Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
00:00, 16.07.2019
Każdy kto chce zaliczyć test z wiedzy, musi poświecić co najmniej kilka godzin na solidne przygotowania do zaliczenia. Oprócz tego kandydaci muszą przygotować się do zdawaniu testu fizycznego, psychologicznego oraz rozmowy kwalifikacyjnej z komisją egzaminacyjną.
13:46, 15.07.2019
Jeśli sprawdzona i dobrej jakości kostka brukowa to tylko w toruńskiej firmie Betor. Wysokiej klasy fachowcy doradzą tobie w wyborze najbardziej optymalnego wariantu. Odwiedź ich i przekonaj się!
1
00:00, 12.07.2019
Regularne ćwiczenia pomagają zachować zdrowie i szczupłą sylwetkę. Dużym zainteresowaniem cieszą się urządzenia takie jak rowery stacjonarne, bieżnie, czy orbitreki, na których można wykonać efektywny trening. Osoby ćwiczące polecają również ergonometr wioślarski. Czym jest to tajemnicze urządzenie i jak na nim ćwiczyć, by osiągnąć optymalne efekty treningu?
09:22, 08.07.2019
Jednym z podstawowych elementów wyposażenia motocyklisty, decydującym o bezpiecznej jeździe, jest kask. Odpowiednio dobrany model uratował już niejedną głowę i jest jednym z tych produktów, na którego zakupie nie wolno oszczędzać. Również prawo pozostaje nieubłagane w tym aspekcie – kask jest jedyną, prawem wymaganą rzeczą, którą musi mieć na sobie motocyklista.
00:00, 08.07.2019
Ślub to wyjątkowa uroczystość w życiu dwojga ludzi. Wiele par miesiącami planuje jej przebieg w najdrobniejszych szczegółach. Atmosferę ceremonii i przyjęcia weselnego można podkreślić, dobierając odpowiednie akcesoria i dodatki, do których zalicza się papeteria ślubna. Dlaczego wygląd zaproszeń, winietek, czy księgi gości ma znaczenie?
00:00, 05.07.2019
Skype for business to kompleksowe, zaawansowane narzędzie do prowadzenia spotkań ze współpracownikami czy klientami. Dla kogo jest przydatny i czym się wyróżnia?
09:27, 03.07.2019
W ostatnich latach pojęcie kredytu hipotecznego uległo zawężeniu i odnosi się przede wszystkim do kredytu mieszkaniowego. Jednak kredyt hipoteczny jest długoterminowym kredytem bankowym, dla którego zabezpieczeniem spłaty jest hipoteka. W takim rozumieniu uznaje się, że kredyt bankowy to: kredyt mieszkaniowy, kredyt konsolidacyjny oraz pożyczka hipoteczna.
08:38, 03.07.2019
Warto wiedzieć, że nie zawsze czujemy się zmęczeni z powodu braku energii! Dosyć często zmęczenie wynika z np.: braku zbilansowanej diety, braku mikroelementów, niewielkiej ilości… ruchu lub odpoczynku. A także – co teraz szczególnie jest ważne – z powodu przegrzania organizmu! Nasze ciała po długiej jesieni, zimie i przeplatającej ciepło z chłodem wiośnie – odzwyczaiły się od prawdziwie grzejącego słońca. Z jednej strony jesteśmy go spragnieni, z drugiej musimy pamiętać o zadbaniu o siebie w trakcie upalnych, letnich dni!
06:00, 03.07.2019
Na pozór wydaje się, że skompletowanie stroju Pana Młodego jest znacznie prostsze niż przygotowanie stylizacji dla jego wybranki. Teoretycznie wystarczy, że włoży garnitur. W tym miejscu pojawia się jednak szereg pytań – okazuje się, że dopasowanie garnituru wcale nie jest takie łatwe, a na przyszłych małżonków czai się mnóstwo wpadek. Jak ich uniknąć? Oto, o czym warto pamiętać.
09:21, 02.07.2019
Przeczytanie wciągającej lektury, zajmuje zwykle jeden, maksymalnie trzy dni. Jedna książka to wydatek rzędu 40 zł. Co zrobić, aby móc delektować się ulubionymi tytułami, nie pozbywając się przy tym wszystkich swoich oszczędności?
08:19, 02.07.2019
W ciągu roku kalendarzowego pojawiają się okresy wzmożonej zachorowalności. Żyjemy w coraz szybszym tempie, pracujemy więcej, śpimy krócej, jemy mało wartościowe posiłki. To wszystko powoduje, że nasza odporność drastycznie spada, a kolejki w przychodniach zaczynają rosnąć w zatrważającym tępie. Wpływa to również na zwiększenie się liczby osób próbujących skontaktować się z rejestracją telefonicznie, co wydłuża czas oczekiwania na odebranie połączenia. Dlatego otwierając się na potrzeby naszych klientów postanowiliśmy umożliwić rejestrację online! Zarejestrować można się z dowolnego miejsca, a co najważniejsze - o dowolnej porze! Jest to szybka i bardzo wygodna alternatywa tradycyjnej, telefonicznej rejestracji.
12:39, 27.06.2019
Na rynku biżuterii ślubnej obserwujemy współcześnie rozmaite nowe trendy i mody. Coraz więcej osób wybiera obrączki bogato zdobione, w różnych kolorach, z kamieniami szlachetnymi. Wiele osób preferuje wciąż jednak biżuterię klasyczną i prostą - z błyszczącego złota, bez żadnych wzorów. To kwestia osobistego wyboru, starajmy się jednak nie wykraczać nadmiernie poza kanony klasycznej elegancji.
00:00, 26.06.2019
Planujesz remont wnętrza? Budujesz dom lub wykańczasz mieszkanie? Planując kuchnię, zdaj się na profesjonalizm projektantów. W Ablerze Toruń bezpłatnie sprawdzisz różne warianty ustawień Twojej przyszłej kuchni dzięki mobilnym odpowiednikom mebli. Firma przygotuje dla Ciebie również projekt i wizualizację takiej zabudowy.
06:00, 19.06.2019
Firma Piotra Trzcianki PT Dom to jeden z liderów na toruńskim rynku W branży zarządzania nieruchomościami. Czym dokładnie się zajmuje i jakie ma plany na przyszłość?
15:16, 18.06.2019
Ogłoszono wyniki międzynarodowego badania zachowań klientów przygotowanego przez Ferratum Group. Wyniki 10. ankiety przeprowadzonej w 22 tysiącach gospodarstw domowych w 17 krajach pokazuje, jak w ciągu ostatniego roku zmieniło się podejście do wakacyjnych wydatków. Uczestnicy badania odpowiadali na pytania m.in. o letnie aktywności, źródła finansowania wakacyjnych wydatków oraz o najchętniej wybierane formy płatności. Wyniki są zaskakujące!
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone