Zamknij

Totalna wyprzedaż w KODANO Optyk! Wszystkie okulary 50% taniej!

00:00, 07.09.2020 | materiały partnera

Tylko do 12 września w salonach KODANO Optyk w Toruniu będzie można skorzystać z totalnej wyprzedaży i kupić kompletne okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne aż 50% taniej! Zapraszamy do salonów w CH Nowe Bielawy oraz Atrium Copernicus.

Totalna wyprzedaż -50%

Za oknem coraz częściej można już dostrzec pierwsze spadające liście, będące oznaką zbliżającej się jesieni. Krótsze i chłodniejsze dni, którym często towarzyszy deszczowa aura sprzyjają spędzaniu wolnego czasu przed ekranem komputera lub telewizora. Dlatego warto skorzystać z TOTALNEJ WYPRZEDAŻY w salonach KODANO Optyk i śledzić losy bohaterów ulubionego serialu w nowych okularach. Tylko do 12 września WSZYSTKIE okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne znanych, światowych marek można kupić aż 50% taniej i to bez żadnych haczyków. Wystarczy przyjść i wybrać swoje wymarzone okulary. Badanie wzroku jest wliczone w cenę, więc to kolejny argument aby zadbać o swój wzrok.

2 salony w Toruniu i 20 w całej Polsce.

W Toruniu salony KODANO Optyk znajdują się w następujących lokalizacjach:

  • KODANO Optyk, Galeria Atrium Copernicus, ul. Żółkiewskiego 15, tel. 884 809 902
  • KODANO Optyk, Centrum Handlowe Nowe Bielawy, ul. Olsztyńska 8, tel. 530 050 923

Każdy z salonów KODANO Optyk w Toruniu oferuje kilkaset modeli okularów, a zatem wybór jest ogromny i sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Można tam kupić okulary znanych marek takich jak: Ray-Ban, Emporio Armani, Versace, Moretti, Loretto i wiele innych.

KODANO Optyk – polska firma, 100% polski kapitał

Salony KODANO Optyk należą do grupy Szkla.com S.A. – największego w Polsce sklepu internetowego z soczewkami kontaktowymi, której częścią jest także sklep internetowy z okularami Kodano.pl. Warto dodać, że grupa Szkla.com S.A. w całości powstała przy wykorzystaniu polskiego kapitału.

W całej Polsce jest aż 20 lokalizacji, w których możemy kupić okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne znanych, światowych marek. Ponadto w salonach KODANO Optyk znajdziemy również akcesoria okularowe, zbadamy swój wzrok dzięki wykwalifikowanym optometrystomi refrakcjonistom oraz dobierzemy wymarzone oprawki pod okiem fachowych doradców klienta.

Przypominamy! Tylko do 12 września w salonach KODANO Optyk w Toruniu trwa TOTALNA WYPRZEDAŻ : aż -50% rabatu na kompletne okulary korekcyjne ( oprawki + dwie soczewki okularowe) i okulary przeciwsłoneczne.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA