Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
15:10, 15.10.2021
Dla wielu osób nazwa ploter brzmi tajemniczo i enigmatycznie. Jest to nic innego jak urządzenie peryferyjne podłączane do komputera. Używa się go podczas pracy z płaskimi powierzchniami. Ploter wykorzystuje się m.in.: w poligrafii, kartografii, agencjach i biurach reklamowych.  
11:04, 15.10.2021
W życiu każdego powstać mogą sytuacje, podczas których konieczne będzie skorzystanie z usług prawnych. Wynajęcie i znalezienie dobrego i zaufanego prawnika nie jest łatwe, a są sytuacje, w których jego pomoc jest wręcz konieczna i to natychmiastowo. Obecnie każdy może zdecydować się na korzystanie z takich usług jak abonament prawny, dzięki któremu w różnych sytuacjach można skorzystać z natychmiastowej pomocy profesjonalnego zespołu prawnego. Czy warto zdecydować się na skorzystanie z tego rodzaju usługi?
15:24, 12.10.2021
Internet jest jednym z najpopularniejszych sposobów robienia zakupów. W sklepach internetowych można znaleźć wszystko, od ubrań i butów po artykuły dekoracyjne i kosmetyczne. Jeśli szukasz szybkiego prezentu lub chcesz, aby Twój dom poczuł się jak nowy, strona e-commerce będzie miała to, czego potrzebujesz. Mamy dla Ciebie ranking sprawdzonych serwisów internetowych, które oferują produkty i usługi klasy premium. Sprawdź!
15:22, 12.10.2021
Miłośnicy kawy bardzo często doceniają nie tylko sam napój, ale niejednokrotnie szukają sposobów na to, by swoim ulubionym smakiem delektować się także w innych formach czy nawet w posiłkach. Kawa rzemieślnicza (najsmaczniejsza, bo o różnym stopniu wypalenia) pojawia się na gorąco, ale też jako opcja mrożona. Latem popularnością cieszą się lody i desery o smaku kawowym. Przy użyciu kawy mogą powstać również różnego rodzaju koktajle, które bez problemu przygotuje się w domu. Odwiedzając sklep z kawą warto znać już wcześniej przepisy na pyszne koktajle kawowe, by kupując konkretne gatunki można je było spożytkować w jak najlepszy sposób. Wykorzystanie ulubionej kawy w koktajlach pozwoli na odkrywanie nieznanych dotąd połączeń smakowych.
15:17, 12.10.2021
Przesiadywanie przed monitorem komputera przez kilka godzin jest nie tylko sposobem na wciągającą rozrywkę, ale nierzadko powodem bólu kręgosłupa czy szyi. Takie dolegliwości biorą się zazwyczaj ze źle dobranego fotela. Czym powinien cechować się dobry fotel gamingowy i dlaczego fotele Imba Seat to tak doskonałe rozwiązanie?
14:49, 12.10.2021
Zamiana opon nie musi być skomplikowana i czasochłonna. Wystarczy tylko przygotować się do tego i już teraz kupić nowy komplet opon. Jeżeli masz wątpliwości, czy opony zimowe są w odpowiednim stanie, aby przejeździć w nich jeszcze jeden sezon, zawsze możesz sprawdzić stan bieżnika lub poradzić się mechanika.
14:25, 12.10.2021
Kupując dysk do komputera, chcemy wybrać sprzęt, który pozwoli nam na zapisanie dużej ilości danych, usprawni naszą pracę i będzie odporny na zużycie. Jakie podzespoły spełniają podane kryteria?
12:58, 12.10.2021
Współczesne realia wymuszają na przedsiębiorcach wyróżnienie się na rynku w swojej branży. Najczęściej oferowanym rozszerzeniem jest dowóz towarów lub usług wprost do kontrahenta. W dziedzinie pralni przemysłowych taka opcja nie tylko oszczędza czas klientowi, ale również pozbawia go wielu problemów logistycznych.
