Zamknij

REKLAMA
00:03, 10.07.2020
Lato to czas urlopowych wyjazdów oraz podróży w te nieznane i w te bardziej znane. Nie da się ukryć, że podstawowym elementem każdej wycieczki musi być torba podróżna. Ta w zależności od długości podróży oraz oczywiście ilości rzeczy, które chcemy ze sobą zabrać, będzie różnić się pod względem gabarytów, jednak trzeba wiedzieć, że torby różnią się również, jeśli chodzi o sam styl i wygląd.
09:46, 08.07.2020
Koszule w kratę, flanele i oczywiście duże okulary z grubymi szkłami w środku - to stylizacja nerda, którą wszyscy bardzo dobrze znamy z filmów. W tym sezonie wraca jako mikro trend w modzie męskiej! Z przymrużeniem oka można postarać się naśladować takie stylizacje, jednak dodając do nich nowoczesnego akcentu, żeby urozmaicić całość. Zobacz koniecznie, jak w ciekawy sposób włączyć koszule męskie do swojej codziennej garderoby i zaskoczyć innych!
00:01, 08.07.2020
Owoce jagodowe to prawdziwy dar lata. Są lekkie, pyszne i mają wiele cennych właściwości. Czy wiecie, że szczególnie korzystne są np. dla naszych oczu czy zdrowia jamy ustnej? A to nie wszystko. Poznajcie wyjątkowe działanie owoców jagodowych.
00:01, 06.07.2020
Wyjątkowe marki premium w doskonałych cenach tylko w SH Clothes. Znajdziesz tu produkty takich marek jak Tommy Hilfiger, Ralph Lauren, River Island czy Zara.  To pierwszy w Polsce second hand online z cotygodniową wymianą towaru.
08:28, 03.07.2020
Praca strażaka nie polega tylko i wyłącznie na gaszeniu pożarów. Czasami strażak ma do czynienia z pracą w środowisku wodnym, ma kontakt z niebezpiecznymi substancjami chemicznymi, czy też pracuje przy wypadkach samochodowych. Każda z tego typu akcji wymaga użycia innego sprzętu i dostosowania strażackiego wyposażenia do danych okoliczności. Dotyczy to też kombinezonu strażackiego. Jakie rodzaje kombinezonów można znaleźć w sklepach z wyposażeniem strażackim i czym się one różnią? Poniżej odpowiedź na te pytania.
08:26, 02.07.2020
Drewno to tradycyjne materiał budowlany, który przez wieki służył człowiekowi do budowy domów. Po latach fascynacji nowoczesnością ludzie ponownie dostrzegają zalety tego, co naturalne, piękne i zdrowe. Coraz częściej powstają domy całoroczne, domki letniskowe i altany drewniane.
12:56, 01.07.2020
W ostatnim czasie możliwość wyjścia na randkę do kina czy teatru została ograniczona. Romantyczny wieczór we dwoje można jednak zaaranżować samemu. Wszystko, czego potrzebujecie, to laptop i wygodny kącik na seans. Dla par chcących miło spędzić wspólny czas bez wychodzenia z domu przygotowaliśmy propozycje romantycznych filmów i seriali. Wszystkie tytuły znajdziecie na antenie HBO lub platformie HBO GO.
10:37, 01.07.2020
Młody, zielony jęczmień, czy to w wersji sproszkowanej czy w formie gotowego soku do picia, bije ostatnio rekordy popularności. To suplement uwielbiany przez zwolenników zdrowego stylu życia. Sprawdźmy, na czym polega jego fenomen i czy rzeczywiście warto go spożywać?
14:34, 29.06.2020
Pod pojęciem pościeli z adamaszku, kryje się elegancki i trwały materiał. Charakterystyczny wzór oraz gruba struktura naturalnych włókien są jej znakami rozpoznawczymi. Z tego powodu cieszy się niemalejącą popularność od wielu lat. Co warto jednak wiedzieć przez jej zakupem oraz gdzie dokonać zamówienia na najlepszą pościel z adamaszku?
13:51, 26.06.2020
Zakup drukarki to pierwszy krok, aby cieszyć się możliwością drukowania różnych materiałów w zaciszu domu. Potrzebne są jeszcze materiały eksploatacyjne, a w przypadku drukarek atramentowych jest to tusz. Czy warto korzystać z promocji i robić zapasy tuszu? Czy zamienniki są równie dobre co oryginały?
11:57, 24.06.2020
Polska Bezgotówkowa to program, dzięki któremu zwiększa się dostępność terminali płatniczych. W jego ramach przedsiębiorcy otrzymują darmowe urządzenia płatnicze. Jak to działa?
09:15, 22.06.2020
Prawo to niezwykle rozległa dziedzina, która w zależności od konkretnego problemu i danej sytuacji, dzieli się na określone gałęzie. Jedną z nich jest na pewno prawo gospodarcze, które to jest zbiorem konkretnych przepisów, jak również i określonych norm prawnych, które odnoszą się do działania gospodarki państwowej. W przypadku niedostosowania się do określonych zasad i norm, narusza się prawo, a dana osoba musi w związku z tym zostać za konkretne działania rozliczona przed sądem. Sprawy karne gospodarcze mogą być proste i błahe, ale również i niezwykle skomplikowane w swojej wymowie. W każdym przypadku współpraca z kancelarią prawną może stanowić najlepszy wybór, by cały proces mógł zakończyć się ze szczęśliwym zakończeniem dla każdego z interesantów.
15:28, 19.06.2020
Dane z kart płatniczych dowodzą, że Polacy wracają do przedpandemicznych przyzwyczajeń, poziom konsumpcji w niektórych obszarach jest taki, jak wcześniej. Dobry stan gospodarki jest wynikiem zdecydowanych działań rządu. Mimo, że nie unikniemy recesji, możemy wyjść z niej szybciej niż inne kraje UE – przekonują eksperci PKO Banku Polskiego.
13:38, 19.06.2020
Przed piątkowym szczytem UE prezydenci stolic państw Grupy Wyszehradzkiej zaapelowali w liście otwartym do szefa Rady Europejskiej Charlesa Michela o bezpośrednie finansowanie z funduszy unijnych. Oznacza to pominięcie rządów w procedurze wdrażania środków UE.
13:10, 16.06.2020
W połowie czerwca w dawnej fabryce Poznańskiego, dziś jednym z największych centrów handlowych w Europie, otworzyliśmy flagową drogerię Rossmann. To nasz krok w przyszłość – sklep, w którym nowoczesny design przenika się z najnowszymi technologiami, a wybrane przez nas marki, zgodne z najnowszymi światowymi trendami, zachęcają do testowania i zabawy.