Zamknij

Wybieramy smartwatch dla seniora.

00:00, 10.06.2021 | materiały partnera

Smartwatch dla seniora czyli korzyści dla zdrowia Inteligentne zegarki czyli smartwatche stały się ostatnio hitem w Polsce. Wciąż zyskują na popularności .

Smartwatch dla seniora czyli  korzyści dla zdrowia

Inteligentne zegarki czyli smartwatche stały się ostatnio hitem w Polsce. Wciąż zyskują na popularności.

Jedna z firm znalazła rozwiązanie i wypuściła ostatnio Smartwatch L16 EKG w przystępnej cenie bez utraty jakości i funkcji. Specjalistów od technologii byli naprawdę pod wrażeniem, ponieważ produkt był skierowany dla seniorów. 

Opis Smartwatch L16 EKG

Inteligentny zegarek - Smartwatch L16 EKG została zaprojektowany z wizją: „dostępny dla każdego”.

Producent wprowadził ulepszenia, jednocześnie utrzymując koszt na niskim poziomie.

Obudowa jest wykonana z wysokiej jakości materiałów dzięki czeku jest prawie niezniszczalny. Smartwatch ma  innowacyjny wygląd i jest bardzo wygodny.

Smartwatch L16 EKG nie jest kolejnym zwykłem smartwatchem. Posiada oczywiście ma wszystkie podstawowe funkcje jak połączenia telefoniczne, licznik kroków, monitorowanie rytmu snu, informowanie o wiadomościach itd.

To co  odróżnia go od innych smartwatchy, to to, że może on potencjalnie uratować twoje życie... ponieważ ma funkcję pomiaru ciśnienia krwi i tętna EKG.

DLACZEGO JEST TAK POPULARNY?

Smartwatch L16 EKG jest dodatkowo wyposażony w sensory, które odpowiadają za pomiar pulsu, ciśnienia krwi itp.

Może zmierzyć on twoje ciśnienie krwi, poziom tlenu we krwi (SpO2), tętno, obliczyć uderzenia na minutę (BPM). Wszystko w czasie rzeczywistym. Może on nawet wykonać na tobie EKG. Ma oczywiście krokomierz z pomiarem tętna i licznikiem ćwiczeń, zużyciem kalorii, zapisem przebiegu ćwiczeń i monitorowaniem snu. Możesz przez to spojrzeć szczegółowiej na swoje zdrowie i pracować nad jego poprawą.

Smartwatch L16 EKG posiada monitoring sportowy do: chodzenia, biegania, pływania, wspinaczki, jazdy na rowerze, piłki nożnej, koszykówki, tenisa stołowego, badmintona itp.

CZYM JEST EKG I DLACZEGO GO POTRZEBUJĘ?

Lekarze używają elektrokardiogramu (ECG lub EKG), aby określić tętno i rytm serca. Dzięki czemu można wykryć  choroby serca, atak serca, powiększone serce lub zaburzenia rytmu serca.

Smartwatch L16 EKG  ma niezwykle dokładny monitor EKG, monitor aktywności snu, monitor ciśnienia i zawartości tlenu we krwi oraz monitor tętna. Dzięki technologii bluetooth można go bardzo łatwo synchronizować z telefonem. Smartwatch L16 EKG  jest w stanie wykryć nagłe zmiany w tych ważnych dla nas parametrach dzięki czemu możemy wcześniej zidentyfikować problemy zdrowotne zanim zmienią się w poważne problemy.

Smartwatch L16 EKG jest obecnie najlepiej sprzedającym się smartwatchem w 2021 roku. Żaden inny smartwatch nie ma takich funkcji i nie jest tak nowoczesny!

CO JESZCZE POTRAFI Smartwatch L16 EKG  ?

Potrafi on więcej, niż myślisz!

 • Funkcje potencjalnie ratujące życie zegarka Smartwatch L16 EKG   to jeszcze nie wszystko, posiada on również :
 • EKG, tętno serca, ciśnienie krwi – Bezcenne monitorowanie pracy serca 24/7  
 • Supernowoczesne śledzenie aktywności sportowej – Rejestruj treningi i dbaj o formę  
 • Licznik kroków – Ustanawiaj cele, osiągaj je i szybko trać na wadze
 • Zarządzanie snem – Zasypiaj i budź się o optymalnej dla ciebie godzinie
 • Licznik kalorii – Poprawia on twoje nawyki żywieniowe i szanse na utratę wagi  
 • Bateria-  aby zapewnić sprawne działanie, zegarek jest wyposażony w baterię 290 mAh, a pełne ładowanie od 0 do 100% za pomocą ładowarki magnetycznej zajmuje od 2 do 2,5 godziny. Daje to około 5 dni pracy przy normalnym użytkowaniu z użyciem czujnika monitorowania i 30 dni czuwania bez użycia czujnika monitorowania.
 • Wodoodporność - Smartwatch L16 EKG jest odporny na wodę i kurz ze stopniem ochrony IP68, dlatego możesz go nosić pod prysznicem lub w basenie. Możesz go nosić podczas mycia rąk lub w deszczowe dni. Nie polecane jest używanie go do pływania w morzu, ponieważ słona woda może go uszkodzić.

Ten oraz wiele innym zegarków dostępne w sklepie Xiaomi

MODEL ten posiada również:

 • wbudowany stoper
 • timer
 • budzik – alarm wibracyjny
 • przypominajkę o ruchu
 • przypominajkę o piciu
 • wyzwalacz foto w smartfonie
 • funkcję znajdowania telefonu
 • podświetlenie ekranu przy ruchu ręką

... i jeszcze więcej!

Otrzymujesz wszystkie funkcje smartwatcha wysokiej jakości WRAZ Z innowacyjnymi funkcjami dla zdrowia.

Smartwatch L16 EKG  to świetnie wyglądający zegarek, z którym poczujesz, że masz prywatnego trenera, asystenta i ubezpieczenie na życie na nadgarstku!

Jedno jest pewne, gdy raz założysz  Smartwatch L16 EKG  już nigdy nie zechcesz powrócić do życia bez niego!

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%