Zamknij

REKLAMA
14:12, 20.05.2019
Lubimy proste, niedrogie rozwiązania, którym jednak nie brakuje tak ważnej jakości. Zdecydowanie są nimi okna z pcv. Choć plastik nie kojarzy się zbyt dobrze, w stolarce okiennej zajmuje wysoką pozycję. Modele produktów z pcv nie ustępują w niczym drewnianym czy aluminiowym odpowiednikom, a i nie brakuje im zalet, których próżno szukać gdzie indziej.
15:40, 17.05.2019
Przezorni rodzice dbają o każdy aspekt bezpieczeństwa swoich dzieci i starają się je ochronić w każdej sytuacji, również w trakcie uprawiania różnorodnych sportów. Skuteczna ochrona głowy w trakcie uprawiania sportów ekstremalnych okazuje się praktycznie jednym z priorytetów. Dotyczy to nie tylko jazdy na motocyklu, rowerze, snowboardzie czy nartach, ale także na desce czy rolkach. Dobrze zaprojektowany kask jest nie tylko estetyczny i wygodny, ale także wytrzymały na uderzenia i otarcia.
00:00, 15.05.2019
Jak jeść pysznie, a jednocześnie zdrowo, jak odżywiać się w sposób świadomy i na jakie produkty stawiać? Na te pytania uzyskacie odpowiedź już 18 maja, kiedy to toruńskie Centrum Handlowe Bielawy odwiedzi Katarzyna Bosacka, gwiazda TVN Style znana m.in. z programu „Wiem, co jem i wiem, co kupuję”. Dziennikarka doradzi mieszkańcom Torunia, jak wybierać żywność podczas codziennych zakupów oraz zaprosi na pokaz gotowania z fit produktów.
08:58, 10.05.2019
Odkurzacz został stworzony do tego, aby usprawnić sprzątanie, ale też poprawić jego efektywność. Obecne modele jeszcze bardziej podniosły wygodę podczas pracy i co najważniejsze pozwoliły zaoszczędzić wiele czasu. Jednak, aby móc czerpać z tych wszystkich korzyści, koniecznie trzeba najpierw zakupić wysokiej jakości odkurzacz. Sprawdź, o czym nie możesz zapomnieć, aby kupić odkurzacz dopasowany do twoich potrzeb. Zestawienie przygotowane przy współpracy z ekspertami z firmy rankingmania.pl.
08:19, 30.04.2019
21 – tyle lat liczy już sobie firma KARO z Brzeźna w gminie Koneck w powiecie aleksandrowskim. Za jej sterami niezmiennie zgranie małżeństwo w osobach Romana i Kamili Bajdalskich, u których mimo upływu lat wciąż widać wielką pasję i zaangażowanie do codziennej, często bardzo ciężkiej pracy.
14:58, 29.04.2019
Jeżeli ekologia jest dla Ciebie ważna, to pewnie podczas majówki też chciałbyś zadbać o środowisko. To nic trudnego! Na urlop jedź samochodem z instalacją LPG, nie używaj jednorazowych naczyń, a swoje śmieci zabierz ze sobą.
08:56, 26.04.2019
Salony piękności bazują na innowacyjnych kosmetykach doskonale dostosowanych do potrzeb danego typu cery oraz na nowoczesnym sprzęcie, którego zadaniem jest poprawa kondycji skóry czy mięśni. Większość aparatów stosowanych w gabinetach kosmetycznych to znane od lat, udoskonalone urządzenia, które wspomagają pracę kosmetyczki.
15:27, 25.04.2019
Nie wiesz co kupić chłopakowi na urodziny, a te zbliżają się w zastraszającym tempie? Wydaje Ci się, że na przestrzeni lat bycia w związku przerobiliście już wszystkie możliwości? Prezenty-niespodzianki się nie sprawdzają, a romantyczne wypady za miasto i seksowna bielizna już Wam się znudziły? Chcesz zaskoczyć ukochanego, ale brakuje Ci pomysłu? Przeczytaj poniższy artykuł, w którym podpowiadamy co kupić chłopakowi na urodziny. Z naszą pomocą na pewno znajdziesz coś odpowiedniego!
14:31, 24.04.2019
Według najnowszych danych coraz więcej seniorów decyduje się na dalszą aktywność zawodową. Zazwyczaj jest to praca w niepełnym wymiarze godzin, która, poza emeryturą, jest dodatkowym źródłem utrzymania. Wbrew pozorom starsze osoby mogą liczyć na wiele intratnych propozycji.
14:29, 24.04.2019
Polacy przykładają coraz większą wagę do swojego zdrowia i chętnie korzystają z prywatnych zabiegów o charakterze medycznym. Rośnie zapotrzebowanie nie tylko na lekarzy-specjalistów, ale także na masażystów, którzy pomagają pacjentom między innymi w ramach rehabilitacji.
14:27, 24.04.2019
Specjaliści związani z branżą IT nie mogą narzekać na brak atrakcyjnych propozycji pracy. Obecnie poszukiwane są przede wszystkim osoby zajmujące się tworzeniem stron internetowych. Specjalizując się wyłącznie w tym zakresie, można zapewnić sobie naprawdę satysfakcjonujące wynagrodzenie.
14:25, 24.04.2019
Coraz więcej Polaków decyduje się na pracę poza granicami kraju, a ich główną motywacją są względy finansowe. Obecnie zdobycie upragnionej posady w innym państwie nie jest trudnym zadaniem – wiele atrakcyjnych ofert można znaleźć w Internecie.
14:12, 24.04.2019
Usługi kurierskie już od wielu lat są w naszym kraju bardzo powszechne, co wiąże się między innymi z popularnością zakupów internetowych. Nie każdy jednak wie, na czym polegają codzienne obowiązki kuriera i od czego jest uzależniona wysokość wynagrodzenia.
10:20, 24.04.2019
Przepisy podatkowe precyzyjnie określają członków najbliższej rodziny, których darowizny są objęte zwolnieniem z opodatkowania od spadku i darowizn. Nie każdy jednak ma świadomość, że uzyskanie zwolnienia podatkowego nierzadko wymaga poinformowania fiskusa o uzyskanej darowiźnie. Dopełnienie odpowiednich formalności umożliwi przyjęcie darowizny od rodziców bez konieczności uiszczenia podatku. W jaki sposób prawidłowo zgłosić uzyskaną darowiznę, aby nasze  e-deklaracje nie wiązały się z dodatkowymi kosztami?
00:00, 24.04.2019
Moda na food trucki trwa! Tym razem aż 10 mobilnych restauracji z całej Polski stanie pod toruńskim Centrum Handlowym Bielawy. Już w najbliższy piątek rozpocznie się tam Food Truck Festival, w ramach którego mieszkańcy będą mogli spróbować specjałów rodem z USA, Węgier, Meksyku, Hiszpanii czy Azji.
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone