Zamknij
REKLAMA

Pufy dla dzieci – dodatek do każdego dziecięcego pokoju

15:14, 29.01.2020 | materiały partnera

Podczas urządzania dziecięcego pokoju zwracamy uwagę na to, by wystrój był funkcjonalny, atrakcyjny i bezpieczny zarazem. Pufy pomogą do osiągnąć!

Każdy, kto już miał okazję aranżować dziecięcy pokoik, wie, jak wiele trudu potrzeba, by wszystkie elementy ze sobą współgrały i tworzyły przyjazne maluchowi otoczenie. Duży wybór artykułów w sklepach wcale tego zadania nie ułatwia. Na szczęście jest też wiele takich akcesoriów, które są praktyczne, a jednocześnie atrakcyjne dla dziecka. Przykładem są różnego rodzaju pufy.

Dla urozmaicenia przestrzeni

Obojętnie, czy stoimy przed wyzwaniem stworzenia wystroju całego wnętrza, czy też chcemy jedynie dodać jakiś nowy element do obecnej aranżacji, pufa sprawdzi się doskonale. Pufy są w przeróżnych kolorach i wzorach, dlatego można dobrać coś pod kątem stylistyki pokoju i kolorów, jakie są w nim obecne. Czasem wcale nie trzeba robić dużego remontu. Jedna pufa o nietuzinkowym kształcie od razu doda unikalnego charakteru. Przeglądając stronę https://kidspace-shop.com/pokoik/pufy/ znajdziemy zarówno niewielkie i płaskie pufy, na których mogą siąść młodsze dzieci, jak i nieco większe, które pokochają także dzieci szkolne. Co ciekawe, często przypominają one wesołego pluszaka i są z przyjemnego pluszu, więc będą oryginalną dekoracją pokoju.

W trosce o bezpieczną zabawę

Pufy, zwłaszcza te o ciekawym designie, rzucają się w oczy od razu po wejściu do pokoju. Są dzięki temu niebanalną dekoracją, która zachęca do tego, by się rozgościć. Jednak nie można zapominać o tym, że pufy spełniają też funkcje użytkowe. W pokoju dziecięcym wpływają na to, że zabawa jest bezpieczna. Co to znaczy? Pufy są lekkie i miękkie, mogą na nich siadać nawet młodsze dzieci. Nie spadną z wysokości, nie zrobią sobie krzywdy. To świetna alternatywa dla krzesełek, o które łatwo można się uderzyć.

Druga rzecz – dzieci uwielbiają się bawić na podłodze. Oczywiście niepotrzebny im żaden koc, a wtedy już tylko krok od przeziębienia. Zabawna i miękka pufa będzie zaproszeniem, by siąść lub się w nią wtulić. Mając taką pufę, dziecko znacznie częściej będzie siadać na niej, niż na zimnej podłodze.

Pufa dla dziecka w każdym wieku

Jeśli zastanawiamy się nad pufą, która ma posłużyć przez lata i dziecko z niej nie wyrośnie, korzystnie postawić na coś uniwersalnego, jak na przykład: https://kidspace-shop.com/produkt/puf-pilka-dzieciecy-42x82-szary-worek/. Pufy worki są atrakcyjne dla młodszych dzieci, zwłaszcza przez swoją wielkość, ale przedszkolaki, a później dzieci szkolne, czy nawet nastolatki, też z chęcią usiądą, żeby odpocząć lub poczytać książkę.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone