Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
06:00, 19.04.2018
Ciechocińska restauracja „Walkiria” mieszcząca się przy ul. Zdrojowej 18a to już od pięciu lat uznana marka na lokalnym rynku gastronomicznym. Po przebudowie prezentuje się jeszcze efektowniej.
13:15, 18.04.2018
W aranżacji wnętrza niezwykle istotny jest dobór odpowiedniego lustra. Możemy wybrać lustro na wymiar lub standardowe, sklepowe lustro. Które, i w jakim przypadku, będzie lepszym wyborem?
00:00, 16.04.2018
Obecnie dzieci coraz częściej pragną się usamodzielnić - "żyć na własny rachunek". Nie zawsze jednak zdają sobie sprawę, z praw i obowiązków, które mają wobec nich rodzice. Naturalną koleją rzeczy jest sytuacja, w której to pełnoletnie dziecko z powodu podjęcia studiów wyjeżdża do innego miasta. Jednak nie można zapomnieć również o sytuacji, w której to dziecko uczące się jeszcze w szkole średniej decyduje się wyprowadzić z rodzinnego domu zaraz po ukończeniu 18 roku życia. . Czy rodzice zawsze będą musieli utrzymywać pełnoletnie dziecko, które opuściło rodzinne gniazdo?
18:58, 15.04.2018
Po Łodzi, Krakowie, Poznaniu i Koszalinie przyszedł czas na Toruń. Od kilku tygodni w galerii handlowej Atrium Copernicus działa Chopstix Noodle Bar.
15:13, 13.04.2018
Ocieplenie dachu to inwestycja, która z założenia powinna przetrwać lata w użytecznym stanie. Dlatego właśnie oprócz dobrania odpowiedniej ekipy budowlanej powinniśmy postarać się o jak najlepsze rozeznanie w kwestii oferowanych na rynku materiałów izolacyjnych. Oczywiście najpopularniejszym od lat wyborem pozostaje wełna szklana i trudno tu kłócić się z wyborem konsumentów. Jej parametry oraz cena pozostają w doskonałej relacji, zaś sposób montażu jest po prostu łatwy, przez co nie zajmuje zbyt dużo cennego czasu fachowców. Poniżej przedstawiamy kilka poręcznych porad na temat tego, jaka wełna sprawdzi się najlepiej.
00:00, 13.04.2018
Jak często powinniśmy pić mleko? Kto nie może go pomijać w swoim codziennym jadłospisie? Ruszyła ogólnopolska kampania „Mamy kota na punkcie mleka” - eksperci przyjadą do Torunia już 17 kwietnia i odpowiedzą na wszystkie nurtujące Was pytania!
09:54, 12.04.2018
Wielkie zmiany czekają na klientów Carrefoura. Właśnie rozpoczął się remodeling całej przestrzeni sklepu Będzie nowocześnie, ekologicznie, przejrzyście, a przede wszystkim wygodnie!
08:22, 12.04.2018
Mieszczące się przy ul. Konopnickiej 11/3 w Toruniu Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie przygotowało dla swoich klientów w kwietniu nie lada niespodziankę, z której naprawdę warto skorzystać.
09:20, 06.04.2018
W codziennym życiu często nie mamy świadomości, że stykamy się z rozpuszczalnikami organicznymi. Zazwyczaj są to związki chemiczne, w stu procentach bezpieczne dla ludzkiego zdrowia oraz życia. Gdzie możemy je spotkać? W jakich produktach występują?
08:49, 05.04.2018
Badanie ultrasonograficzne jest obecnie jedną z podstawowych metod diagnostycznych, powszechnie stosowaną zarówno w leczeniu szpitalnym, jak i ambulatoryjnym. Trudno sobie wyobrazić, że aparat USG jest stosunkowo nowym wynalazkiem, jeszcze kilkanaście lat temu lekarz, który chciał „obejrzeć” wnętrze organizmu swojego pacjenta był skazany właściwie tylko na wykonanie prześwietlenia. Oczywiście ultrasonograf pełni fundamentalną rolę w opiece nad kobietą ciężarną – pozwala określić stan dziecka, czy jego ewentualne schorzenia. Wprawny lekarz jest w stanie zobaczyć na monitorze ultrasonografu wszystkie niepokojące objawy, np. syndromu zespołu przetoczenia krwi między płodami (TTTS) – niezwykle niebezpiecznej choroby występującej w ciążach mnogich.
14:39, 30.03.2018
We współczesnym świecie każda firma wybiera odmienną drogę, jeśli chodzi o próbę zwrócenia uwagi na własną markę i jakość. Marketing jako dziedzina stanowi zbiór niemal gotowych do użycia strategii i przepisów na odnoszące sukcesy przedsiębiorstwo. Również jego internetowa odmiana codziennie pomaga łączyć szeregi zainteresowanych klientów z najlepszymi biznesowymi graczami. Sieć oznacza nie tylko rozrost działalności i powiększoną sprzedaż, z reguły działanie w sferze WWW wiąże się z nieustannym prześciganiem coraz to lepszej konkurencji. Droga nie jest usłana różami, dlatego właśnie powinniśmy postawić na promowanie się w wyszukiwarce.
00:00, 30.03.2018
Perypetie sympatycznego taksówkarza-bigamisty już raz rozśmieszyły Polaków. Kontynuację kultowego spektaklu będą mogli zobaczyć widzowie w Bydgoszczy i w Toruniu. Recenzenci nie mają wątpliwości: tę sztukę trzeba zobaczyć!
06:00, 29.03.2018
Jan Olbracht – Browar Staromiejski zbliża się do swoich 6. urodzin. Z tej okazji na klientów czeka kilka niespodzianek
14:57, 27.03.2018
Nie trzeba iść do liceum, by dostać ciekawą i dobrze płatną pracę. Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego i VIII Liceum Ogólnokształcące idą z duchem czasu i proponują nowy kierunek kształcenia - TECHNIK FOTOGRAFII I MULTIMEDIÓW.
18:32, 26.03.2018
Instytut Medyczny HiperMed przy Szosie Chełmińskiej otwarty. To pierwsza tego typu placówka w Toruniu, która stosuje metodę hipertermii w leczeniu chorób przewlekłych w tym onkologicznych.
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2018