Zamknij
REKLAMA

Black Week w KODANO Optyk! Wszystkie okulary 50% taniej!

00:00, 25.11.2020 | materiały partnera

Tylko do 30 listopada w salonach KODANO Optyk w Toruniu będzie można skorzystać z wyjątkowych rabatów z okazji Black Week i kupić kompletne okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne aż 50% taniej!

2 salony w Toruniu i 21 w całej Polsce.

W Toruniu salony KODANO Optyk znajdują się w następujących lokalizacjach:

  • KODANO Optyk, Galeria Atrium Copernicus, ul. Żółkiewskiego 15, tel. 884 809 902
  • KODANO Optyk, Centrum Handlowe Nowe Bielawy, ul. Olsztyńska 8, tel.  530 050 923

Okulary oprócz pełnienia podstawowej funkcji jaką jest korygowanie wady wzroku, są również bardzo ważnym elementem naszego wyglądu. Prostokątne, okrągłe, a może kwadratowe? Modne okulary to bez wątpienia prosty sposób na zmianę swojego wizerunku lub uzupełnienie stylizacji.

Zarówno ekstrawaganckie, jak i klasyczne modele zawsze będą stylowym dodatkiem, jednak przy wyborze okularów, oprócz najnowszych trendów, warto wziąć pod uwagę swój kształt twarzy, oczu i ust.  Najlepszym rozwiązaniem będzie połączenie oryginalności z wygodą i komfortem, ponieważ odpowiednio dobrane okulary powinny podkreślać zalety urody oraz poczucie stylu ich posiadacza.

Z okazji Black Week w salonach KODANO Optyk obowiązuje wyjątkowa promocja – aż 50% rabatu na WSZYSTKIE OKULARY! Można wybierać spośród światowych marek, takich jak Ray-Ban, Emporio Armani, Loretto, Dolce&Gabbana i wielu innych! Warto również skorzystać z badania wzroku, które przy zakupie okularów jest wliczone w cenę.

KODANO Optyk – polska firma, 100% polski kapitał

Salony KODANO Optyk należą do grupy Szkla.com S.A. – największego w Polsce sklepu internetowego z soczewkami kontaktowymi, której częścią jest także sklep internetowy z okularami Kodano.pl. Warto dodać, że grupa Szkla.com S.A. w całości powstała przy wykorzystaniu polskiego kapitału.

W całej Polsce jest aż 21 lokalizacji, w których możemy kupić okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne znanych, światowych marek. Ponadto w salonach KODANO Optyk znajdziemy również akcesoria okularowe, zbadamy swój wzrok dzięki wykwalifikowanym optometrystom i refrakcjonistom oraz dobierzemy wymarzone oprawki pod okiem fachowych doradców klienta.

Przypominamy! Tylko do 30 listopada w salonach KODANO Optyk w Toruniu trwa BLACK WEEK: aż -50% rabatu na wszystkie okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop