak: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gdańsk, Gliwice, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Opole, Poznań, Rzeszów, Sosnowiec, Szczecin, Warszawa, Wrocław i Zielona Góra.

Wielkie otwarcie salonu KODANO Optyk w Toruniu to szansa na skorzystanie z wyjątkowej promocji, dlatego nie przegap okazji i kup swoje wymarzone oprawki tylko za złotówkę.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%