Zamknij
REKLAMA

Hex Club rzuci na Was klubowy urok! Stawia na unikalność!

00:00, 04.10.2019 | Materiały partnera
fot. materiały partnera

Hex Club rzuci na Was klubowy urok! Stawia na unikalność!

Poszukujesz klimatycznie urządzonego klubu, w którym panuje świetna atmosfera, a poziom obsługi to klasa sama w sobie? Już niedługo znajdziesz miejsce dla siebie!
11 października w Toruniu otwiera się Hex Club - unikalne miejsce do wyjątkowej zabawy!

Hex Club to całkowite nowum na klubowej mapie Torunia. Lokal, urządzony w loftowym stylu, wpleciony jest w tajemnicze i urokliwe mury Ratusza Staromiejskiego. To tam już niedługo zacznie rozbrzmiewać świetna muzyka, a goście poczują moc niebanalnych imprez. Nazwa klubu oznacza rzucanie uroku. Właściciele chcą, abyśmy dali ponieść się magii nocy.

Klub stawia na najwyższy poziom obsługi, rozbudowaną ofertę alkoholowo-gastronomiczną, wyjątkową atmosferę i niepowtarzalne wrażenia artystyczne.

W klubie rezydować będzie kilkunastu DJów z regionu, znanych z występów w klubach w całej Polsce. Muzyczna warstwa okraszona będzie wieloma dodatkowymi atrakcjami jak również występami wokalnymi i instrumentalnymi na żywo.

Imprezowy maraton w Hex Club będzie trwał od środy do soboty. W środy i czwartki klub przejmą studenci. Planowane są imprezy tematyczne organizowane z Samorządem Studenckim UMK, a muzyka będzie dostosowana do obecnych trendów i gustów młodych odbiorców.

W piątki i soboty klub stawiał będzie na stylową zabawę i lekkie, klimatyczne granie często z niemałą dawką nieśmiertelnych klasyków z ostatnich kilku dekad. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Przedsmak klubowego życia na najwyższym poziomie już 11 października. Wielkie otwarcie szykuje się z wielką pompą. Podczas weekendowego Daj Się Oczarować | Wielkie Otwarcie HEX CLUB wystąpią m.in. duet Better Than Ex zapewniający niezapomniane wrażenia muzyczno-artystyczne i dysponująca wyjątkowym wokalem Lili Szwarcowska.

Serdecznie zapraszamy na otwarcie Hex Club, które odbędzie się w weekend 11 i 12 października przy ulicy Rynek Staromiejski 1 w piwnicach Ratusza Staromiejskiego!

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone