Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
11:39, 07.04.2020
Szef Komitetu Regionów Apostolos Cicikostas chce od Komisji Europejskiej gwarancji, że regiony pozostaną kluczowymi podmiotami w planowaniu i wdrażaniu środków unijnych przeprogramowanych na walkę z COVID-19.
15:52, 06.04.2020
Jak powszechnie wiadomo, w dzisiejszych czasach strona internetowa jest fundamentem istnienia firmy w sieci. Klienci oczekują możliwości zapoznania się z ofertą w preferowanym przez nich czasie, a wybór docelowego kontrahenta opiera się głównie na podstawie znalezionych wcześniej informacji online. Równocześnie polskie przedsiębiorstwa wciąż znajdują się w ogonie Europy jeśli chodzi o fakt posiadania strony firmowej, przez co tracą potencjalnych kupujących. Bardzo często spowodowane jest to brakiem wiedzy oraz funduszy na zlecenie utworzenia profesjonalnego serwisu.
14:47, 02.04.2020
Zamierzasz wnioskować o kredyt? Pamiętaj, że bank sprawdzi Twoją zdolność kredytową. Placówki bankowe, zanim udzielą Ci wsparcia, dokładnie przeanalizują Twoją sytuację finansową, aby dowiedzieć się, czy będziesz w stanie spłacać swoje zobowiązanie. Zdolność kredytowa ma wpływ na decyzję banku, ale co najważniejsze – Ty masz wpływ na swoją zdolność kredytową. Warto więc przed złożeniem wniosku o kredyt zadbać o swoje finanse.
15:23, 30.03.2020
Toruńskie Centrum Handlowe „Nowe Bielawy” to dziś jeden z najbardziej rozpoznawalnych obiektów handlowych w tym mieście. Jego historia sięga 2002 roku, ale niedawno przeszło ono sporą modernizację, dlatego możemy mówić o zupełnie nowym etapie w działalności centrum, które całkowicie zmieniło swój dotychczasowy wygląd i znacznie poprawiło funkcjonalność. Jest nowocześnie i estetycznie.
12:22, 24.03.2020
Zadaniem okien dachowych jest doświetlenie poddasza, lecz co zrobić gdy natężenie światła wpadającego do pomieszczenia jest zbyt duże? Skoro nie ma możliwości, by zamontować firany lub zasłony, jedynym dostępnym rozwiązaniem pozostają rolety.
08:02, 24.03.2020
Utknąłeś poza granicami kraju? Możesz wrócić do Polski specjalnym czarterem PLL LOT. Jeśli miejsce, w którym przebywasz, nie znajduje się na liście LOT, należy wypełnić specjalny formularz, gdzie zbierane są informacje o zapotrzebowaniach na rejsy.
13:28, 23.03.2020
Polska aplikacja Dobre wsparcie, nagrodzona przez Komisję Europejską i stworzona z udziałem samorządu, teraz pomoże w niesieniu pomocy osobom niesamodzielnym i będącym w kwarantannie. Jej twórcy przyrównują ją do aplikacji Ubera.
19:23, 17.03.2020
Szukasz pomysłu na niedrogi prezent? Jesteś przedsiębiorcą i chcesz promować swoją markę? Robisz zakupy i denerwują Cię ciągle rozrywające się torby foliowe? Ciekawym rozwiązaniem mogą być dla ciebie ekologiczne torby z nadrukiem, które za niewielki koszt możemy dowolnie spersonalizować i dopasować do naszych potrzeb. Jak kupić takie torby i dla kogo mogą być one użyteczne, dowiesz się z poniższego tekstu.
14:36, 17.03.2020
Grafik komputerowy to bardzo ciekawy zawód, który wymaga wysokich umiejętności, dużej kreatywności i znajomości specjalistycznego oprogramowania komputerowego. Fachowcy, którzy znają się na opracowywaniu cyfrowych wizualizacji cieszą się coraz większym powodzeniem na rynku. Jakie firmy poszukują grafików komputerowych do swojej działalności?
20:52, 16.03.2020
Wątpliwości i pytania związane z pakietem przewozowym posiada wielu właścicieli firm transportowych. Ten artykuł zawiera podstawowe informacje dotyczące systemu SENT, a ponadto krok po kroku opisuje procedurę postępowania w wypadku obowiązku zgłoszenia towaru.
20:13, 16.03.2020
Każdy z nas potrzebuje czasem odpoczynku od codziennych obowiązków. W takich momentach warto zastanowić się nad urlopem. Nie ważne czy planujemy dłuższe wakacje czy też weekendową wycieczkę, w każdym wypadku warto wziąć ze sobą coś ciepłego do ubrania. Najlepszą opcją będzie zabranie ze sobą polarowej bluzy, która nie tylko ochroni nas przed zimnem, ale także nie będzie zajmować wiele miejsca w bagażu. O tym, na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego polaru, przeczytasz poniżej.
14:34, 16.03.2020
Wśród wielu ofert zatrudnienia można znaleźć na rynku liczne propozycje pracy w biurze. Zakres obowiązków dotyczący kandydatów na te stanowiska bywa dość zróżnicowany, w zależności od charakterystyki obsadzanej pozycji. Jakich umiejętności pracodawcy oczekują od podwładnych, którzy zajmują się pracą biurową?
13:46, 11.03.2020
Lot z dzieckiem to jeden z najtrudniejszych sprawdzianów dla rodzica. Jeśli czeka Cię pierwsza taka podróż z maluchem, koniecznie dobrze się do niej przygotuj. W tym artykule podpowiemy Ci jak to zrobić.
13:23, 09.03.2020
Ponad czterdziestu polskich przedsiębiorców zostało wyróżnionych podczas gali Top Polish Brands 2020. „To my tak naprawdę tworzymy polską gospodarkę” – podkreślała Milena Gołda, redaktor naczelna CEOWORLD Magazine.
14:03, 06.03.2020
Tysiące godzin zajęć pozalekcyjnych, które są wykorzystane na myślenie, programowanie, a jednocześnie są ciekawe - tak starosta toruński Marek Olszewski charakteryzuje projekt "EU-geniusz", który został laureatem konkursu "Innowacyjny Samorząd" organizowanego przez Serwis Samorządowy PAP w kategorii powiatów.
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone