Zamknij
REKLAMA

Wielkie otwarcie nowego Lidla w Toruniu już w czwartek. To tu zrobisz zakupy!

21:05, 29.07.2020 | materiał promocyjny
Skomentuj Fot. Nadesłana

Wielkie otwarcie nowego Lidla w Toruniu już w piątek rano. Musisz to wiedzieć

Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 30 lipca, Lidl otworzy swój siódmy obiekt w Toruniu, przy ulicy Niesiołowskiego 25. Otwarcie nastąpi o godzinie 6:00.

Dla klientów przygotowano gadżety promujące aplikację LIDL PLUS. Zawsze wysoka jakość i atrakcyjna, niska cena W nowo otwartym sklepie klienci znajdą wysokiej jakości artykuły w atrakcyjnych, niskich cenach, wyprodukowane w sposób zrównoważony.

Na sklepowych półkach nie zabraknie świeżych owoców i warzyw w ramach „Ryneczku Lidla”, pieczywa bez konserwantów „Chrupiące z Pieca”, a także chętnie wybieranych przez konsumentów marek takich jak: „Pikok” – wędliny, „Pilos” – nabiał oraz szerokiego asortymentu produktów w „Strefie Wege”, jak również kosmetyków wegańskich marki „Cien Food For Skin”.

W asortymencie sklepu znajdziemy także odzież oraz produkty przemysłowe w niskich cenach. Firma Lidl od lat współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom wyroby pochodzące zarówno od branżowych liderów jak i mniejszych, lokalnych dostawców. Zawsze, gdy istnieje możliwość współpracy z krajowym dostawcą, sieć stawia na polskie produkty.

Nowy sklep sieci Lidl w Toruniu ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą 1286 m2 . W obiekcie zostało zatrudnionych 16 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 8:00 do 20:00.

Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać ze 118 miejsc parkingowych. W dniu otwarcia hostessy rozdadzą klientom gadżety promocyjne LIDL PLUS z uwzględnieniem środków ochrony i bezpieczeństwa stosowanych we wszystkich sklepach sieci.

- Każdy kolejny sklep Lidl to dla nas ogromny sukces. Cieszymy się, że możemy zaproponować mieszkańcom szeroką ofertę naszych produktów. Jednocześnie, by ułatwić planowanie codziennych zakupów rozwijamy aplikację Lidl Plus ułatwiającą zarządzanie domowym budżetem, oferującą liczne promocje i rabaty, dostęp do gazetek produktowych oraz wydłużoną możliwość zwrotów przy zakupie artykułów przemysłowych. Korzystając z aplikacji klienci mają również możliwość dokonywania Lidl Polska

Lidl w Toruniu, ul. Niesiołowskiego 25: 

Godziny otwarcia:

• poniedziałek – sobota: 6:00 – 22:00

• niedziela handlowa: 8:00 – 20:00

Liczba miejsc parkingowych: 118

Powierzchnia sali sprzedaży: 1286 m2

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (3)

TakoTako

7 6

To się kvrwa dzicz bez masek zleci ,odrazu sanepid niech tam wjedzie 21:24, 29.07.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

SrakoSrako

2 1

Dzicz to masz u siebie w domu *%#)!& trochę kultury 07:51, 30.07.2020


Do sraczkiDo sraczki

3 3

Ty trzym dzyndzel cioto . 08:27, 30.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz