Zamknij

Toruńskie Nowe Bielawy - długa historia w nowoczesnej odsłonie

15:23, 30.03.2020 | art.sponsorowany

Toruńskie Centrum Handlowe „Nowe Bielawy” to dziś jeden z najbardziej rozpoznawalnych obiektów handlowych w tym mieście. Jego historia sięga 2002 roku, ale niedawno przeszło ono sporą modernizację, dlatego możemy mówić o zupełnie nowym etapie w działalności centrum, które całkowicie zmieniło swój dotychczasowy wygląd i znacznie poprawiło funkcjonalność. Jest nowocześnie i estetycznie.
 

Nowoczesna elewacja i ekologia

Nowe Bielawy są rzeczywiście nowe. Przebudowano strefę restauracyjną, wymieniono posadzkę pasażu handlowego, pojawiły się komfortowe strefy chillout’u, a dzieci mają teraz do dyspozycji wewnętrzny plac zabaw. Jest też bardziej estetyczna i nowoczesna elewacja, a wnętrze oświetlają energooszczędne zestawy LED. W zmodernizowanym centrum jest również teraz o wiele więcej wydarzeń dla całych rodzin. Nowe Bielawy są też bardziej przyjazne środowisku naturalnemu. Dbają o mniejsze zużycie energii i wody. Dzięki temu uzyskały one niedawno prestiżowy certyfikat BREEAM In-Use, przyznawany proekologicznym obiektom.

Dziś powierzchnia centrum to 25 tysięcy metrów kwadratowych, na których znajduje się 70 sklepów, restauracji i punktów usługowych. Wśród najważniejszych trzeba wymienić na przykład salon CCC, w którego ofercie znajdują się najmodniejsze fasony butów na każdą okazję i porę roku, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Jest także dział z obuwiem sportowym. Zaopatrzyć się tu można również w atrakcyjne dodatki: damskie torebki i męskie torby, akcesoria do obuwia i również biżuterię oraz apaszki.

W toruńskim Centrum Handlowym Nowe Bielawy znajduje się również bogato zaopatrzony sklep Pepco, gdzie jest wszystko co niezbędne dla domu i całej rodziny. Począwszy od zabawek, poprzez ubrania, po elementy wyposażenia wnętrz, dekoracje i upominki. A wszystko w atrakcyjnych, dyskontowych cenach.

Nie można również zapomnieć o znajdującym się tu salonie JYSK. Założycielem tej marki jest Lars Larsena, uznany w całej Danii za najlepszego sprzedawcę z „wyjątkową ofertą". Artykuły wyposażenia domu, które można tu kupić, czyli między innymi meble do salonu, sypialni, biura i kuchni oraz szeroki wybór pościeli, poduszek i kołder, dodatków lub elementów dekoracyjnych, charakteryzują się wysoką trwałością i solidnością. Poza tym swoje sklepy lub salony mają również marki: Carrefour, RTV Euro AGD, Douglas, Rossmann, Home&You, Big Star, Carry, Rossmann. Są tu oddziały banków, poczta i punkty usługowe.

Blisko autostrady i 15 minut od centrum miasta

Nowe Bielawy znajdują się przy ulicy Olsztyńska 8 we wschodniej części Toruniu. dobrze skomunikowane z resztą miasta. Do jego centrum jest stąd tylko 15 minut jazdy samochodem. W pobliżu są drogi krajowe numer 15 i 80, jest również blisko do autostrady A1. Na zmotoryzowanych klientów czeka ponad 1250 bezpłatnych miejsc parkingowych, jest również możliwy dogodny dojazd środkami miejskiej komunikacji. To wszystko sprawia, że zakupy robi tu w ciągu roku ponad cztery miliony klientów, a prawie 60 procent z nich to dziś rodziny z dziećmi. Centrum handlowe czynne jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 9 do 21 a w niedziele handlowe od 10 do 20.

Warto też wspomnieć, że to toruńskie centrum należy do portfolio grupy Newbridge. Asset Managerem, odpowiadającym za jego zarządzanie jest Newbridge Poland – dynamicznie rozwijający się na polskim rynku handlowym inwestor i deweloper. A jeżeli ktoś chciałby wynająć tam stoisko to dyrekcją centrum można kontaktować się telefonicznie na numer tel: 56 66 22 605 lub mailem na adres: [email protected]
 

(art.sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop