Zamknij
REKLAMA
09:29, 25.11.2020
Z okazji Black Friday na klientów Rossmanna czekają niezwykłe promocje. W dniach od 27 do 30 listopada w okazyjnych cenach będzie można kupić prawie 2000 produktów.
00:00, 25.11.2020
Tylko do 30 listopada w salonach KODANO Optyk w Toruniu będzie można skorzystać z wyjątkowych rabatów z okazji Black Week i kupić kompletne okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne aż 50% taniej!
10:06, 23.11.2020
COVID-19 wpłynął na wiele aspektów życia codziennego Polaków. Sektor finansowy jest jednym z tych, które do dzisiaj najbardziej odczuwają skutki pandemii.
10:05, 23.11.2020
Na wybór projektu domu wpływa wiele czynników. Oprócz oczekiwań i potrzeb inwestora znaczenie ma również wielkość działki oraz jej wymiary. Jedną z decyzji, jaką trzeba będzie podjąć, jest wbudowanie garażu w bryłę domu lub jego całkowite oddzielnie od części mieszkalnej. Jakie są wady i zalety pierwszego rozwiązania? Czy drzwi garażowe segmentowe w takiej sytuacji będą dobrym wyborem czy może lepiej postawić na inny model?
10:01, 23.11.2020
Czynności kuchenne takie jak siekanie, szatkowanie, krojenie czy filetowanie staną się bezpieczniejsze i szybsze z odpowiednią deską do krojenia. To akcesorium kuchenne jest niezbędne aby krawędzie noży zachować na odpowiednim poziomie ostrości oraz by uchronić blat przed zarysowaniami i uszkodzeniami mechanicznymi. Ogromny wybór desek do krojenia sprawia, że można zakupić taką, która stanie się dodatkową ozdobą kuchni. Klasyczna deska do krojenia posiada prostokątny kształt, tego typu podkładka jest bardzo łatwa w przechowywaniu, zajmuje niewiele miejsca w kuchennych szafkach. Do wyboru są deski różnej wielkości, więc z powodzeniem będzie można znaleźć odpowiednią do kuchennego blatu lub stołu. Wybierać można również miedzy kształtami, np.: liści lub kwiatów, takie wzory oraz przeróżne formy desek sprawiają, że kuchnia nabierze nieszablonowego charakteru. Znane marki oferują szeroką gamę desek do krojenia, które wytwarzane są z różnego rodzaju materiałów, o różnym kształcie czy przeznaczeniu.
09:23, 23.11.2020
Zadaniem soczewek kontaktowych jest zapewnienie jak najlepszej jakości widzenia. Aby to było możliwe, należy je właściwie dobrać do posiadanej wady wzroku. Jak to zrobić i kto zajmuje się profesjonalnym dopasowaniem soczewek?
12:29, 20.11.2020
Uzależnienie od nikotyny jest tak silne, że nawet wśród tych nałogowych palaczy, którzy zdecydują się podjąć leczenie, czyli korzystają z leków i psychoterapii, jedynie 20 proc. osób jest w stanie skutecznie rzucić palenie – wynika z 15-letnich badań, prowadzonych przez specjalistów chorób płuc.
12:25, 20.11.2020
Serwis Samorządowy PAP uruchamia cykl „PPK w samorządach – eksperckie rozmowy PAP”. Pierwszy spotkanie online już 17 listopada.
12:22, 20.11.2020
Eksperci są zgodni, że konieczna jest kompleksowa zmiana w podejściu do systemu edukacji, aby skuteczniej walczyć z plagą fake newsów. Dyskusja odbyła się przy okazji ogłoszenia nowego partnera dla projektu FakeHunter realizowanego wspólnie przez Polską Agencję Prasową i GovTech.
10:01, 19.11.2020
Prawo pracy to ogół regulacji obejmujących stosunek zatrudnienia. To bardzo ważna dziedzina prawa, bo określa prawa i obowiązki pracowników oraz pracodawców. Każda ze stron zobligowana jest do bezwzględnego przestrzegania Kodeksu pracy. Co jednak w sytuacji, gdy normy te nie są przestrzegane i jedna ze stron wyraźnie przekracza wyznaczoną przez prawo granicę? Gdzie szukać pomocy? W takiej sytuacji warto sięgać po poradę prawną, by mieć pewność, że prowadzone działania są zgodne z literą prawa.
00:01, 18.11.2020
Zamknięte galerie handlowe, utrudnione zakupy i obawy przed zbyt częstym wychodzeniem z domu. Tak rysuje się tegoroczne przedświąteczne polowanie na prezenty.
00:00, 18.11.2020
Dla wielu z nas, wyjazd nad morze a szczególnie do Władysławowa i na Półwysep Helski kojarzy się wyłącznie z przesiadywaniem na plaży i licznymi kąpielami w morzu lub Zatoce Puckiej. Problemem może się jednak okazać to, że gdy pogoda na zewnątrz nie dopisze… my nie będziemy wiedzieli co ze sobą zrobić! Nie martwcie się, gdyż w okolicy naprawdę nie brakuje ciekawych atrakcji dla rodzin z dziećmi, a w tym artykule znajdziecie listę wielu ciekawych miejsc!
09:26, 17.11.2020
 Zakup gotowych spółek może się kojarzyć z nie do końca legalnym przedsięwzięciem. Jest to jednak proceder w pełni regulowany prawnie i jak się okazuje, ma on wiele zalet. Czym właściwie jest kupowanie gotowych spółek? 
08:53, 17.11.2020
Mata do jogi to wierny towarzysz każdego praktyka, niezależnie od doświadczenia, zaangażowania i intensywności ćwiczeń. Mata to niezbędnik. W trakcie sesji można obejść się bez pomocnych akcesoriów, jak klocki czy paski, mata do jogi jest jednak obowiązkowym elementem.
10:12, 16.11.2020
Przy pomocy odpowiedniego zapachu można znakomicie podkreślić swój nastrój oraz uzupełnić strój. Perfumy nakłada się nie tylko na ważne okazje, ale także na co dzień. Aby czuć się wyjątkowo każdego dnia, warto postawić na zapach, który doda pewności siebie oraz będzie znakomicie współgrał z naszym charakterem. Gdzie poszukiwać perfum w dobrych cenach?