Zamknij

SPOKEO - portal dla każdego

00:00, 09.06.2021 | materiały partnera

SPOKEO to portal, który do niedawna znany był pod nazwą Pinbook.pl. Wszystko jednak się zmienia, dlatego od teraz ten popularny serwis można znaleźć pod zupełnie nową nazwą. Co jeszcze się zmieniło? Dla potencjalnego czytelnika - wszystko pozostaje po staremu! Co znajdziecie na stronie spokeo.pl? Sprawdźcie sami, co mają do zaoferowania twórcy witryny. Dla każdego coś dobrego. Niezależnie od tego, co lubicie, na pewno znajdzie się tutaj coś specjalnie dla was.

Filmy i seriale 

Filmy i seriale to coś, na czym opiera się cały serwis. Znajdziecie tam wielką, stale aktualizowaną bazę, tysięcy filmów i seriali, jakie kiedykolwiek wyszły. Dzięki temu możecie zapoznać się z każdą produkcją, aby lepiej ją poznać, zanim postanowicie ją włączyć. Dział wiadomości dostarcza informacji o tym, co dzieje się w świecie kina i telewizji. Tylko najważniejsze newsy! A to nie koniec. Znajdziecie również opisy platform streamingowych, rankingi najlepszych produkcji, filmografie aktorów i aktorek, a także repertuar kin czy program TV. Wszystko, co wydaje się niezbędne do pełnego kontemplowania tego rodzaju sztuki. 

Technologia i gry 

Nawet freak technologii znajdzie na Spokeo coś dla siebie. Dlaczego? Bo jest prowadzony rozbudowany dział na ten temat. Oprócz opisów gier, kodów do gier czy wiadomości o nowościach z tego świata, znajdziecie również wiele opisów aplikacji, przydatnych informacji o tym, jak zachowywać się w Internecie i na co uważać, aby nie paść ofiarą przykrych działań. Nie wiecie jaki telefon kupić? Proszę bardzo - tutaj znajdziecie potrzebne porady. Chcecie skasować gdzieś konto? Dowiedzieć się czegoś nowego o tym, w którą stronę rozwija się technologia? Wszystko dla was. 

Plotki 

Interesujecie się żywo tym, co dzieje się u gwiazd? Chcecie wiedzieć, jak teraz wygląda życie celebrytów? Doskonale trafiliście. Na Spokeo znajduje się specjalny dział z plotkami, gdzie przeczytacie nie tylko o tym, co się teraz u nich dzieje, kto z kim i dlaczego, ale również będziecie mogli lepiej je poznać, dzięki specjalnym profilom. Profile te są krótkie, ale treściwe, dzięki czemu nie trzeba czytać wielu niepotrzebnych informacji. 

SPOKEO to serwis internetowy, który do tej pory funkcjonował pod nazwą Pinbook.pl. Za sukcesem tej witryny stoi Piotr Sochan, który został twórcą start-upów. Spokeo zostało stworzone w taki sposób, aby każdy, kto przebywa w Internecie, mógł coś dla siebie znaleźć. Niezależnie więc od tego, czy interesujecie się bardziej życiem gwiazd czy filmami - SPOKEO jest zdecydowanie dla was. Skusicie się, żeby ją odwiedzić?

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%