Zamknij

Gotowane jedzenie dla psa - alternatywa dla karmy z puszki

10:36, 20.07.2021 | materiały partnera

W codziennej diecie psa powinno znaleźć się pełnowartościowe mięso wysokiej jakości oraz dodatki w postaci warzyw i owoców, które dostarczą czworonogowi niezbędnych witamin. Nie każdy właściciel ma jednak czas, aby gotować psu, dlatego aby nie karmić go gotowym jedzeniem z ludzkiego stołu, można zamówić psią karmę u jednego ze sprawdzonych dostawców.

  1. Jak bez wysiłku pozyskać gotowane jedzenie dla psa?
  2. Dlaczego warto wybrać domowe jedzenie dla psa?

Gotowane jedzenie dla psa to specjalnie przygotowana mieszanka, składająca się z najlepszych składników. Są to głównie produkty pochodzenia zwierzęcego - zarówno mięso dobrze znane ludziom, jak indyk czy wołowina, jak również podroby.

Jak bez wysiłku pozyskać gotowane jedzenie dla psa?

Karmienie psa wymaga zasięgnięcia informacji o żywieniu zwierząt i diecie psów, szczególnie, jeśli pupil należy do jednej z ras o wrażliwym układzie pokarmowym lub jest zwierzęciem obciążonym chorobami. Sucha karma nie zapewnia wszystkiego, co jest potrzebne psu, a gotowa karma mokra w puszkach często nie spełnia wymogów jakościowych. Rozwiązaniem jest jedzenie gotowane, pełnie niezbędnych składników odżywczych, idealnie dopasowanych do wieku, rasy i poziomu aktywności czworonoga.

Domowe jedzenie dla psa nie musi być przygotowywane przez właściciela. Gotową karmę można zamówić z dostawą do domu - wystarczy wejść na https://piesotto.pl/ i podać kilka podstawowych informacji o psie, aby określić jego zapotrzebowanie kaloryczne. Właściciel może wybrać gotowane posiłki stanowiące pełnoporcjowe karmy gotowe, dobrane perfekcyjnie do masy ciała i potrzeb psa. W ten sposób w diecie czworonoga nie zabraknie niczego, co jest mu potrzebne do prawidłowego funkcjonowania, a właściciel będzie miał pewność, że podaje swojemu pupilowi pełnowartościową karmę.

Dlaczego warto wybrać domowe jedzenie dla psa?

Psy nie powinny być karmione domowym jedzeniem dla ludzi. Zawiera ono zbyt dużo przypraw, których nie może jeść pies, a także sporą dawkę tłuszczów i innych, nieodpowiednich dla czworonogów składników. Należy pamiętać, że podawanie psu niektórych potraw może prowadzić nawet do śmierci zwierzęcia, dlatego mając wątpliwości, należy poradzić się lekarza weterynarii, który określi, jaką karmę można wprowadzić do diety psa.

Choć gotowanie psu nie jest trudne, to nie każdy ma na to czas. Alternatywą jest gotowe, naturalne jedzenie dla psa, mające pozytywny wpływ na metabolizm czworonoga oraz jego aktywność fizyczną. Przed podaniem psu tej karmy wystarczy wybrać smak - to wystarczy, aby pupil miał zdrową, zbilansowaną dietę.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%