Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
00:00, 26.02.2021
W życiu zdarzają się różne, nieprzewidziane sytuacje. Nagła utrata pracy czy choroba mogą pokrzyżować nam plany a dodatkowo wpędzić w niemałe kłopoty finansowe. Co zatem zrobić, jeśli w tym ciężkim dla nas okresie, komornik zajmie nam konto?
00:00, 24.02.2021
Transmisje telewizyjne wydarzeń sportowych każdego dnia skupiają na sobie uwagę milionów polskich kibiców. Fani sportu mają zwykle ulubione drużyny i zawodników w wielu dyscyplinach. Na bieżąco starają się śledzić ich dokonania. Niestety wiele wydarzeń sportowych z niższych lig i mniej popularnych dyscyplin obejrzeć można jedynie z trybun. Stacje telewizyjne nie są zainteresowane transmisją tego rodzaju wydarzeń, a fani chcąc śledzić losy interesujących ich drużyn muszą szukać zadowolić się informacjami pojawiającymi się w prasie. Nierzadko nawet niszowa dyscyplina ma tysiące wiernych kibiców, którzy z chęcią skorzystaliby z możliwości oglądania na żywo zmagań swojej ulubionej drużyny. Czy są oni zmuszeni obejść się smakiem?
00:00, 23.02.2021
W diecie psa ważne jest nie tylko to, co podajemy mu do jedzenia, ale również to, ile razy dziennie karmimy psa. Na częstotliwość karmienia czworonogów wpływ mają takie czynniki jak rasa i masa ciała, wiek, aktywność fizyczna oraz stan fizjologiczny. Zwykle jeden posiłek w ciągu dnia, to za mało. Zatem ile razy dziennie karmić psa? Poznaj najważniejsze zasady.
00:00, 23.02.2021
Już za chwilę wkraczasz do swojego pierwszego, własnego mieszkania lub domu? Przebrnięcie przez wszystkie formalności, projekty, kredyty, pozwolenia, zezwolenia i przyłącza było jak wspinanie się na ośmiotysięcznik? Mamy dla Ciebie dwie informacje: jedną doskonałą i drugą... no cóż, trochę gorszą. Ta pierwsza brzmi: właśnie stanąłeś na szczycie, gratulacje! Ta druga: to jeszcze nie koniec! Zanim zatkniesz flagę i będziesz mógł z satysfakcją odtrąbić pełen sukces - czeka Cię wykańczanie wnętrz. Wiesz, co to oznacza? Mnóstwo drobnych decyzji, które trzeba będzie podjąć, by zamienić puste pomieszczenia w maksymalnie funkcjonalne i przyjemne dla oka przestrzenie. Nie wiesz od czego zacząć? Zacznij od kuchni - to przecież serce Twojego domu! Najlepszym rozwiązaniem będzie kuchnia na wymiar, optymalnie dopasowana do Twoich potrzeb - w każdym aspekcie. Na co zwrócić uwagę wybierając meble? Kto powinien skorzystać z tego rozwiązania? Ile kosztuje kuchnia na wymiar?
00:00, 22.02.2021
Każdego dnia urządzenia mobilne przychodzą nam z pomocą przy załatwieniu sprawunków, utrzymywaniu kontaktu z najbliższymi oraz pracy. Konstrukcja smartfona ma celu umożliwić wygodne pisanie wiadomości, przeglądanie sieci oraz filmów – przy tym jednak oznacza to, że duży, szklany wyświetlacz wymaga odpowiedniej ochrony. Dobre zabezpieczenie telefonu przed upadkiem pozwoli cieszyć się jego sprawnym działaniem, a w wielu przypadkach – pomoże także uniknąć kosztownych napraw.
13:52, 19.02.2021
Tłumaczenia specjalistyczne pisemne wymagają od tłumacza nie tylko doskonałej znajomości języka obcego, ale również branży, z jakiej dany tekst pochodzi. Treści tego typu przepełnione są fachowym słownictwem, które znacząco wpływa na rozumienie całości przekładu. Jednak to nie jedyne tłumaczenie, wymagające specjalnych umiejętności. Znacznie trudniejszą kategorią są konsekutywne tłumaczenia, stosowane najczęściej podczas konferencji, wykładów, spotkań biznesowych bądź konferencji prasowych.
09:09, 18.02.2021
To ostatnia szansa na zdobycie zawodu opiekuna medycznego na dotychczasowych zasadach: czyli w 1 rok oraz w trybie zaocznym. Rekrutacja trwa tylko do końca marca 2021 r.! Nie zwlekaj z decyzją – liczba miejsc ograniczona!
