Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
00:00, 04.11.2019
Można by pomyśleć, że po Finroyal czy głośnej aferze z Amber Gold temat piramid ucichnie. Jednak ostatnie miesiące pokazują, że wciąż istnieją na naszym rynku finansowym…, ba mają się nawet całkiem dobrze, jak na przykład sprawa „Grupy Ericius”, prowadzona przez prokuraturę w Warszawie.
00:00, 30.10.2019
Torba organizer, kocyk, butelka w termoizolacyjnym etui – co jeszcze powinno wejść w skład podstawowego wyposażenia spacerowego? Jak sobie ułatwić taką wyprawę i przygotować się na różne okoliczności?
07:45, 29.10.2019
Biały stół z krzesłami to niezwykle uniwersalne rozwiązanie, które pasuje praktycznie do każdej stylizacji, począwszy od klasycznych i retro, przez skandynawskie, po modernistyczne i nowoczesne. Co więcej, białe meble optycznie powiększają wnętrza, sprawdzą się więc nie tylko w okazałych salonach, ale także w mniejszych kuchniach i jadalniach.
00:00, 29.10.2019
Ogromne instalacje namiotowe stają się coraz popularniejszym rozwiązaniem budowlanym, szeroko wykorzystywanym między innymi w celu organizacji krótkich imprez plenerowych czy kilkudniowych targów tematycznych. Szczególną zaletą wykorzystania hal namiotowych jest duża łatwość w budowaniu konstrukcji, wysoka mobilność i możliwość sprawnego ustawienia budowli w różnych miejscach. Hale nie pozostawiają po sobie zniszczeń powierzchni, na których stoją i są użytkowane. Dzięki temu możliwe jest rozbijanie hal na pustych przestrzeniach parków, dużych skwerów i innych miejsc plenerowych.
00:00, 28.10.2019
Wydaje się, że w wyborze umywalki nie ma nic trudnego, ale to złudzenie rozwiewa się, gdy nadchodzi dzień jej zakupu. Istnieją różne modele ceramiki. W zależności od koncepcji aranżacji i wielkości łazienki do wyboru są umywalki nablatowe i podblatowe w rozmaitych rozmiarach. Co zrobić, aby umywalka pasowała do wnętrza?
12:23, 25.10.2019
Firma MAX Burgers, prowadząca ponad 140 restauracji w Szwecji, Norwegii, Danii, Polsce i Egipcie, zdobyła nagrodę ONZ za „pierwsze na świecie menu pozytywne dla klimatu”.
1
12:21, 18.10.2019
Jeszcze kilka lat temu druki akcydensowe były niezbędnym elementem wykorzystywanym w każdej firmie i biurze. Zaliczamy do nich ulotki, druczki pocztowe oraz inne blankiety wykorzystywane do prowadzenia dokumentacji w różnego rodzaju instytucjach. Ciężko wyobrazić sobie dużą firmę transportową bez papierowej ewidencji czasu pracy. Pomimo popularności programów do fakturowania szereg zalet tych druków sprawia, że są one nadal wykorzystywane.
12:59, 15.10.2019
Finansowanie energetyki, ciężkiego przemysłu oraz startupów – to jedne kluczowych tematów trwającego w Warszawie Kongresu Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej (9-10 października 2019 r.). Duże przedsiębiorstwa zgłaszały problem z pozyskaniem środków na działalność z powodu swojej „trudnej przeszłości”, z kolei małe często mają „za krótką historię”.
12:33, 08.10.2019
Posiadanie mieszkania na parterze ma swoje plusy i minusy. Do pozytywów należy zaliczyć łatwą dostępność lokalu nawet w budynku bez windy oraz możliwość korzystania z przylegającego ogrodu. Do minusów należy niewątpliwie zaliczyć większe prawdopodobieństwo włamania, a także zalania w wyniku powodzi. Oznacza to, że ubezpieczając tak położoną nieruchomość powinniśmy zwrócić uwagę na kilka elementów polisy mieszkaniowej, którymi właściciele położonych na wyższych kondygnacjach mieszkań nie muszą zawracać sobie głowy. Jak zatem wybrać ubezpieczenie dla mieszkania położonego na parterze?
00:00, 04.10.2019
Poszukujesz klimatycznie urządzonego klubu, w którym panuje świetna atmosfera, a poziom obsługi to klasa sama w sobie? Już niedługo znajdziesz miejsce dla siebie! Już 11 października w Toruniu otwiera się Hex Club - unikalne miejsce do wyjątkowej zabawy!
REKLAMA
11:25, 03.10.2019
Swiss Krono, renomowany producent paneli podłogowych regularnie zaskakuje nowoczesnym wzornictwem podłóg laminowanych. Kolekcje Terra i Blackpool – oryginalne rozwiązania pod względem wzornictwa jak i parametrów – dostępne są w salonie Abler w Toruniu.
11:02, 01.10.2019
Zima to czas, kiedy wielu z nas tęskni za słońcem i wysokimi temperaturami. Wszechobecna szarość oraz krótkie dni sprawiają, że czujemy się coraz bardziej zmęczeni, a co za tym idzie, znacznie trudniej wykonywać nam codzienne obowiązki. Dobrym rozwiązaniem może okazać się urlop. Podpowiadamy, gdzie wybrać się, aby w środku zimy nacieszyć się słońcem i ładną pogodą.
10:59, 30.09.2019
Choć pytanie postawione w tytule artykułu wydaje się banalne, w praktyce odpowiedź na nie wcale nie jest prosta. Mówiąc maksymalnie fachowym językiem: to zależy. A od czego zależy? Okazuje się, że czynników, które wpływają na to, czy zarabia się dość, czy wciąż za mało, żeby dostać kredyt, jest wiele, a nie wszystkie są oczywiste.
15:36, 26.09.2019
Domy zbudowane w technologii lekkiego szkieletu drewnianego znane jako domy kanadyjskie to świetna propozycja na dom całoroczny. Technologia kanadyjska jest niezwykle popularna w srogim klimacie Kandy, a także w krajach skandynawskich, gdzie liczba dni słonecznych jest znacznie mniejsza niż w Polsce, a temperatury często spadają znacznie poniżej zera. Niezależnie od tego „kanadyjczyki” są niezwykle atrakcyjne, gdyż uznaje się je za relatywnie tanie, ekologiczne, a poza tym ciepłe. Chociaż wiele osób uważa, że domy o drewnianym szkielecie znakomicie spisują się jako domy letniskowe, to jednak w ostatnich latach zauważono wyraźny wzrost zainteresowania konstrukcjami szkieletowymi z drewna w zabudowie jednorodzinnej, a inwestorzy coraz częściej budują właśnie takie domy.
13:41, 23.09.2019
Oczy to bardzo ważny narząd, który codziennie narażony jest na różne niebezpieczeństwa. Spowodowane jest to obecnym stylem życia społeczeństwa. Dlatego w natłoku zajęć warto zadbać o regularną kontrolę stanu naszych oczu.
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone