Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
12:41, 11.05.2021
Wnętrze mieszkania lub domu to nie tylko niebanalny wygląd i ciekawy design, ale również komfort i wygoda. W te założenia idealnie wpisują się rozwiązania Blum. Jednym z ciekawych rozwiązań zapewnianych przez tę markę oraz sieć Abler – autoryzowanego przedstawiciela austriackiego producenta – są systemy szuflad.
11:18, 11.05.2021
Mikro, małe i średnie firmy otrzymają nowe ułatwienie w dostępie do finansowania. Gwarancje BGK dla leasingu wykorzystują środki Paneuropejskiego Funduszu Gwarancyjnego. Pomogą wygenerować akcję leasingową o wartości 5,6 mld zł i wesprą przedsiębiorców oraz polską gospodarkę w trudnym okresie pandemii koronawirusa. Nowe gwarancje BGK zabezpieczą do 80 proc. kwoty leasingu lub pożyczki leasingowej bez odsetek oraz kosztów związanych z ich udzieleniem.
11:02, 11.05.2021
W środę, 12 maja o godz. 10 zapraszamy na webcast pt. „Grupa Bosch w Polsce - wyniki w trudnym roku pandemii i strategia rozwoju”.
10:28, 10.05.2021
Rozpoczęła się współpraca między SKOK im. Chmielewskiego z Lublina a SICREDI Centro Sul z Parany. W spotkaniu Kasy Krajowej, SICREDI, SKOK im. Chmielewskiego oraz SICREDI Centro Sul, wziął udział m.in. ambasador RP w Brazylii Jakub Skiba.
09:58, 10.05.2021
W 2020 roku Grupa Kapitałowa PKO Banku Polskiego obniżyła o 32 proc. emisję dwutlenku generowaną przez jej działalność operacyjną. Jednocześnie wdrożyła Politykę Odnawialnych Źródeł Energii, w ramach której finansowane są m.in. projekty farm fotowoltaicznych oraz wiatraków oraz zaostrzyła kryteria finansowania dla wysokoemisyjnych sektorów gospodarki.
09:49, 10.05.2021
Od marca we wszystkich sklepach PSH Lewiatan trwa największa w historii sieci akcja konsumencka, w której do zdobycia są wyjątkowe maskotki „Lewiatanki”. Na początku maja w ramach akcji pojawi się kilka nowości – produkty marki własnej w okazjonalnej lewiatankowej szacie graficznej oraz puzzle Trefl i kolorowanki dla najmłodszych, których pełnię możliwości będzie można odkryć dzięki nowej wersji aplikacji mobilnej „Lewiatanki” wykorzystującej technologię rozszerzonej rzeczywistość. Dodatkowo 8 maja został ogłoszony w całej sieci „Dniem Lewiatanków” – tylko tego dnia jeden znaczek będzie można zdobyć za zakupy już za 15 zł! Sieć jako pierwsza w Polsce na tak szeroką skalę wykorzystała rozszerzoną rzeczywistość w akcji skierowanej do konsumentów.
00:00, 10.05.2021
Telewizory już na stałe zagościły we wszelkich domostwach. Choć sprzęt musi się mierzyć ze stale rosnącą popularnością przenośnych komputerów, to jednak laptopy nie są w stanie zastąpić seansu w wysokiej rozdzielczości. Gdzieś jednak trzeba schować całe dodatkowe wyposażenie – w końcu do uruchomienia programów sportowych, czy też informacyjnych niezbędny jest dekoder. Płyty DVD lub Blu-Ray odtworzysz zaś tylko przy pomocy konkretnego urządzenia. W takich wypadkach niezbędnym elementem umeblowania stają się szafki RTV. Co powinieneś o nich wiedzieć?
00:00, 06.05.2021
W każdym momencie korzystanie z telefonu czy laptopa może przerwać niespodziewana awaria bądź inne zdarzenie losowe, które doprowadzi do uszkodzenia urządzenia. W takich wypadkach niektórzy próbują działać na własną rękę, starając się odratować sprzęt w domu, ale najlepszym rozwiązaniem jest profesjonalna naprawa telefonów i laptopów przeprowadzona przez fachowców. Mając na koncie wiele pomyślnie zrealizowanych zleceń, pomożemy wskrzesić również i Twoje urządzenie, z którego na pewno chciałbyś znowu jak najszybciej skorzystać.
00:00, 05.05.2021
Bezpieczeństwo w dziedzinie pożarnictwa, powinno być jednym z najważniejszych elementów różnego rodzaju biur, hal magazynowych czy produkcyjnych. W przypadku, gdy instalacja przeciwpożarowa jest niesprawna, nie jest możliwe opanowanie ognia przed ewentualnym rozprzestrzenieniem się, co może prowadzić do tragicznych skutków takich jak znaczne uszczerbki na zdrowiu osób znajdujących się wewnątrz czy straty materialne powstałe w wyniku pożaru.
00:00, 05.05.2021
Kłopoty z zakupem mebli biurowych są doświadczeniem wspólnym dla wielu przedsiębiorców. Początkowo wydaje się, że zakup zestawu mebli do biura to sprawa prosta i nie zajmująca wiele czasu. Niestety szybko przekonujemy się, że kwestia ta jest bardziej złożona. Specjalista z salonu mebli biurowych w Katowicach wymienia kilka najpopularniejszych błędów, które popełniamy podczas zakupów.
00:00, 05.05.2021
Zdjęcia wizerunkowe cieszą się obecnie zainteresowaniem nie tylko wśród przedsiębiorców pragnących zwiększyć swoje dochody, ale też wśród twórców, czy pracowników szukających lepszej pracy. Wykonane przez doświadczonego fotografa biznesowego pozwolą nam wykreować wizerunek specjalisty w swojej dziedzinie, dzięki czemu znacznie zwiększymy swoje szanse na osiągnięcie sukcesu w biznesie. Co warto wiedzieć o zdjęciach wizerunkowych? W jaki sposób się do nich przygotować?
00:00, 04.05.2021
Biznes bez klientów nie ma racji bytu. By sprzedawać lepiej, niezbędne jest dotarcie do możliwie największego grona zainteresowanych. Warto jednak pamiętać, by na pewnym etapie działalności równie dużo uwagi poświęcić utrzymaniu klientów co pozyskaniu nowych. Dlaczego lojalni partnerzy w biznesie to skarb? W jaki sposób zatrzymać ich przy sobie? Sprawdźmy.
00:00, 04.05.2021
Biżuteria damska jest obowiązkowym dodatkiem do stylizacji każdej stylowej kobiety. Znaczenie biżuterii jest tak duże, że jej umiejętne wykorzystanie zmienia całkowicie przeciętną stylizacje w niezwykle efektowną kreację. W 2021 projektanci biżuterii przygotowali dla nas bogaty wybór stylowych dodatków.
00:00, 30.04.2021
Alpinistyka przemysłowa laikom może kojarzyć się z romantyzmem, widokami zapierającymi dech w piersiach, jednak jest to dyscyplina zawodowa obarczona najwyższym ryzykiem, wymagająca niezwykłej precyzji, odwagi i profesjonalizmu. Być może dlatego znalezienie odpowiedniej firmy wykonującej mycie elewacji za pomocą dostępu linowego, nie jest łatwym zadaniem, z czego zdają sobie sprawę zarządcy wielopiętrowych biur, galerii handlowych czy też budynków mieszkalnych.
00:00, 28.04.2021
Korzystanie z drukarki wymaga regularnej zmiany wkładów, które zużywają się w najmniej oczekiwanym momencie. Jak wybrać odpowiedni tusze lub tonery do danego modelu drukarki? Czy stosowanie zamienników jest bezpieczne? Niniejszy artykuł stanowi odpowiedź na te i inne pytania, które pojawiają się podczas zakupów.
REKLAMA