Zamknij

Walentynkowa promocja w KODANO Optyk! Drugie okulary za 1zł!

artykuł sponsorowany + 00:00, 10.02.2021 Aktualizacja: 11:58, 10.02.2021

Tylko do 13.02 kupując jedną parę okularów, drugą tańszą otrzymasz za 1zł! Walentynkowa promocja w salonach KODANO Optyk w Toruniu to okazja do niezapomnianego prezentu dla ukochanej osoby. Zabierz swoją drugą połówkę do salonu KODANO i spraw jej radość!

Promocja 1+1

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami, a więc zapewne większość z nas stoi teraz przed nie lada wyzwaniem - wyborem idealnego prezentu dla bliskiej osoby. To na pierwszy rzut oka łatwe zadanie, często odkładane na ostatnią chwilę, zamienia się potem w pogoń za podarunkiem i robieniem mało przemyślanych zakupów. A kto nie byłby zachwycony nową parą designerskich okularów przeciwsłonecznych lub perfekcyjnie dobranych, stylowych okularów korekcyjnych? Przyjdź do salonu KODANO Optyk ze swoją drugą połówką i obdaruj ją wymarzoną parą okularów! Promocja obejmuje kompletne okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne, a w każdym salonie można skorzystać z badania wzroku, które przy zakupie okularów jest wliczone w cenę.

2 salony w Toruniu i 24 w całej Polsce.

W Toruniu salony KODANO Optyk znajdują się w następujących lokalizacjach:

KODANO Optyk, Galeria Atrium Copernicus, ul. Żółkiewskiego 15, tel. 884 809 902

KODANO Optyk, Centrum Handlowe Nowe Bielawy, ul. Olsztyńska 8, tel. 530 050 923

Każdy z salonów KODANO Optyk w Toruniu oferuje kilkaset modeli okularów, a zatem wybór jest ogromny i sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Można tam kupić okulary znanych marek takich jak: Ray-Ban, Emporio Armani, Versace, Moretti, Loretto i wiele innych.

KODANO Optyk – polska firma, 100% polski kapitał

Salony KODANO Optyk należą do grupy Szkla.com S.A. – największego w Polsce sklepu internetowego z soczewkami kontaktowymi, której częścią jest także sklep internetowy z okularami Kodano.pl. Warto dodać, że grupa Szkla.com S.A. w całości powstała przy wykorzystaniu polskiego kapitału.

W całej Polsce są aż 24 lokalizacje, w których możemy kupić okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne znanych, światowych marek, takich jak Ray-Ban, Emporio Armani, Dolce&Gabbana, Loretto i wielu innych! Ponadto w salonach KODANO Optyk znajdziemy również akcesoria okularowe, zbadamy swój wzrok, dzięki wykwalifikowanym optometrystom i refrakcjonistom oraz dobierzemy wymarzone oprawki pod okiem fachowych doradców klienta.

Przypominamy! Tylko do 13 lutego w salonach KODANO Optyk w Toruniu trwa walentynkowa promocja : przy zakupie dowolnej pary okularów, drugie tańsze otrzymasz za 1 zł!

(artykuł sponsorowany)
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop

OSTATNIE KOMENTARZE

Toruń reaguje po tragedii w Parku Glazja. Sprawdź

Skończcie już z tą polityczną poprawnością - sami nie wierzycie w to co mówicie. Hipokryci !

Nicki

23:36, 2025-06-30

Klaudia nie żyje. Śledczy wciąż nie są pewni

Na pewno prokuratura stwierdzi "związek przyczynowo-skutkowy". Napisać takie zdanie może tylko ktoś z deficytem intelektualnym nastawionym na clickbaity.

noe

21:16, 2025-06-30

UMK zdobyło 64 miliony z KPO

Lewacki rektorze więcej mieszkań dla czarnuchów chcemy gwałtów *%#)!& torunianek ubogacania chcemy i Europy

Prorektor

19:27, 2025-06-30

Chcą Marszu Milczenia. To w związku ze śmiercią...

Peowski śmieć gulaś pierwszy pod rękę bedzie dymał na marszu za rączkę z lenkiewitzem i resztą Zdrady Miasta Torunia TO ONI Zabili Klaudie czarny był ich narzędziem. Teraz to już za późno na wszystko mogliście wybrać mądrze a mieliście w d..e waszą ojczyznę. Teraz już z tymi czarnuchami ktorych tu wpuscili gwałty będą normą jak i morderstwa dokladnie ten sam schemat byl w angli wloszech szwecji niemcach i zasadniczo wszędzie. Dopóki nie zrozumiecie ze ich trzeba zarzynać na miejscu będziecie płakać Tak wybraliście i taki los będziecie teraz mieć to wasza wina chodz tych normalnych co wiedzieli ze tak sie to skończy najbardziej mnie szkoda. Was tylko żałuję. Szykujcie pi cze wasi chlopacy was nie obronią ani smarki z elany bez obrazy oni nawet trupa nie widzieli to gdzie cośkolwiek im do tej dziczy zrodzonej w piekle 3swiata

Wiśniowieckii

19:26, 2025-06-30

0%