Zamknij
REKLAMA

Perfekcyjne płytki do Twojego domu. Nadaj wnętrzom charakteru

09:13, 08.09.2021 | materiały partnera

Myślisz, że płytki do łazienki nie nadają się do żadnego innego pomieszczenia? Bład! Polacy coraz śmielej korzystają z ich uroku nie tylko w łazience, ale też kładąc je np. na ścianę w sypialni. Trendy się zmieniają, a za takim rozwiązaniem w pokoju przemawia m.in. ich trwałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne czy niepowtarzalny klimat.

Płytki ceramiczne w salonie i nie tylko

Wielu osobom wydaje się, że lista wybranych produktów, którymi można ozdobić podłogę w salonie czy w sypialni, jest zamknięta. W ich mniemaniu ściany powinny być pokryte tapetą lub jedynie malowane, by zachować odpowiedni klimat pomieszczenia. To jednak nieprawda.

Płytki ścienne oraz płytki podłogowe

Fakty są takie, że na ścianach możemy mieć wiele ciekawych rozwiązań. Salon wcale nie zacznie wyglądać jak łazienka lub toaleta, gdy tylko na jego podłodze zagoszczą kafelki ścienne ceramiczne. Nie bój się również ozdobić nimi ścian - odpowiednio dobrana ceramika może się do tego świetnie nadawać. Eksperymentuj: może spodoba Ci się glazura, gres lub użyjesz terakoty - sprawdź, który wariant spodoba Ci się najbardziej. 

Płytki również mogą się świetnie sprawdzić w kwestii wykończenia sypialni - niektóre wnętrza aż proszą się o kafelki w różnych kolorach. Mowa tu szczególnie o klimatycznym pomieszczeniu, w którym gości też np. matowa ściana.

Bogatą paletę płytek ceramicznych oraz więcej informacji znajdziesz na stronie: https://plytki.pl/kolekcje-pomieszczenia/plytki-do-sypialni/

Stwórz bogatą kolorystykę w swoim holu

Jedną z głównych funkcjonalności płytek jest to, że mają dużą wytrzymałość. Wykorzystać to możesz w holu bądź przedsionku. Do tej części domu glazura pasuje jak ulał. Co więcej, doskonale współgra z nią też grube szkło lub dostojny marmur.

Zakupu kompletu dostosowanego do każdego typu wnętrz można dokonać tu: https://plytki.pl/kolekcje-pomieszczenia/plytki-do-holu/. Zwróć uwagę na to, jak wiele jest możliwości, warto więc ostateczną decyzję dobrze przemyśleć, by stworzyć efekt na najwyższym poziomie.

Płytki łazienkowe i ścienne nie tylko w toalecie

Antypoślizgowość płytek wykorzystać możesz w sposób dostosowany do Twoich potrzeb - nie tylko w pomieszczeniach sanitarnych, ale również na zewnątrz. Jeśli często spędzasz czas na balkonie, stwórz tam estetyczne wzory. Wszystkie produkty dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb zebrane zostały w jednym miejscu: https://plytki.pl/kolekcje-pomieszczenia/plytki-na-balkon/

Płytkami warto wyłożyć też taras, gdyż są wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu. Na ten element domu oddziałuje wiele czynników zewnętrznych, m.in. śnieg czy deszcz. Na szczęście powierzchnię płyt trudno jest uszkodzić. Więcej tego typu rozwiązań znajdziesz też na tej stronie: https://plytki.pl/kolekcje-pomieszczenia/plytki-na-taras/

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%