Zamknij

REKLAMA
00:01, 23.09.2020
Trwa Wielki Plebiscyt SMS „Poznaj nasze KGW”, w którym razem z portalem KalendarzRolnikow.pl możemy wybrać trzy zwycięskie koła gospodyń wiejskich! Do dzieła! Odszukajcie na liście ulubione KGW i zagłosujcie!
00:00, 23.09.2020
Sklepów z ziołami i suplementami na pewno nie trzeba przedstawiać osobom, dla których medycyna naturalna to domyślny sposób na zdrowie. Ale nie wszyscy odkryli jeszcze ich niesamowity potencjał oraz asortyment, w którym kryją się odpowiedzi na wiele problemów. Komu najbardziej przydadzą się zakupy w sklepie zielarskim?
11:33, 21.09.2020
Miłość, miłość, miłość!! To ona sprawia, że człowiek otrzymuje pozytywny zastrzyk energii, który jest w stanie napędzić go do działania. Pomimo tego, że mamy na swojej głowie każdego dnia wiele obowiązków do wykonania nie zapominajmy o tym, że mamy przy swoim boku ukochaną osobę, o którą należy zadbać.
07:12, 21.09.2020
W piątek Przystanek Piekuś świętował czwarte urodziny. Z tej okazji w lokalu przy Watzenrodego przygotowano wiele atrakcji.
00:00, 21.09.2020
Każda młoda osoba, która marzy o zakupie swojego pierwszego auta, zapomina często o tym, że samo znalezienie funduszy na nowy pojazd i zakup to nie wszystko. Należy pamiętać jeszcze o konieczności ubezpieczenia samochodu, a tu często zaczynają się problemy, bo wysokość składek OC dla młodej osoby, która rejestruje swój pierwszy pojazd, są dość wysokie. W jaki sposób obniżyć ten koszt?
11:33, 18.09.2020
Niektórzy inwestorzy nie są świadomi, jak ważna jest prawidłowa wentylacja budynku, czyli rekuperacja oraz jakie są negatywne skutki jej braku. Niestety tradycyjny sposób wentylacji pomieszczeń nie jest skuteczny.
00:01, 16.09.2020
Okres jesienny to czas zbiorów dyni. Warzywo to cieszy się coraz większą popularnością, ze względu na dekoracyjny wygląd, ale przede wszystkim ma ogromne zastosowanie w dziedzinie kulinarnej. Jak dobrze wiemy z dyni możemy przyrządzić smakowite zupy, kremy, sosy, placki, ciasta, przeciery, a zwłaszcza przetwory. Sprawdźcie nasze przepisy!
00:01, 14.09.2020
Znana aktorka Olga Bołądź została ambasadorką nowoczesnego osiedla "Sosnowy Las" powstającego przy ul. Strzałowej 17-19 w Toruniu. Elementem kampanii reklamowej prowadzonej przez Grupę Deweloperską PRES jest film z gwiazdą w roli głównej!
00:00, 14.09.2020
Każdy mężczyzna powinien mieć w swojej łazience co najmniej jeden flakon z perfumami. Dlaczego? Zapach to najsilniejszy z afrodyzjaków! Dobrze dobrane pachnidło na pewno podniesie Twoją pewność siebie. Sprawdź w co warto zainwestować.
14:11, 11.09.2020
Jeżeli zdecydujesz się na zakup pojazdu, koniecznie pamiętaj, aby otrzymać aktualne ubezpieczenie OC. Co musisz wiedzieć, jeżeli zdecydujesz się na zakup używanego auta? Czy umowa, którą podpisał zbywca samochodu, automatycznie wygasa? O czym musi zawsze pamiętać kupujący? Jeśli tego nie wiesz, możesz słono zapłacić!
00:00, 11.09.2020
Poznanie wartości rynkowej prowadzonego biznesu nie jest sprawą prostą i oczywistą, choć jest to niezwykle istotna informacja z punktu widzenia przedsiębiorcy. Rzetelna wycena firm przydaje się zarówno przy ich sprzedaży, jak i podczas poszukiwania wspólnika. Jakie czynniki biorą pod uwagę specjaliści przy wycenie przedsiębiorstwa? Jakie metody wyceny spółek, które wskazują, jaka jest ich wartość rynkowa, są aktualnie najpopularniejsze?
12:00, 09.09.2020
Rolnicy i ogrodnicy nie wyobrażają sobie zaplanowania prac w polu czy ogrodzie bez korzystania z kalendarza biodynamicznego. Czy to określenie brzmi dość tajemniczo? Już wyjaśniamy, na czym dokładnie polega.
08:27, 08.09.2020
Zwiększenie przepustowości, a tym samym liczby wykonywanych badań, to bezpośredni skutek pandemii koronawirusa. Najnowocześniejsze laboratorium genetyczne na Śląsku należące do firmy Gyncentrum może przeprowadzać do 6 tys. testów dziennie. O tym, w jaki sposób pandemia wpłynęła na działalność firm rozmawiano w trakcie XII Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.
00:00, 08.09.2020
Wzrok jest jednym z najważniejszych zmysłów, gdyż za jego pomocą odbiera się ok. 80% bodźców z otoczenia. Niezwykle istotne znaczenie ma jego prawidłowe działanie w pierwszych etapach życia, bo głównie przy jego użyciu dzieci poznają świat, uczą się i spajają informacje odbierane z pozostałych zmysłów. Obecnie wysoko rozwinięta okulistyka dziecięca umożliwia zbadanie nawet najmłodszych dzieci.
13:40, 07.09.2020
W dzisiejszych czasach prawie każdy posiada samochód. Bycie właścicielem auta oznacza jednak również wiele dodatkowych obowiązków, a jednym z nich jest dbanie o stan garażu. Bezpieczeństwo osób przebywających wewnątrz pojazdu w dużej mierze zależy od stanu samochodu, a czynnikiem bezpośrednio wpływającym na stan auta jest sposób jego przechowywania.
REKLAMA