Zamknij
REKLAMA

Walentynkowa promocja – drugie okulary za 1 zł!

00:00, 10.02.2020 | materiał partnera
Foto. Nadesłane

Walentynkowa promocja – drugie okulary za 1 zł!

Kup jedną parę okularów, a drugą tańszą otrzymasz za 1zł! Walentynkowa promocja w salonach KODANO Optyk w Toruniu to okazja do niezapomnianego prezentu dla ukochanej osoby. Zabierz swoją drugą połówkę do salonu KODANO i spraw jej radość!

Kup jedną parę, a drugą otrzymasz za złotówkę!

W salonach KODANO Optyk w Toruniu można znaleźć wyjątkową walentynkową promocję. Kup jedną parę okularów, a drugą otrzymasz jedynie za 1 zł! To doskonała okazja do obdarowania ukochanej osoby wymarzoną parą okularów. Promocja dotyczy zarówno okularów korekcyjnych, jak i przeciwsłonecznych.

Więcej TUTAJ.

Salony KODANO Optyk w Toruniu

W maju 2019 r. został otwarty drugi salon KODANO Optyk w Toruniu. Najnowsza lokalizacja to Centrum Handlowe Bielawy przy ul. Olsztyńskiej 8. Drugi salon KODANO Optyk zlokalizowany jest w Centrum Handlowym Atrium Copernicus przy ul. Żółkiewskiego 15. Salony KODANO oferują okulary znanych marek takich jak: Ray Ban, Emporio Armani, Versace, Moretti, Loretto i wiele innych. Wybór jest zatem ogromny i sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo oprócz okularów znajdziecie Państwo również soczewki kontaktowe i akcesoria okularowe (płyny pielęgnacyjne czy etui na okulary).

KODANO Optyk

We wszystkich salonach KODANO Optyk można zarówno kupić okulary, jak i zbadać wzrok. Badania wykonują wykwalifikowani optometryści i refrakcjoniści, którzy profesjonalnie zdiagnozują ewentualną wadę wzroku. Natomiast dobór odpowiednich oprawek do kształtu twarzy to zadanie doradców klienta, którzy profesjonalnie dobiorą odpowiedni model.

Walentynkowa promocja w salonach KODANO Optyk 1+1 jest dostępna w całej Polsce. Kup jedną parę, a drugą tańszą dostaniesz za 1 zł! Promocja trwa od 3 do 15 lutego.

Salony KODANO znajdziemy także w Krakowie, Bydgoszczy, Częstochowie, Gdańsku, Kaliszu, Opolu, Poznaniu, Radomiu, Sosnowcu, Łodzi oraz we Wrocławiu.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone