Zamknij

Czy możliwe jest otrzymanie szybkiej pożyczki mając negatywną historię kredytową?

13:02, 02.04.2019 | Materiał Partnera

Każda osoba, która próbowała otrzymać kredyt z pewnością powie Ci, że posiadanie negatywnej historii kredytowej z znaczącym stopniu ogranicza możliwości otrzymania jakiejkolwiek tradycyjnej pożyczki, a nawet sprzętu AGD na raty. Niemniej jednak czy taka sytuacja jest kompletnie bez wyjścia? Okazuje się że nie.

W przypadku posiadania negatywnej historii kredytowej otrzymać możesz szybką pożyczkę od firm z sektora pozabankowego, które nie posiadają aż tak restrykcyjnych i wysokich wymogów. Dobrym przykładem takiej firmy okazać może się Wonga, która specjalizuje się w oferowaniu krótkoterminowych pożyczek do 1500 zł, a nawet pożyczek ratalnych do 20000 zł. Pamiętać należy, że również i ten pożyczkodawca sprawdzi Twoją historię w rejestrze dłużników ERIF oraz Biurze Informacji Gospodarczej S.A, Krajowym Rejestrze Długów S.A, BIG Infomonitor S.A i Biurze Informacji Kredytowej S.A. Zasadniczą różnicą będzie tutaj wysoka tolerancja tego pożyczkodawcy- szybkie pożyczki przyznawane są nawet w przypadku posiadania innych, niespłaconych zobowiązań. Co więcej, firma podchodzi do każdego wniosku indywidualnie, gwarantując sprawne i uczciwe rozpatrzenie.

Co w przypadku posiadania naprawdę złej historii kredytowej?

Jeśli jesteś osobą, która posiada naprawdę negatywną historię kredytową oraz pożyczki w innych instytucjach, bardzo pomocne okazać mogą się chwilówki LoanProfy - serwisu specjalizującego się w wyszukiwaniu spełniających Twoje oczekiwania pożyczek. Tak naprawdę wystarczy jedynie podać interesującą Cię kwotę, Twój wiek, ilość dni i to wszystko. Dzięki tej bezpłatnej usłudze będziesz mógł odszukać firmy pożyczkowe, które w ogóle nie sprawdzają historii kredytowej. Dzięki temu pożyczkę będziesz mógł otrzymać nawet w przypadku dość kiepskiej sytuacji. Pamiętaj- ilość pożyczkodawców na polskim rynku jest ogromna. Warto jest wykorzystać ten fakt.

Na co uważać podczas składania wniosków o pożyczkę, mając negatywną historię?

Przede wszystkim, należy upewnić się, czy pożyczkodawca sprawdza swoich klientów w Biurze Informacji Kredytowej. Następnie, warto jest się udać na niezależną stronę z opiniami na temat pożyczek oraz zapoznać się z komentarzami poprzednich klientów. Jeśli dany pożyczkodawca chętnie przyznaje pożyczki, będzie to odzwierciedlone w komentarzach.

Podsumowanie

Podsumowując otrzymanie szybkiej pożyczki jest jak najbardziej możliwe, nawet w przypadku posiadania negatywnej historii kredytowej. Niemniej jednak, aby tak się stało należy odnaleźć odpowiedniego pożyczkodawcę- najlepiej takiego, który specjalizuje się w pożyczkach bez BIK. Więcej informacji można znaleźć na https://credit-10.com/pl/.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop