Zamknij

Rodzinne wczasy we Władysławowie - apartament, czy hotel? 

12:24, 02.09.2020 | materiały partnera

Wczasy nad Bałtykiem kojarzą się wielu z nas z niezbyt komfortowymi kempingami lub kwaterami prywatnymi. Jednak od wypoczynku oczekujemy czegoś więcej. Chcielibyśmy mieszkać elegancko, w pełni komfortowo, a jednocześnie nie płacić za to majątku. Czy to możliwe? Jak najbardziej!

Luksusowy hotel- czy to dobry wybór?

Luksus kojarzy nam się przede wszystkim z wielogwiazdkowymi hotelami. Nie bez powodu. Obsługa dbająca o nasz komfort na każdym kroku, elegancki pokój z łazienką i możliwość skorzystania z restauracji to na pewno mocne argumenty. Hotele to dobry wybór na wyjazd służbowy, jednak w czasie rodzinnego wypoczynku nasze potrzeby są nieco inne. Większość z nas potrzebuje wtedy przede wszystkim przestrzeni, której w hotelach często brakuje. Jeśli nocujemy w danym miejscu jedną czy dwie noce w zupełności wystarczy nam przestrzeń do rozłożenia walizki. Podczas rodzinnych wakacji potrzebujemy czegoś więcej. Poza szafą i miejscem do przechowywania bagaży chcielibyśmy wstać każdego dnia nie martwiąc się, że zaraz coś potrącimy. W hotelu może okazać się, że jeśli jedziemy na przykład z dwójką dzieci konieczne będzie wynajęcie dwóch pokoi. To oczywiście jest jakieś rozwiązanie, ale jedynie w przypadku starszych, bardziej samodzielnych dzieci. Dodatkowo należy pamiętać, że hotel nie zawsze może zagwarantować nam sąsiednie pokoje, a same koszty takiego wypoczynku znacząco rosną. Co zatem możemy zrobić? Ciekawym rozwiązaniem mogą okazać się luksusowe apartamenty Władysławowo. To prosty sposób na udany rodzinny urlop. 

Apartament - na co można liczyć?

Apartamenty w ostatnich latach stają się coraz bardziej popularne. Wynajmowane przy różnych okazjach na krótszy lub dłuższy pobyt są idealnym rozwiązaniem również na rodzinny wypoczynek. Luksusowe apartamenty we Władysławowie to w pełni wyposażone duże mieszkania. Wynajmując apartament możemy liczyć na dużą przestrzeń, na której bez problemu pomieszczą się nie tylko wszystkie nasze bagaże i sprzęty, ale również znajdzie się miejsce na spokojny wypoczynek dla całej rodziny. Apartamenty to luksusowa przestrzeń z osobnymi sypialniami, obszernym salonem i łazienką. Rodziny z małymi dziećmi na pewno ucieszą się również z obecności aneksu kuchennego, w którym znaleźć można wszystkie niezbędne sprzęty. To ważne szczególnie, jeśli musimy podgrzewać jedzenie dla naszych pociech albo chcielibyśmy przed wyjściem na plażę napić się porannej kawy czy coś zjeść. To jednak nie wszystko. Apartamenty posiadają również obszerny taras, na którym z przyjemnością można odpocząć wieczorem przy kieliszku wina. Wypoczynek w luksusowym apartamencie we Władysławowie  będzie na pewno dużo wygodniejszy niż ten spędzony w ciasnym hotelowym pokoju. 

Luksusowe apartamenty Władysławowo- rozwiązanie na każdą kieszeń

Wydawać by się mogło, że wypoczynek w dużym i luksusowym apartamencie będzie nas kosztował krocie. Nic bardziej mylnego. W pełni wyposażany, luksusowy apartament możemy mieś już za około 150 zł za noc. Zależy to oczywiście od pory roku i długości pobytu. Jednak patrząc na standardowe ceny kwater nad Bałtykiem, koszty posiłków i standard otrzymywany w zamian, apartamenty są zaskakująco tanie. Dlatego nawet mniej zamożne rodziny mogą sobie pozwolić na wypoczynek w luksusowych apartamentach we Władysławowie. 

Apartamenty we Władysławowie znajdziesz na stronie BlueApart.pl

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA