Zamknij
REKLAMA

Złote zegarki na prezent? Sprawdź komu i na jakie okazje warto je podarować!

00:00, 11.09.2021 | materiały partnera

Są synonimem luksusu i wbrew pozorom – dodatkiem odpowiednim nie tylko dla kobiet. Złote zegarki to doskonała propozycja na prezent dla użytkowników w każdym wieku. Wszystko dlatego, że mają naprawdę różne oblicza! Komu i z jakiej okazji warto podarować taki upominek i na jaki wariant zdecydować się w konkretnej sytuacji? Sprawdzamy!

Złoty zegarek – idealny prezent na początek dorosłego życia

Złote zegarki to doskonały pomysł na prezent dla solenizanta wkraczającego w dorosłość. Wybierając konkretny model, musisz wziąć pod uwagę nie tylko funkcjonalność i wartość czasomierza, ale przede wszystkim – jego design. Ten powinien nawiązywać do bieżących trendów i spełniać wciąż jeszcze nastoletnie wymagania. Wśród propozycji odpowiednich dla młodych kobiet należy wymienić Polpora Flamingi, dla młodych mężczyzn natomiast – Longines Legend Diver Watch Gold Poland, stworzony w ramach edycji limitowanej. 

Każdy z proponowanych modeli charakteryzuje się nie tylko wytrzymałością i przemyślaną konstrukcją, ale także – szeregiem funkcjonalnych rozwiązań i designem, zaprojektowanym z myślą o młodych ludziach. 

Złoty zegarek – idealny na zakończenie edukacji

Bliska Ci osoba obroniła tytuł magistra bądź doktora, osiągnęła sukces naukowy albo wydała pierwszą, poważną publikację? Pozwól jej zapamiętać ważne chwile, wręczając gustowny upominek, na przykład – złoty zegarek. Jaki model będzie idealny?

- Tissot Goldrun to propozycja dla każdej eleganckiej kobiety. Ten model doskonale odnajdzie się w towarzystwie minimalistycznych i oficjalnych dress code’ów. Stylowy, pozbawiony dodatkowych, zwracających uwagę zdobień, a jednocześnie – niezwykle efektowny okaże się trafionym wyborem zarówno dla młodej pani magister, jak również – doświadczonej pani doktor. 

- Tissot Rose Dream Lady Quartz Diamonds 18k to propozycja dla kobiet, które na co dzień sięgają po zestawy casualowe i biznesowe. Pięknie prezentuje się na nadgarstku, a wybrany na prezent, sprawia, że ważna chwila jest jeszcze bardziej uroczysta.

- Certina Priska Gold Gent 18 ct to idealna propozycja dla młodych i dojrzałych mężczyzn. Idealne dla panów, którzy odnieśli sukces w życiu zawodowym, doskonale wpisze się w casualowe i biurowe stylizacje. Jedno jest pewne – ten model jasno mówi, że jego właściciel może więcej!

Złote zegarki na inne okazje – kiedy jeszcze je wybrać?

Złote zegarki to doskonała propozycja na prezent również na inne okazje – urodziny, jubileusze, również zawodowe, a także – jako upominek dla par. Zaufaj ofercie sklepu internetowego Zegarki Zielona Góra i znajdź oryginalny model dla ważnej dla Ciebie osoby.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%