13:50, 17.02.2021
Wieluński producent posiada w swoim portfolio produktowym aż 7 typów ram wywrotek dopasowanych do każdych warunków pracy o zróżnicowanej długości. To najszersza oferta dostępna na rynku. Wielton oferuje swoim klientom, między innymi, szeroki wybór super lekkich (SL) naczep samowyładowczych. Dodatkowo wdrożył w swoich produktach rozwiązania poprawiające stabilność konstrukcji ram podczas rozładunku w trudnych warunkach. Osiągnięte rezultaty poprawy bezpieczeństwa pojazdów potwierdziły przeprowadzone testy wywrotek SL.
00:00, 17.02.2021
Rozwód, ustalanie władzy rodzicielskiej, ustalanie widzeń z dziećmi, podział majątku – to słowa, o których nikt nie myśli stając na ślubnym kobiercu przed kapłanem czy też Urzędnikiem Stanu Cywilnego. Nikt o takich sprawach nie myśli. A jednak takie sprawy zdarzają się bardzo często. Decydując się na zawarcie związku małżeńskiego, każdy uważa, że będzie to związek na całe życie. Niestety rzeczywistość pokazuje, że podczas takiego związku występuje szereg trudności z którymi można sobie nie poradzić i małżonkowie oddalają się od siebie, by z miłości nagle przejść do obojętności lub do nienawiści. Decyzja o rozwodzie nigdy nie jest decyzją łatwą. W sprawach, gdzie do gry wchodzą uczucia, dobro dzieci, emocje często biorą górę nad logicznym myśleniem. Często wykonuje się różne posunięcia, które są kierowane emocjami, a które mogą przynieść nam wiele nieodwracalnych szkód. Właśnie w takich sprawach, jak podpowiada Radca Prawny Toruń, warto powierzyć rozwiązanie tych spraw prawnikowi.
10:35, 15.02.2021
13 lutego otworzyliśmy 1500. drogerię Rossmann w Polsce. Pierwszy sklep z naszym szyldem zadebiutował 28 lat temu w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej. 1500. placówka również ma łódzki adres: Piotrkowska 157.
14:21, 11.02.2021
Zdrowy sen to podstawa dla prawidłowego rozwoju każdego malucha. Aby zapewnić mu komfort, w łóżeczku nie może zabraknąć odpowiedniej pościeli – przyjemnego w dotyku kocyka, lekkiej kołderki oraz dedykowanej dla niemowląt poduszki. Na co przede wszystkim warto zwracać uwagę w czasie zakupów? Wysokiej jakości materiał, ręczne wykonanie oraz piękny design, który dopełni wnętrze pokoju dziecka. Odpowiednia kołdra i poduszka dla niemowląt stanowią podstawę wyprawki, którą warto zacząć kompletować jeszcze przed narodzinami pociechy.
14:51, 10.02.2021
Portal dyktanda.pl to największa w Polsce platforma, która wspomaga naukę języka polskiego. Duża baza wiedzy, szeroki wybór dyktand o zróżnicowanym stopniu trudności podzielony ze względu na etapy edukacji oraz nowoczesny i przejrzysty wygląd – to tylko niektóre z wielu zalet nowoczesnej platformy edukacyjnej, jaką jest portal dyktanda.pl.
11:36, 10.02.2021
Rekrutacja pracowników skupia się na sprawdzeniu ich doświadczenia, wiedzy oraz umiejętności skorelowanych z obstawianym stanowiskiem. Rekruterzy czasem pomijają pytania dotyczące motywacji kandydata. Jest to jednak informacja niezbędna, by należycie wprowadzić nowego pracownika do naszego biznesu.
00:00, 10.02.2021
Tylko do 13.02 kupując jedną parę okularów, drugą tańszą otrzymasz za 1zł! Walentynkowa promocja w salonach KODANO Optyk w Toruniu to okazja do niezapomnianego prezentu dla ukochanej osoby. Zabierz swoją drugą połówkę do salonu KODANO i spraw jej radość!
15:10, 05.02.2021
Rolety okienne z roku na rok staja się coraz popularniejsze i zastępują tradycyjne firanki lub zasłony. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ są nie tylko łatwiejsze w obsłudze i utrzymaniu czystości, ale również zajmują zdecydowanie mniej miejsca. Na szczęście wybór rolet okiennych jest obecnie bardzo duży, dzięki czemu każdy z łatwością znajdzie rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb. Sprawdź, jakie opcje masz do wyboru.
REKLAMA