Zamknij

Zegarki Timex co to za marka?

15:13, 14.05.2020 | art.sponsorowany

Elegancki, dopasowany do stylizacji zegarek stanowi doskonały dodatek, który przykuwa uwagę, zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn.Nie dziwi więc fakt, że coraz większa liczba osób poszukuje zegarków markowych, które wyróżniają się niecodziennym designem a przy tym wysoką jakością i precyzją działania. Wśród tych, które możemy znaleźć w ofertach dobrych sklepów znajdują się zegarki Timex. Nie da się jednak ukryć, że wielu klientów nie zna tej marki i podchodzi do niej nieco nieufnie. Jak się okazuje, niepotrzebnie. Sprawdźmy więc jaką marką jest Timex.
 

Skąd pochodzi marka Timex?

Firma Timex została założona w Stanach Zjednoczonych w  1854 r.  początkowo jako Waterbury Clock w Naugatuck Valley w Connecticut, Miasto to było znane w XIX wieku jako "Szwajcaria Ameryki". Obecnie siedziba firmy znajduje się w Middlebury w stanie Connecticut.

Historia marki Timex

W czasie swojej prawie 160 letniej tradycji firma nie tylko zmieniła nazwę, ale również miała na koncie wiele sukcesów. Wśród nich wymienić możemy między innymi wprowadzenie na rynek kultowego zegarka Timex z “Myszką Miki”, realizację zamówienia dla Armii Stanów Zjednoczonych, czy też wejście w spółkę z brytyjską firmą Sinclair Research. Marka Timex zmagała się z drobnymi problemami w 70. i 80. latach, na szczęście udało jej się pokonać wszystkie problemy i do dziś możemy się cieszyć ich produktami.

Dla kogo dedykowane są zegarki Timex?

Timex to amerykańskie zegarki z długoletnią tradycją, które produkowane są zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Ich różnorodność jest na tyle duża, że każdy z nas może znaleźć zegarek, który będzie w pełni dopasowany do jego gustu. W ofercie firmy znajdują się bowiem klasyczne czasomierze, jak i nowoczesne sportowe zegarki. Wszystkie wykonane z najwyższej jakości materiałów. Ich ceny wahają się od 100 do 600 złotych.

Firma Timex współcześnie

Mimo upływu lat kultowe zegarki Timex wciąż są chętnie wybierane przez konsumentów, nie tylko w Ameryce, ale również na całym świecie. Obecnie zegarki tej marki sprzedawane są aż w 90 krajach świata, w tym również od 1993 roku w naszym kraju. Współcześnie firma nadal działa więc prężnie oferując swoim konsumentów szeroki wybór modeli zegarków na każdą okazję. Firma ta posiada obecnie własne laboratorium, jak i sama zajmuje się produkcją mechanizmów do zegarków. Dzięki temu są bezawaryjne.

Gdzie możemy kupić zegarki Timex?

Jeśli chcemy zakupić zegarek marki Timex warto wykorzystać możliwości, które daje nam internet. Upewnijmy się jednak, że nie są to podróbki, których nie brakuje na rynku. Jak to zrobić? Kupmy zegarek bezpośrednio od producenta lub skorzystajmy z oferty, którą ma dla swoich klientów autoryzowany sklep z zegarkami ZEGAREK.NET. Znajdziemy tam szeroki wybór modeli dla kobiet i mężczyzn, a także limitowane edycje tych popularnych czasomierzy.

Podsumowując, Timex to amerykańskie zegarki, które są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wykonane z najwyższą precyzją, z doskonałej jakości materiałów wciąż zaskakują swoim doskonałym wyglądem i nowatorskim podejściem. Słowem, są to zegarki, które są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. 

(art.sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop