Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
08:17, 20.01.2022
W przypadku wystąpienia zakażenia nierzadko konieczne staje się podanie antybiotyku. Ma on za zadanie unicestwienie chorobotwórczych drobnoustrojów. Dużą popularnością cieszy się lek Duomox, czyli antybiotyk służący do zwalczania zakażeń bakteryjnych o charakterze ogólnym. Ma on szerokie spektrum działania, przyczynia się do osłabienia ścian komórkowych patogenów i ich uśmiercenia. O dawkowaniu leku Duomox zawsze decyduje lekarz, trzeba też mieć na uwadze możliwość wystąpienia działań niepożądanych podczas stosowania preparatu.
08:41, 19.01.2022
Herbata jest napojem, który towarzyszy nam każdego dnia. Jedni zaczynają od niej poranek, inni wolą wypić ją do drugiego śniadania lub podwieczorku. Wielu docenia wieczór z kubkiem aromatycznego napoju i dobrym filmem lub książką. Ciężko też sobie wyobrazić świąteczny słodki poczęstunek bez kubka złocistego naparu. Nic dziwnego, że według badań Polacy są na 4 miejscu w Europie i 9 na świecie pod względem picia herbaty. Co ciekawe wyprzedzamy nawet Chińczyków i Japończyków, którzy uważani są w tym temacie za prawdziwych znawców, a nawet fanatyków.
08:11, 19.01.2022
Polski Komitet Energii Elektrycznej rozpoczął kampanię edukacyjną „Liczy się energia”. Przez najbliższe miesiące wyjaśniać będzie przyczyny wzrostu cen energii, pokazywać wpływające na nie mechanizmy oraz sposoby na racjonalne gospodarowanie zużyciem prądu. Celem kampanii jest edukacja o rynku energii oraz sposobach łagodzenia wpływu rosnących cen prądu na domowe budżety Polaków.
00:00, 19.01.2022
Po zakończeniu sezonu letniego, gdy lekkie koszulki i t-shirty już nie są zbyt aktualne, warto jest zadbać o zakupie ciepłych rzeczy, takich jak swetry męskie. Produkty wykonane z wysokiej jakości tkanin naturalnych lub półsyntetycznych ochronią cię przed zimnem i dadzą poczucie komfortu.
14:55, 18.01.2022
Krajowe firmy z każdym rokiem w większym stopniu polegają na pracownikach z zagranicy – w 2020 roku liczba pozwoleń na pracę w Polsce przekroczyła 400 tysięcy. Rosnąca liczba przyjezdnych nie zaspokaja jednak bieżących potrzeb przedsiębiorców. Poszukiwanie rąk do pracy wśród cudzoziemców zapowiadają liczne polskie fabryki i firmy handlowe, w tym co trzecia firma z sektora przemysłowego i handlu. Na znaczeniu zyskuje więc atrakcyjność ofert oraz zapewnienie stabilności i poczucia bezpieczeństwa.
14:49, 18.01.2022
Dobrze zaprojektowane i wykonane meble na wymiar zaspokoją najbardziej wyszukane gusta i oczekiwania wymagających Klientów. Gdy siły połączą doświadczony projektant oraz dobry zakład stolarski, robiący zabudowę pod wymiar, można spodziewać się wyjątkowo korzystnych efektów. Ważne są nie tylko projekt i realizacja, ale również odpowiedni dobór płyty meblowej, z której powstaną nowe meble.
08:42, 18.01.2022
Jedna z pierwszych tego typu aplikacji mobilnych na rynku, która sprawdza się w firmie każdej wielkości, bez względu na branżę w czasach rosnącego zapotrzebowania na płatności zbliżeniowe.
00:00, 18.01.2022
W jakim środowisku zwykle odbywały się konferencje naukowe lub korporacyjne, jeśli miałeś możliwość w nich uczestniczyć lub je zorganizować? Zapewne w wyspecjalizowanych pomieszczeniach o porównywalnym, raczej jednorodnym wyglądzie, które również znajdują się z dala od kluczowych lokalizacji miasta. Kiedy masz samochód, nie jest to zła perspektywa, ale w innym razie…
00:00, 14.01.2022
Masz w planach zastosowanie blachy ryflowanej i chcesz dowiedzieć się o niej więcej? Wyroby hutnicze z każdym rokiem stają się coraz częściej wykorzystywane, co niewątpliwie odbija się zarówno na jakości, jak i dostępności tego typu produktów. Jesteś zainteresowany tym tematem? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś, ponieważ poniższy artykuł został stworzony specjalnie z myślą o Tobie!
