Zamknij
REKLAMA

Biżuteria damska - must have eleganckiej kobiety

00:00, 04.05.2021 | materiały partnera

Biżuteria damska jest obowiązkowym dodatkiem do stylizacji każdej stylowej kobiety. Znaczenie biżuterii jest tak duże, że jej umiejętne wykorzystanie zmienia całkowicie przeciętną stylizacje w niezwykle efektowną kreację. W 2021 projektanci biżuterii przygotowali dla nas bogaty wybór stylowych dodatków.

Efektowne kolczyki damskie

W sezonie letnim możemy wybierać spośród wielu rodzajów kolczyków. Dużym zainteresowaniem wśród kobiet cieszą się kolczyki wykonane ze stali nierdzewnej – są one wyjątkowo efektowne, a jednocześnie bezpieczne dla osób uczulonych na metale. Idealne kolczyki dla siebie znajdzie zarówno kobieta preferująca styl minimalistyczny, jak i taka, która lubi swoją biżuterią przyciągać spojrzenia. W ofercie producentów biżuterii znajdziemy kolczyki z łańcucha, kolczyki koła, kolczyki z perłami, długie, pozłacane kolczyki z chwostem, efektowne kolczyki z motywami religijnymi, kolczyki z ćwiekami (dla kobiet preferujących styl punkowy), czy bardzo modne ostatnio kolczyki z monetami i medalionami.

Obrączki, które podkreślą kobiece dłonie

Producenci w ostatnich sezonach oferują kobietom szeroki wybór obrączek. Tego typu biżuteria damska dawno już wyszła poza swoją pierwotną funkcję – symbolu zawarcia związku małżeńskiego. Dziś obrączki mają przede wszystkim walory ozdobne. Oprócz klasycznych obrączek ze złotej i srebrnej stali szlachetnej, dużym powodzeniem cieszą się obrączki z różowego złota. Obrączki można nosić na wiele sposobów – w tym sezonie modne jest łączenie kilku tego typu dodatków w jednej stylizacji.

Naszyjniki na co dzień i na wieczór

Naszyjniki należą do tego rodzaju biżuterii damskiej, która nigdy nie wychodzi z mody. Obecnie możemy wybierać pomiędzy naszyjnikami z grubego łańcucha, naszyjnikami z pereł, bardzo popularnymi naszyjnikami z literką, naszyjnikami z motywami religijnymi. Wybór efektownych naszyjników jest na tyle szeroki, że biżuterię dla siebie znajdą kobiety preferujące klasyczny, minimalistyczny styl jak i kobiety, które do swoich stylizacji wybierają większe ilości biżuterii. Popularnym trendem jest noszenie kilku naszyjników o różnej długości, a także łączenie w jednej stylizacji dodatków z różnokolorowych metali (na przykład srebro z różowym lub żółtym złotem).

Biżuteria z grawerem – jedyna w swoim rodzaju

Jeżeli kupujemy biżuterię na prezent lub zależy nam na dodatkach, które będą unikalne, warto zainteresować się biżuterią posiadającą powierzchnię do grawerowania. Szczególnie popularne są bransoletki i naszyjniki z grawerem, choć personalizować można także obrączki, czy kolczyki. Napisy wybierane dla biżuterii z grawerem są bardzo różnorodne. Część kobiet graweruje imiona ukochanych osób, ważne dla siebie daty, a także cytaty i hasła motywacyjne. Jeśli chodzi o treść graweru – projektanci w żaden sposób nas nie ograniczają.

Charmsy dla kobiet, które lubią zmiany

Dla kobiet, które szybko nudzą się biżuterią, producenci przygotowali nowoczesne charmsy, czyli zawieszki do bransoletek i naszyjników, dzięki którym można stworzyć biżuterię unikalną. Charmsy mogą mieć formę kwiatów, gwiazdek, serduszek, motyli, kluczy, kwiatów. Znajdziemy nawet charmsy z wizerunkiem buddy.

Łańcuszki dla kobiety w każdym wieku

Łańcuszki należą do biżuterii damskiej, która jest chętnie wybierana przez kobiety w każdym wieku. Możemy nosić je samodzielnie lub zawieszać na nich różne ozdoby. Łańcuszki mogą mieć różną długość, grubość i strukturę. Najpopularniejsze są modele ze srebrnej i złotej stali nierdzewnej, choć znajdziemy także dodatki ze stali czarnej lub wykonanej z różowego złota.

Bransoletki damskie, które znakomicie podkreślają nadgarstki

Biżuterią damską, bez której nie możemy się obejść w sezonie letnim są bransoletki. Projektanci oferują kobietom zarówno bransoletki proste (będą idealnym dodatkiem do stylizacji minimalistycznych), jak i bogato zdobione (popularne w tym sezonie są ozdoby z motywami religijnymi, a także ozdoby z kompasami, czy imitacjami średniowiecznych monet).

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%