Zamknij

Kierunki medyczne (i nie tylko) za darmo? To się opłaca!

00:00, 30.09.2020 | materiały partnera

System edukacji i szkolnictwa ciągle się zmienia. Dotyczy to zarówno regulacji prawnych oraz programów nauczania, jak i trendów czy preferencji uczniów. Jedno jednak pozostaje niezmienne od lat – duże zainteresowanie kierunkami medycznymi. Dlaczego jest to opłacalne i jak można zyskać zawodowy tytuł medyczny za darmo? Wyjaśniamy razem z Cosinus Toruń!

Pomoc innym i ludzie z pasją

Chcesz pomagać innym i lubisz kontakt z ludźmi? W takim razie kierunki medyczne to dla Ciebie idealna ścieżka edukacji! Praca jako opiekun medyczny, masażysta, terapeuta zajęciowy, asystentka stomatologiczna opiera się na ciągłej interakcji z pacjentami i klientami – Twoje kwalifikacje zawodowe ratują im zdrowie lub życie oraz podnoszą jakość codziennego funkcjonowania. Ponadto, wybierając się do szkoły medycznej masz pewność, że spotkasz tam ludzi o podobnych zainteresowaniach i celach życiowych, a to często kończy się przyjaźniami na długie lata.

Opłacalność w kraju i za granicą

Będąc absolwentem kierunku medycznego, nie musisz martwić się o pracę. Zapotrzebowanie na wykwalifikowanych w tym obszarze specjalistów jest duże, zwłaszcza teraz, kiedy każdy medyk jest na wagę złota. Co więcej, wiele z kierunków medycznych to tzw. kierunki międzynarodowe, które cieszą się dużym powodzeniem w publicznych i prywatnych placówkach, nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Pomagaj, rób to co kochasz i… zarabiaj!

Szkoły medyczne ZA DARMO – Cosinus Toruń

Zainteresowany? A czy wiesz, że w szkole policealnej dla dorosłych Cosinus Toruń możesz uczyć się na kierunkach medycznych całkowicie za darmo? Obecnie rekrutujemy na kierunki:

 • opiekun medyczny
 • technik masażysta
 • asystentka stomatologiczna
 • higienistka stomatologiczna
 • terapeuta zajęciowy

Każdy z tych kierunków to od roku do dwóch lat bezpłatnej nauki zakończonej zdobyciem oficjalnych kwalifikacji i egzaminem państwowym. Nie ma ograniczeń wiekowych, nie wymagamy matury!

Cosinus Toruń – dlaczego jeszcze warto?

Szkoły Cosinus to nie tylko bogata oferta edukacyjna i wykwalifikowani nauczyciele. Zostając naszym słuchaczem otrzymujesz legitymację oraz zaświadczenia niezbędne do ZUS, MOPS i innych instytucji. W trakcie nauki odbędziesz również profesjonalne praktyki zawodowe, a my pomożemy Ci znaleźć na ich odbycie ciekawe, zapewniające rozwój miejsce. Wiele z naszych kierunków daje tytuł kwalifikowanego technika. Dodatkowo, jako placówka szkół Cosinus oferujemy całkowicie bezpłatne fakultety przygotowujące do egzaminów kwalifikacyjnych, dzięki którym nasi Słuchacze osiągają najlepsze wyniki zdawalności w całej Polsce! Brzmi dobrze? To nie koniec! Otrzymasz także specjalną kartę rabatową, z którą dostaniesz zniżkę na ofertę naszych wyjątkowych partnerów. Słuchacze Cosinus Toruń ćwiczą i jedzą na mieście taniej!

Rekrutacja jesienna wciąż trwa!

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej rekrutacji. Obecnie, poza klasami medycznymi, zapisujemy także na takie bezpłatne kierunki na semestr jesienny 2020/2021 jak:

 • administracja,
 • opiekunka dziecięca,
 • florysta,
 • kosmetyka,
 • technik BHP,
 • technik ochrony fizycznej osób i mienia
 • do zaocznego liceum ogólnokształcącego.

Uzupełnij wykształcenie i zdobądź zawód, o jakim marzysz!

Chciałbyś zdobyć któryś z naszych zawodów, ale brakuje Ci wykształcenia? Nic straconego! Tylko u nas całkowicie bezpłatne zaoczne Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych! Zapraszamy wszystkich:

po szkole zawodowej lub branżowej I stopnia – to ostatni nabór, w którym możesz zapisać się i uzyskać pełne wykształcenie średnie tylko w 2 lata!

którzy przerwali naukę po ukończeniu którejś klasy technikum lub liceum i teraz pragną nadrobić zaległości i zdać maturę – na wyższe semestry liceum 3-letniego;

po gimnazjum lub szkole podstawowej – do 4-letniego liceum zgodnego z nową podstawą programową.

KURSY ZAWODOWE

Jeżeli chcesz:

 • uzyskać dodatkowe kwalifikacje w zawodzie który wykonujesz
 • nauczyć się czegoś, co wykorzystasz „dla siebie”
 • zdobyć konkretną, przydatną wiedzę z interesującej Cię dziedziny
 • nasze kursy zawodowe są dla Ciebie!

Z nami:

 • nauczysz się zagęszczania rzęs metodą 1:1
 • poznasz tajniki makijażu, upiększania paznokci i stylizacji
 • dowiesz się wszystkiego na temat masażu relaksacyjnego, gorącymi kamieniami itp.

Rabaty: słuchacze szkół Cosinus otrzymują 20% rabatu na kursy, natomiast 10 % rabatu otrzymają osoby przyprowadzone przez naszych słuchaczy!

Opłaty: w sekretariatach nie pobieramy żadnych opłat. Wszelkie opłaty dokonywane są wyłącznie na konto bankowe.

Z Cosinus Toruń nie tylko ukończysz szkołę średnią, ale również zdasz maturę. Nasze liceum jest całkowicie bezpłatne, a zaoczny tryb umożliwia bezproblemowe połączenie pracy zarobkowej z nauką. Masz już skończone liceum, ale brakuje Ci matury? Zapisz się darmowy kierunek policealny, a jako nasz Słuchacz otrzymasz 15% rabatu na kursy maturalne przygotowujące specjalnie do egzaminu dojrzałości. Wybierz Cosinus Toruń i zapewnij sobie stabilną ścieżkę edukacji i kariery całkowicie za darmo: od liceum i maturę aż po tytuł zawodowy!

Nie czekaj – rekrutacja jesienna wciąż trwa!

Szczegóły oferty edukacyjnejhttps://www.cosinus.pl/torun

Polub nas na FB i bądź zawsze na bieżąco: https://www.facebook.com/cosinustorunlo

Zapisz się:

online: rekrutacja.cosinus.pl

lub osobiście w sekretariacie szkoły Toruń, ul. Ludwika Rydygiera 12a

Masz pytania? Zadzwoń 56 648 45 50

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop