Zamknij

Inwazja komarów - jak się przed nimi chronić?

artykuł sponsorowany + 00:01, 22.07.2020

Jeszcze w czerwcu nie było ich prawie wcale, a teraz w niektórych regionach kraju mamy do czynienia dosłownie z plagą komarów. Jak nie dać się inwazji „krwiopijców” i korzystać w pełni z pięknych, letnich wieczorów? Są na to sprawdzone sposoby!

Wystarczy jedna chwila, aby obsiadła nas plaga komarów. Niestety takie „spotkanie” kończy się zawsze bardzo nieprzyjemnie, bo pogryzienia tych owadów są wyjątkowo bolesne.

Dlaczego komary wybierają właśnie Ciebie? Biorą pod uwagę kolor ubrań, a nawet zapach perfum. Sprawdź!

Bolące ukąszenie komara? Te sposoby Ci pomogą!

Planujesz wieczór w ogrodzie? Komary nie muszą Ci go zepsuć! Sprawdź naturalne sposoby na odstraszenie tych owadów. Poznaj również rośliny, których komary bardzo nie lubią!

(artykuł sponsorowany)
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop

OSTATNIE KOMENTARZE

Z piekła slumsów do aresztu w Toruniu. Kim jest?

Mógł śmieć zdechnąć w tych slamsach albo ta czarna su ka mogła go psom rzucić jak go wydaliła z siebie. Nie wazcie sie wybielać i usprawiedliwiać te czarne goovno zasługuje na 10 razy tyle ran nożem które Klaudii zadał a potem smiecie na sznur az kosci zbieleja i jego truchlo do ziemi nigdy niech nie trafi tylko noech psy dzikie go zjedzą i wys.. ją Na tyle zasluguje. Klaudia byla Polką mądrą zdolną i piękną robiła doktorat na UMK a teraz te zwierzę ją zadzgało kilkudziesięcioma ciosami nozem i wydlubalo oczy. Jak ktoś pod celą ma możliwość ku.. wa załatwcie to jak trzeba na tygrysie

Benkartydd

22:28, 2025-07-02

Są wyniki sekcji zwłok 24-letniej Klaudii

Lepiej Zamknij mo rdę kablu je..y to jedyna kara na to ścierwo szkoda że ciebie ten zwierzak nie spotkał zamiast klaudii nawet by mi żal takich paprochów nie bylo. Wypie..j do kongo z malpami bujać po palmach A my sobie tu uporządkujemy sprawy tak jak należy od dawna

Kuklińskii

22:13, 2025-07-02

Z piekła slumsów do aresztu w Toruniu. Kim jest?

To całe wasze Schengen - srengen, to mit. Kiedyś, żeby ktoś z biednego kraju chciał się dostać na tzw. Zachód, musiał udowodnić, że ma środki na utrzymanie podczas pobytu, lub otrzymać zaproszenie od kogoś z kraju docelowego, zapewniające, że pozostaje na jego utrzymaniu. Teraz byle łach wjedzie gdziekolwiek przez dziurawą granicę Unii i nikt już nie wie dokąd się udał. Polityka azylowa jest taka, że nie istnieje. Azyl powinien dostać tylko taki osobni, co udowodni, że w kraju zamieszkania jest prześladowany ze względu na poglądy, lub jest bezpośrednio zagrożony śmiercią.

Stary Porządek Świat

21:16, 2025-07-02

Z piekła slumsów do aresztu w Toruniu. Kim jest?

jesteście żałośni i obrzydliwy. Jesteście dowodem na to, że pismaków i hieny dziennikarskie trzeba zreformować w tym kraju. Jak wy się *%#)!& nie wstydzicie z latynoskiego smiecia robić niewinnego chłopca ze slumsów. Życzę wam żeby coś takiego spotkało i was w waszym nędznym życiu

obyw

21:04, 2025-07-02

0%