Zamknij

Takiego sklepu w Toruniu jeszcze nie było. Jest w samym centrum starówki

22:08, 30.05.2021 | materiał promocyjny
Fot. Redakcja

Takiego sklepu z odzieżą w Toruniu jeszcze nie było. Jest w samym centrum starówki

Takiego sklepu z odzieżą sportową jeszcze nie było. Octagon Toruń, bo o nim mowa, działa od kilku miesięcy w samym centrum toruńskiej starówki, oferując odzież kibicowską, do sportów walki, na siłownię i odzieżą patriotyczną.

Octagon Toruń działa od lutego tego roku przy ul. Królowej Jadwigi 1 w Toruniu. Jak mówi właściciel Łukasz Głowacki miejsce to zostało wybrane nieprzypadkowo. 

- Nasza marka prężnie się rozwija, dlatego też za cel obraliśmy sobie Toruń, a dokładnie starówkę, ponieważ jest to najbardziej rozpoznawalny punkt miasta - miejsce spacerów torunian oraz turystów. Nasza marka jest właśnie skierowana do każdego odbiorcy, nie tylko tego trenującego sporty walki - mówi Łukasz Głowacki. 

Octagon oferuje odzież kibicowską, do sportów walki, na siłownię czy odzież patriotyczną. Tak naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od wieku. 

- Nasza oferta jest skierowana do wszystkich ludzi lubiących dobrze wyglądać oraz dbających o jakość materiałów dobranych do konkretnych produktów. Nasze ubrania są bardzo dobrej jakości. Jest to produkt typowo polski - dodaje Łukasz Głowacki. - Jeśli chodzi o asortyment, to każdy znajdzie coś dla siebie - od niemowlęcych body po odzież dla dorosłych w różnych rozmiarach. Jako nieliczni w Polsce mamy w swoim asortymencie zestawy dla najmłodszych, rozpoczynających swoją przygodę ze sportami walki - rękawice, kaski, ochraniacze. Dla bardziej zaawansowanych posiadamy wymagający sprzęt do mma i boksu. 

Octagon to nie tylko zarabianie pieniędzy, ale również inwestowanie we wschodzące gwiazdy sportów walki, takie jak choćby Jakub Straszewski z Włocławka, młodzieżowcy wicemistrz świata w boksie czy Jakub Ochnicki z Torunia. Wśród młodych i ambitnych sportowców wspieranych przez Octagon nie można zapominać o bokserce Martynie Bruch z Włocławka. Warto dodać, że Octagon jest również organizatorem gal sportów walki. 

Octagon to jedna z najprężniej rozwijających się w tej chwili marek sportowych w Polsce. Oprócz sklepu w Toruniu, marka działa m.in. we Włocławku, Grudziądzu, Bydgoszczy, Mogilnie, Łodzi czy Krakowie. Do tego dochodzi bardzo duża rozpoznawalność na rynku czeskim i słowackim. 

Sklep Octagon Toruń jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 - 18:00. Sklep ma również swój kanał na Facebooku, na którym można śledzić nowości w kolekcji 2021. Więcej TUTAJ

(materiał promocyjny)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%