Zamknij
REKLAMA

Poszukiwania partnera w sieci - darmowy portal randkowy

11:47, 07.01.2020 | materiały partnera

Znalezienie idealnego partnera lub partnerki to marzenie wielu osób. Od wieków stosowano te same metody: poszukiwanie odpowiedniej osoby, sondowanie środowiska, próby znalezienia wspólnego języka z przyszłym partnerem, testowanie, a w końcu: finalizacja związku lub jego zakończenie. Dzisiaj jednak mamy nieco ułatwione zadanie, ponieważ z pomocą przychodzi nam Internet. To tam obecnie zawieranych jest mnóstwo znajomości. Ukochanej i ukochanego można szukać w różny sposób. Możliwe jest nawiązanie kontaktu z osobą, która podziela nasze pasje, przeglądanie profili nieznajomych osób w mediach społecznościowych, jednak najpewniejszym i najskuteczniejszym sposobem pozostają portale randkowe.

Wiele możliwości

Osoby, które pragną szybko poznać drugą osobą, często mają skłonność do zakładania kont na wielu portalach. Okazuje się jednak często, że nie zawsze ilość idzie w parze z jakością. Stąd też uczucie zawodu i rozczarowania, a nawet frustracji, ponieważ dostęp do konta lub niektóre funkcje na portalach są płatne, a efektów brak. Z tego też powodu zdecydowanie lepszą opcją jest wybór jednego lub dwóch portali, na których jest odpowiednio duży ruch i gdzie istnieje realna szansa, że poznamy kogoś wartościowego, niż zabawa na wielu stronach, która jednak nie prowadzi do niczego. Oczywiście każdy chce znaleźć odpowiedni portal, dzięki któremu będzie pewny, że osoby, z którymi rozmawia, są prawdziwe, sprawdzone, a zdjęcia nie są przypadkowymi fotkami z Internetu. Można kierować się popularnością określonych portali lub też zapytać znajomych. Jednak o wiele lepiej sprawdzić informacje w sieci.

Darmowy portal randkowy - cel

Chcąc założyć sobie konto na portalu randkowym i zdecydować się na wybór jednej, konkretnej opcji, trzeba przede wszystkim wiedzieć, po co takie konto zakładamy i do jakiej grupy osób pragniemy dotrzeć. Przydatny w tym względzie będzie serwis Logopol, który służy do porównywania portali randkowych. Każdy ma nieco inne wymagania i oczekiwania. Marcin, 34-letni singiel z Libiąża mówi: - Dla mnie istotne jest w szczególności to, że rozmawiam z prawdziwą kobietą. Zdarzało się wcześniej, że na portalach randkowych pojawiają się osoby, które mają fałszywe konta. Widać to po sposobie pisania, rodzaju dodanych zdjęć, sformułowaniach, jakie są używane w opisie. Osoby takie prowadzą bardzo ciekawą konwersację, jednak urywa się ona, kiedy pojawia się propozycja spotkania. Z kolei Marta, 23-letnia studentka z Łodzi uważa, że najważniejszą kwestią jest możliwość uzyskania pełnych informacji o potencjalnych kandydatach: - Bardzo zależy mi na tym, żeby znaleźć osobę wierzącą, ponieważ katolickie wartości stanowią podstawę mojego światopoglądu. Poszukując przyszłego męża, zwracam uwagę na to, aby był osobą, dla której Bóg jest na pierwszym miejscu. Nie wszystkie portale randkowe przekazują taką wiadomość, co sprawia, że niepotrzebnie tracę czas. Dla jeszcze innych osób najistotniejszy jest duży wybór. Jan (31), menedżer z Warszawy twierdzi: - Uważam, że na portalu randkowym najistotniejsza jest możliwość nawiązania rozmowy z wieloma osobami. Potrzebna mi strona, gdzie będę miał realne szanse na poznanie kogoś ciekawego. Nie ograniczam się ani do wieku, ani nawet do miejsca zamieszkania i narodowości. Znam bardzo dobrze dwa języki obce, więc mogę szukać partnerki nie tylko wśród Polek. 

Właściwe porównanie 

Nie mając doświadczenia z portalami randkowymi, czujemy się zagubieni i brakuje nam pewności. Czasem polegamy na opinii znajomych, jednak okazuje się, że ich oczekiwania n ie są zbieżne z naszymi. Dlatego warto skorzystać z porównywarki portali randkowych, takich jak Logopol. Można dowiedzieć się, które są najpopularniejsze, gdzie znajdziemy największą ilość użytkowników, które są najbezpieczniejsze. Można również sprawdzić, które opcje będziemy mieć dostępne w pakiecie, a za które przyjdzie nam zapłacić. Czasem jest to dobre rozwiązanie, ponieważ dzięki temu zyskujemy lepszą jakość obsługi i dostęp do opcji, które ułatwią nam randkowanie w sieci. 

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone