Zamknij

REKLAMA
09:45, 13.12.2018
Zastanawiasz się, co zrobić, aby tegoroczne święta dla całej twojej rodziny były niezapomniane? Szukasz nieoczywistego i zaskakującego pomysłu na prezent dla bliskiej Ci osoby? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie: list od Świętego Mikołaja. Wystarczy napisać list doMikołaja, aby sam Święty Mikołaj odpowiedział Tobie wprost ze swojego biura: otrzymasz osobisty list od Mikołaja, który oczaruje wszystkich Twoich najbliższych!
09:06, 12.12.2018
Witamy zimę – sezon na kozaki damskie rusza pełną parą. To dobra wiadomość, jeśli chodzi o niesamowity styl. W tym wpisie przygotowaliśmy rzut oka na topowe trendy jeśli chodzi o zimowe kozaki w nadchodzącym sezonie i od razu przepraszamy, jeśli w ten sposób wydłużyliśmy Twoją grudniową listę zakupów:). Najlepsze w tym wszystkim jest to, że możesz znaleźć każdy z tych modowych hitów w sieci za ułamek ceny!
09:01, 12.12.2018
Naprawa samochodu stanowi znaczne obciążenie domowego budżetu każdego kierowcy. Wiele osób, aby zaoszczędzić, oddaje pojazd w ręce mechanika z niezależnego warsztatu– usługi oferowane przez autoryzowany serwis kojarzą się bowiem z wysokimi kosztami. Czy oznacza to jednak, że nie opłaca się naprawiać auta w ASO?
00:00, 09.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
10:21, 06.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
14:41, 30.11.2018
Potrzebujesz szybkiego wsparcia finansowego przy minimalnych formalnościach, a to wszystko bez wychodzenia z domu? Chwilówka internetowe to rozwiązanie dedykowane właśnie Tobie. Sprawdź, jak ubiegać się o pożyczkę pozabankową.
13:53, 30.11.2018
Zachowanie czystości i porządku w jakiejkolwiek przestrzeni zawsze wymaga odpowiedniego, regularnie powtarzanego, nakładu pracy. Zdarzają się jednak sytuacje szczególne, kiedy to oprócz typowych zabrudzeń związanych z użytkowaniem danego wyposażenia, pojawiają się te będące skutkiem drobnych wypadków, jak np. rozlanie jakiegoś płynu. Problem jest tym bardziej poważny, gdy dotyczy przedmiotów bardzo łatwo go wchłaniających, jak np. tapicerowanych mebli.
13:16, 30.11.2018
Praca w charakterze opiekunki osoby starszej za granicą jest obecnie bardzo popularna. To szansa na wysokie zarobki. Jak jednak rozpocząć pracę tego rodzaju bez ryzyka?
12:09, 30.11.2018
Szkoła Cosinus otwiera się na nowe kursy dla swoich słuchaczy i nowych osób, prezentując nową ofertę nauki praktycznych umiejętności, które przydadzą się w życiu zawodowym. Czego możemy się nauczyć?
11:51, 30.11.2018
Obecnie notujemy znaczny spadek bezrobocia praktycznie na terenie całej Polski. Stopa bezrobocia w naszym kraju wynosi 5,7 %. W większości przypadków to pracownicy dyktują warunki. Jednak w każdym województwie sytuacja wygląda inaczej.
15:53, 28.11.2018
Sieć WWW ewoluuje z każdym rokiem a na miejsce starych praktyk reklamowych pojawiają się coraz to nowsze trendy, tym razem kładące nacisk na komfort i pozytywne odczucia internauty. Oczywiście epicentrum globalnej pajęczyny i głównym punktem odniesienia wciąż pozostaje witryna Google. Nie sposób więc zdziwić się na wieść o tym, że dwa najskuteczniejsze triki w udanej promocji marki opierają się na mechanizmie wyszukującym. Oto krótki poradnik, który pomoże wam postawić na najlepszą strategię.
11:40, 28.11.2018
Stolica Pomorza to jedno z najpiękniejszych miast Polski. Turystów zachęca nie tylko nadmorskim położeniem, ale też swoją niezwykłą wartością historyczną i kulturalną. Miejscem, w którym kumulują się te wszystkie atuty Gdańska, jest ulica Długa, położona w samym centrum miasta. Dlaczego jest ona tak niezwykła i dlaczego warto poświęcić jej część swojego urlopu?
11:28, 27.11.2018
Szczegółowe zaplanowanie budżetu domowego to trudne zadanie, zwłaszcza że sytuacje losowe mogą całkowicie zepsuć dokładnie rozpisany plan. Z niespodziewanymi wydatkami do czynienia miał każdy z nas: nagła awaria samochodu, zepsuty sprzęt elektroniczny, choroba, która wymaga kosztownego leczenia. Nie sposób wszystkiego przewidzieć, jednak można znaleźć rozwiązanie, które pomoże nam przygotować się na różne ewentualności.
00:00, 27.11.2018
Czas świąt to okres wzruszeń, dobroci i chwil wartych wspomnień. Kolejna edycja koncertu Gwiazdy na gwiazdkę gwarantują, że z Auli UMK wyjdziemy napełnieni duchem świąt i bardzo dobrym nastrojem!
15:57, 26.11.2018
Urządzanie mieszkania, wprowadzanie rozmaitych modyfikacji lub nawet niewielki remont to okazja do wdrożenia nowych i ciekawych rozwiązań. Aranżacja wnętrz powinna być przyjazna w odbiorze dla wszystkich użytkowników, przyjemne otoczenie sprzyja przecież wypoczynkowi, rozwojowi a nawet pracy. W zależności od tego, jakie są indywidualne oczekiwania i potrzeby domowników, do pomieszczeń można wkomponować różne nowatorskie rozwiązania. 
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone