Zamknij

Żaluzje dzień noc Kraków

10:52, 14.07.2021 | materiały patnera

Osłony okienne chroniące przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym cieszą się popularnością nie tylko ze względu na swoją urodę, ale także ze względu na łatwość sterowania konstrukcją. System typu zebra jest bezpiecznie przymocowany do okien, dzięki czemu całkowicie wykluczona jest możliwość jego odkształcenia. Solidna listwa dolna pozwala na ułożenie takiej osłony okiennej w dwóch warstwach, a mechanizm ze specjalnym łańcuszkiem wygodnie reguluje poziom natężenia światła. Jesteśmy firmą, która zajmuje się produkcją osłon okiennych na wymiar, wykonujemy pomiar w mieszkaniu lub w biurze oraz zapewniamy montaż.

Efektywne i designerskie osłony okienne

Nasze żaluzje dzień noc w Krakowie wyróżniają się wysoką jakością wykonania, ciekawymi wzorami i wyrazistymi kolorami. Sposób działania tych rolet polega na tym, że każdą warstwę tkaniny można przesuwać osobno, co nie jest możliwe w przypadku innych systemów. Automatyczne mocowanie pozwoli ustawić pewien poziom długości, dzięki czemu całkowite odsłonięcie okna nie będzie stanowiło problemu. Istnieje kilka rodzajów rolet dzień-noc, między którymi główną różnicą jest obecność lub brak specjalnej kasety. Cena żaluzji dzień noc uzależniona jest od rodzaju, kolorystyki i użytego materiału. U nas każdy znajdzie najlepsze rozwiązania i zaoszczędzi pieniądze. Kupno rolet dzień-noc na wymiar to doskonałe rozwiązanie, ponieważ są one przyjazne dla środowiska i całkowicie bezpieczne dla człowieka, a nawet dziecko poradzi sobie z ich prostą obsługą.

Dekoracja i osłona okien

Wykonywane przez nas żaluzje dzień noc w Krakowie idealnie nadają się do dekoracji okna zarówno mieszkania, prywatnego domu jak również biura w dużej korporacji. Są uniwersalne: można je stosować w salonie, sypialni i kuchni, gabinecie prezesa firmy. Rolety typu zebra stanowią nietuzinkowy i nowoczesny projekt dekoracji okna. Ten rodzaj osłon okiennych jest zbudowany z naprzemiennych ciemnych pasów oraz przezroczystej tkaniny, w każdym przypadku posiadają identyczną szerokość. Prześwitujące paski mogą być wykonane z tiulu lub siateczki. Wszystko to jest przymocowane do szyby od góry i po obróceniu mechanizmu można uzyskać trzy opcje rozwoju wydarzeń. W pierwszej opcji wszystkie ciemne paski nakładają się na jasne, aż do uzyskania całkowitej ciemności. Natomiast w drugiej paski częściowo zachodzą na siebie i zapewniają miękkie oświetlenie. Trzecia opcja zapewnia pełne odsłonięcie okna, aby otworzyć pomieszczenie na świat zewnętrzny.

Tkaniny wykorzystywane do produkcji rolet typu zebra mają więcej zalet:

 • Zatrzymują do 90-100% światła słonecznego
 • Są doskonałym tłumikiem hałasu
 • Chronią przed nadmiernym nagrzaniem pomieszczenia
 • Wystawione na działanie ognia nie palą się, ale topią bez wydzielania szkodliwych substancji
 • Nie blakną od słońca
 • Łatwe w czyszczeniu i odporne na zabrudzenia
 • Nie gniotą się i nie wymagają prasowania
 • Nie powoduje alergii.

Zastosowane materiały do produkcji żaluzji dzień noc w Krakowie są niezwykle wytrzymałe i elastyczne. Przezroczyste paski zabezpieczają domowników przed zbyt jasnym słońcem, ale w pomieszczeniu jest zawsze jasno, dostające się do wnętrza światło jest przytłumione. Grubsze, ciemniejsze rolety nie tylko zapewniają ochronę przed słońcem, ale mogą również pogrążyć pomieszczenie w niemal całkowitej ciemności.

Typy osłon okiennych - zebra

Asortyment żaluzji dzień noc w Krakowie oferuje następujące typy, które można wybrać w zależności od kształtu, konstrukcji i rodzaju okien:

 • Żaluzje dzień noc w kasecie cechują się wysoką estetyką, praktyczności oraz doskonałym wyglądem wizualnym. Jest to system zamknięty, w którym roleta po zrolowaniu jest zwijana w metalową kasetę. Po obu stronach w tego typu modelach zamontowane są prowadnice, które nie pozwolą na ich zwisanie podczas otwierania.
 • Zebra-Mini to wisząca swobodnie żaluzja na jednym skrzydle okiennym. System jest otwarty, roleta nie jest zwijana do kasety, ponieważ jest niewielkich rozmiarów, nie ma, więc takiej potrzeby.
 • Żaluzje dzień noc w standardzie to duże rolety wolnowiszące, przeznaczone do przestronnych pomieszczeń i zakrycia całego otworu okiennego. Sama roleta może pozostać otwarta lub można zrobić dla niej kasetę.

Kolory i nadruki osłon okiennych - zebra

Istnieje wiele odmian rolet stosowanych w wystroju pomieszczeń mieszkalnych i biurowych. Duża gama kolorów, oryginalne modele dają możliwość stworzenia funkcjonalnej opcji dekoratorskiej. Żaluzje dzień noc to rodzaj dekoracji okien który szybko zyskuje na popularności. Sposoby użycia są wielowymiarowe i uniwersalne. Logiczne jest, że w przypadku mieszkań najbardziej odpowiednim pomieszczeniem na takie osłony będzie sypialnia i znajdujący się w niej balkon. Dodatkowym bonusem jest dobra izolacja akustyczna, która jest po prostu niezbędna w miejskich warunkach życia.

W budynkach mieszkalnych parter jest najbardziej narażony na naruszenie przestrzeni osobistej. I dlatego właśnie tam nasze żaluzje dzień noc z Krakowa są najbardziej pożądane, zdolne do całkowitego ukrycia przed wzrokiem ciekawskich. Kolejnym pomieszczeniem, w którym będzie zastosowanie rolet, jest salon. Za pomocą nieprzezroczystych zasłon można zmienić pokój w mini kino. Oczywiście takie rozwiązania można zastosować również w kuchni.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%