00:00, 14.01.2022
Obróbka strumieniowo-ścierna jest jednym z popularniejszych i bardzo skutecznych sposobów oczyszczania różnych powierzchni. Dokładne oczyszczenie powierzchni bez ingerencji w jego strukturę wymaga zastosowania materiału ściernego, który natryskiwany jest z użyciem wysokiego ciśnienia. Z tego też względu osoba zajmująca się tym procesem musi być wyposażona w odpowiednie środki ochrony. Poza pyłoszczelnym kombinezonem i solidnymi rękawicami konieczna jest ochrona głowy, którą zapewnia dobrej jakości i spełniający odpowiednie normy hełm do piaskowania.
09:27, 13.01.2022
Przez trzy kolejne lata PKO Bank Polski będzie prowadził rachunki bankowe Wrocławia, a przez cztery Poznania. To już kolejni kontrahenci banku z obszaru samorządu terytorialnego. W ostatnim czasie bank podpisał umowę na kontynuację kompleksowej obsługi budżetu Województwa Mazowieckiego. Obecnie PKO BP zapewnia obsługę budżetów siedmiu województw i dziewięciu miast wojewódzkich - w sumie ok. 280 jednostek.
08:40, 13.01.2022
Podejmując decyzję o sprzedaży mieszkania mamy do czynienia z wieloma emocjami, które wywoływane są przez rozmaite czynniki. W tym momencie rozpoczyna się cały skomplikowany proces, który chcemy zakończyć w satysfakcjonujący nas sposób. Niezwykle istotną kwestia jest prawidłowo wykonana wycena mieszkania, które sprzedajemy. Nie należy to do najprostszych zadań, dlatego w naszych głowach rodzi się mnóstwo pytań i wątpliwości. Często też, na pierwszy rzut oka, wydaje się to być całkiem proste, jednak w rzeczywistości okazuje się, że jak przychodzi co do czego jest zupełnie na odwrót. Mieszkanie, które do tej pory należało do nas wzbudza pewne przywiązanie i sentyment. Z uwagi na to, mamy tendencję do nieprawidłowego zawyżania jego wartości. Subiektywna i często powierzchowna ocena może spowodować, że będziemy zmagać się z trudnościami ze znalezieniem odpowiedniego kupca. Samodzielne rozpoznanie rynku oraz kierowanie cenami, które zostały określone przez innych sprzedających może w tej sytuacji nie być wystarczające. Działając w taki sposób możemy doprowadzić do tego, że cała transakcja okaże się zupełnie nieopłacalna. Jakie więc kroki warto podjąć, aby skutecznie wycenić sprzedawane mieszkanie?
00:00, 13.01.2022
Poza postami, reklamami i relacjami, Instagramowi nie brakuje potencjału marketingowego dla firm. Pierwszym krokiem powinno być zdobycie wiedzy, o tym jak zbudować swój profil, a następnie zrozumienie powszechnej terminologii social mediów. Warto jest zakupić obserwujących lub polubienia, żeby szybciej wypromować swoje konto. Taka opcja jest dostępna na stronie Polskielajki.pl - znajduje się też tam dokładna instrukcja, jak to zrobić. Pomoże to zdobyć jeszcze więcej obserwujących, bo nasz profil firmowy będzie wydawał się popularny. Co jeszcze można zrobić, aby wypromować konto firmowe na Instagramie?
12:36, 12.01.2022
Na to pytanie znajdziecie odpowiedź już 13 stycznia podczas Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego.
00:00, 12.01.2022
Każdy wie, że utrzymanie czystości w domu nie jest wyzwaniem. W miarę łatwe uporządkowanie wnętrza mieszkalnego jest możliwe nawet w przypadku dużych, wielorodzinnych budynków. Niestety budownictwo wielkopowierzchniowe rządzi się swoimi, całkiem innymi prawami. I właśnie dlatego jego utrzymanie w czystości wiąże się z pewnymi wyzwaniami, a nawet ograniczeniami.