10:25, 12.10.2021
Ai Technika, polski start up technologiczny zdobył właśnie wyróżnienie w konkursie Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw oraz Certyfikat “Innowacyjna Marka Regionu” za rozwiązanie pod nazwą „Technologia deep learning jako skuteczna metoda diagnozowania”. Spółka wkrótce wprowadzi na rynek aplikacje, które dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji pozwolą z ponad 95 proc. pewnością identyfikować chorobowe zmiany skórne, czy analizować zdjęcia wykonane podczas badania dna oka. Ai Technika to jedna z bardziej obiecujących polskich firm, która wykorzystuje potencjał sztucznej inteligencji.
13:52, 11.10.2021
Edu Games S.A. jest właścicielem kilku portali o charakterze edukacyjnym. Branża Edutech coraz prężniej się rozwija i cieszy się coraz większa popularnością wśród użytkowników sieci. Dzięki niej w znaczący sposób można się rozwijać. Portale wspomagają procesy edukacyjne, pozwalają nadrobić braki, ale wspierają również wybitnie uzdolnionych uczniów. Wśród trzech najbardziej popularnych można wymienić dykanda.pl, mathematics.live, a także tutors.live. Co warto o nich wiedzieć?
08:20, 11.10.2021
O tym, że obraz wydrukowany na płótnie może być piękną dekoracją wnętrza wie chyba każdy z nas. Taki kawałek sztuki w aranżacji domowego czy biurowego pomieszczenia to wspaniałe uzupełnienie całości, ale też element, który może nadać charakteru całej aranżacji. Może być swoistą „kropką nad i”. Wielu z nas zastanawia się często, co może przedstawiać taki obraz. Otóż, może on być swoistą pamiątką z wakacji i prezentować nasze własne wspomnienia, ale może też ukazywać fotografie wykonane przez inne osoby, a prezentujące miejsca, które odwiedziliśmy, chcemy odwiedzić, bądź po prostu, wzbudzają w nas zachwyt.
15:20, 08.10.2021
Masz pracę którą lubisz, ale chciałbyś się dalej rozwijać zawodowo i awansować? A może szukasz pracy i zastanawiasz się co jeszcze zrobić, by znaleźć dobrą posadę? Pomocne w tych sytuacjach będą kursy zawodowe. Jakie kursy zawodowe warto zrobić?
12:40, 08.10.2021
Mieszkańcy Warszawy mogli we wtorek wieczorem podziwiać specjalną animację, wyświetlaną na ścianie hotelu Intercontinental. Film został przygotowany z okazji premiery Windows 11, nowej odsłony systemu operacyjnego od Microsoft.
12:23, 08.10.2021
Chcielibyście razem z dziećmi dokarmiać ptaki, ale nie wiecie, jak to robić dobrze? Jaki karmnik wybrać, gdzie go postawić, a może powiesić? No i co do niego wsypać? I czy w ogóle dokarmianie jest ptakom potrzebne? Na te i więcej pytań odpowiedzi można znaleźć na stronie akcji edukacyjnej Jestem na pTAK z Enchantimals, którą z okazji Światowego Dnia Zwierząt (4 października) przygotowała marka we współpracy ze Stowarzyszeniem Jestem na pTAK, zajmującym się ochroną ptaków w Polsce. Wspólnie uczą, jak dbać i bezpiecznie dokarmiać ptaki. Dzięki wsparciu Enchantimals każdy wypełniony na stronie akcji quiz edukacyjny to 1kg ziaren, które wkrótce zasilą ptasie stołówki.
11:58, 08.10.2021
Przybliża się realizacja kluczowej inwestycji w rejonie przejścia granicznego Terespol/Brześć, jaką jest Park Logistyczny Małaszewicze (PLM). Wydane przez Urząd Wojewódzki w Lublinie pozwolenie na budowę pozwoli uruchomić dalsze procedury związane z finansowaniem, przetargiem i realizacją robót budowlanych.