Zamknij
REKLAMA

Atrakcyjne oferty mieszkaniowe na rynku wtórnym

13:19, 20.07.2020 | materiały partnera

Tendencje na rynku mieszkaniowym ulegają zmianom. Jeszcze rok temu mieszkania na rynku wtórnym były znacznie tańsze niż na rynku pierwotnym. Nastąpił nagły wzrost cen i wielu dużych miastach. Bywały sytuacje, kiedy ceny mieszkania z rynku wtórnego były wyższe niż na rynku pierwotnym. Osoby planujące zakup mieszkania przeszukują oferty w poszukiwaniu nieruchomości w korzystnej cenie. Korzystnych ofert na rynku wtórnym nie brakuje. Poza propozycjami mieszkań, których cena przekracza możliwości kredytowe większości społeczeństwa, są jeszcze lokale mieszkalne, które można kupić w konkurencyjnej cenie.

Tańsze mieszkania w Szczecinie

Szczecin to miasto o korzystnym położeniu i wielkich możliwości, jeżeli chodzi o znalezienie dobrze płatnej pracy. Daje ciekawe możliwości spędzania wolnego czasu i osobistego rozwoju. Dodatkowo ma doskonałą infrastrukturę opiekuńczo- oświatową, co jest bardzo ważne dla rodzin z dziećmi. Pobyt na mieszkania w Szczecinie nie maleje, dlatego deweloperzy i osoby, które chcą sprzedać lokale mieszkalne, nie mają problemów ze znalezieniem klienta. Mieszkania inhouse.szczecin.pl/mieszkania/sprzedaz to także bardzo dobra lokata kapitału – najemcy stali lub turyści potrzebujący mieszkania na wakacje na pewno będą zainteresowani ofertą.

Pierwsze mieszkanie

Przychodzi w życiu moment, w którym człowiek chce wyprowadzić się z rodzinnego domu i zamieszkać „na swoim”. Na pierwsze mieszkanie doskonale sprawdzi się kawalerka lub niewielkie mieszkanie dwupokojowe – idealne dla pary lub młodej rodziny. Mieszkaniowy rynek wtórny w Szczecinie zawiera wiele ofert lokali mieszkalnych o powierzchni od 32 do 47 metrów, zawierających dwa pokoje, kuchnię, łazienkę, przedpokój. Ceny jak na duże miasto o bardzo dobrej lokalizacji są przystępne- zaczynają się od 230 tysięcy złotych. Mieszkania najczęściej mają centralne ogrzewanie, co podwyższa ich komfort i funkcjonalność. Można zdecydować na mieszkanie w pełni wyposażone lub na lokal do własnej aranżacji i urządzić mieszkanie według swojego gustu. Mieszkania Szczecin rynek wtórny nieraz położone są w lepszej lokalizacji niż mieszkania nowe. Nieruchomości mieszkaniowe z rynku wtórnego zlokalizowane są nieraz w centrum miastach lub dzielnicach z nim graniczących. Popularnością cieszą się mieszkania zlokalizowane na dużych osiedlach, które mają bardzo dobrą infrastrukturę niezbędną do życia mieszkańców. Jako pierwszy lokal mieszkalny, mieszkanie z rynku wtórnego to bardzo dobry pomysł, ponieważ można je kupić za okazyjną cenę i przystosować do swoich potrzeb. Budynki w Szczecinie są regularnie ocieplane i odnawiane.

Kameralne mieszkanie dwupokojowe

Mieszkania składające się z dwóch pokoi, kuchni lub kuchni otwartej na salon, łazienki i przedpokoju, to najbardziej poszukiwane mieszkania. Ocieplane budynki to dodatkowy atut. Coś dla siebie znajdą osoby szukające mieszkania w centrum miasta i nabywcy, którym zależy na tym, aby zamieszkać w spokojnej, cichej okolicy.

Powody, dla których warto zamieszkać w Szczecinie

Mieszkańcy dużych miast doceniają bliskość szkół, przedszkoli, żłobków, przychodni lekarskich i ośrodków rekreacyjno-sportowych. Nie inaczej jest w Szczecinie. Dla Szczecinian bliskość podstawowej infrastruktury jest bardzo ważna. Istotny jest również fakt, że mając do dyspozycji atuty metropolii, nie trzeba rezygnować z sąsiedztwa przyrody. Szczeciński Park Krajobrazowy, rezerwat `Zdroje`, obszar Natura 2000, puszcza Wkrzańska, Park Krajobrazowy Dolina Dolnej Odry to tylko niektóre miejsca, do których lubią przychodzić mieszkańcy Szczecina i turyści - można się odpocząć na popołudniowej wycieczce. Szczecina jako miasta akademickiego i przyjaznego przedsiębiorcom. Mieszkania Szczecin rynek wtórny inhouse.szczecin.pl/oferty-specjalne to oferta dla wymagających klientów, którzy chcą korzystać z uroków miasta i okolic. Analitycy rynku nieruchomości zauważyli, że mieszkańcy Szczecina patrzą na swoją przyszłość bardzo optymistycznie – bezrobocie w mieście jest niewielkie, rodziny zamieniają mieszkania na większe lub przenoszą się w inne dzielnice. Popularne jest także kupowanie mieszkania na wynajem. Nieruchomość mieszkalna przeznaczona do wynajęcia w regionie tak atrakcyjnym gospodarczo i turystycznie jak Szczecin i okolice, to znakomita lokata kapitału, która daje nadzieję na spory zysk. Najtańsze mieszkania w Szczecinie na rynku wtórnym znajdują się na Prawobrzeżu, Skolwinie i Stołczynie. Są to mieszkania wymagające pobieżnego remontu zlokalizowane w kamienicy lub w bloku z wielkiej płyty. To oferta dla osób, które chcą urządzić mieszkanie od podstaw pod potrzeby swojej rodziny.

Szczecin to miasto małych i średnich przedsiębiorstwo. Jest także sporo dużych koncernów. Rynek mieszkaniowy podlega okresowym wahaniom i warto go śledzić przez jakiś czas przed podjęciem decyzji o wyborze konkretnego mieszkania. Rozpiętość cen mieszkań w Szczecinie jest spora, co daje możliwość wyboru nieruchomości odpowiadającej sytuacji finansowej nabywcy.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop