Zamknij

REKLAMA
11:43, 20.03.2019
Kryzys finansowy może dotknąć każdego: obojętnie czy jest szefem dużego przedsiębiorstwa, czy zwykłym Janem Kowalskim prowadzącym gospodarstwo domowe. Co zrobić, kiedy nagle staniemy w obliczu wielkich, niespodziewanych wydatków? Czasem problemy finansowe atakują nas znienacka. Jak sobie z nimi radzić?
14:18, 19.03.2019
Typowo bliskowschodnia kuchnia łączy w sobie wpływy tureckie oraz arabskie. Ta kombinacja czynią ją jedną z najsmaczniejszych na świecie. Choć na pierwszy rzut oka nie kojarzymy z nią żadnych konkretnych potraw, to znamy je doskonale. To przecież kebab czy też dobrze nam znany chlebek pita. Z mniej znanych to harissą, czyli pasta z ostrej papryki z oliwą z oliwek i czosnkiem. Wegetarianie znają kuchnię syryjską zapewne pod postacią falafela lub puree z fasoli. O tych potrawach pewnie słyszałeś, ale co jeszcze kryje kuchnia syryjska?
2
14:01, 15.03.2019
Marketing miejsca zaczyna odgrywać coraz ważniejszą rolę. Jednak efekty można zobaczyć dopiero po dłuższym czasie. Władze lokalne przeznaczają coraz więcej pieniędzy na kampanie marketingowe. Warto się jednak zastanowić, jak mądrze zaplanować tego typu kampanie.
1
08:47, 14.03.2019
Coraz częściej pojawiają się pytania jak skutecznie zmodernizować i ułatwić pracę na powierzchniach wielkometrażowych sklepów oraz magazynów. Dziś podsuwamy Wam proste rozwiązanie, które sprawdziło się już w przypadku wielu tego typu miejsc - wózek paletowy elektryczny.
15:29, 11.03.2019
W wielu branżach kluczem do rozpoczęcia pracy na danym stanowisku jest doświadczenie. Aby je zdobyć, najlepiej zapisać się na staż, który pozwoli jak najdokładniej zapoznać się ze specyfiką zawodowych obowiązków.
12:30, 06.03.2019
Powiedzenie „ufam, ale sprawdzam” świetnie wpasowuje się w tematykę zaciągania pożyczek. Pracownicy firm, prowadzących tego typu działalność finansową są dobrze przygotowani do pracy z klientami z zewnątrz. Łatwo więc wzbudzają sympatię i zaufanie, i nie ma w tym absolutnie nic złego, jednak zaufanie powinno być podstawą związku, nie interesu. Jeśli się ono wywiąże, to miło – daje to szansę na przyjemną atmosferę, jednak nie zwalnia z konieczności sprawdzenia, czy wszystko jest tak, jakby się tego chciało.
13:54, 04.03.2019
Od kilku lat obserwujemy zmianę paradygmatu studiów humanistycznych, które musiały odnaleźć się w skomercjonalizowanej rzeczywistości, gdzie wiedza i edukacja musiały szukać wspólnych dróg z szeroko pojętym biznesem. Jednym z ciekawszych, nowych kierunków humanistycznych jest z pewnością broker informacji.
13:27, 04.03.2019
Prędzej czy później w trakcie naszej drogi zawodowej czeka nas sytuacja konfliktowa. Prawdopodobnie pierwsze zdarzenia tego rodzaju wywołają w nas sporo emocji, zwłaszcza tych, które mogą mieć na nas niekorzystny wpływ, jednak z czasem nauczymy się rozpoznawać poważne konflikty wśród tych, których geneza na swoje korzenie w słynnej formule “niezgodności charakterów”.
13:20, 04.03.2019
Wielu pracowników stara podnosić się swoje kwalifikacje zawodowe, dzięki czemu praca którą wykonują zyskuje na jakości. Niestety często szkolenia wypadają w dni powszednie, co w takim przypadku należy zrobić?
13:15, 04.03.2019
Poszukiwanie pracy na terenie całego kraju staje się coraz powszechniejsze. Związane jest to ze zmianą ludzkiej mentalności, ale i chęcią zdobycia wiedzy czy poprawą statusu życia. Również chęć podjęcia pracy zarobkowej, zazwyczaj o wiele lepiej płatnej niż w obecnym miejscu zamieszkania. Kogo dotyczy emigracja wewnętrzna w Polsce?
14:51, 26.02.2019
Dla bardzo wielu ludzi możliwość rozwoju zawodowego, wspinania się po kolejnych szczeblach kariery, a co za tym idzie - lepszego zarabiania - jest naprawdę ważna. W różnych branżach można niestety napotkać na poważne przeszkody, nie oferują one bowiem takiego rozwoju, jak na przykład branża informatyczna.
12:28, 23.02.2019
Kiedy podejmujemy decyzję o zakupie używanego auta z drugiej ręki często słyszymy od bliskich i znajomych, by poza standardowymi oględzinami auta koniecznie sprawdzić numery VIN.
11:23, 22.02.2019
Większość z nas odbiera śledzenie jako coś nie do końca uczciwego, z czym najczęściej mamy do czynienia w filmach szpiegowskich.
14:38, 19.02.2019
O bezpieczeństwie domu i jego domowników warto pomyśleć już na etapie budowy własnych czterech kątów. Niestety często motywuje nas do tego dopiero przykra sytuacja, jaką jest włamanie, czy kradzież. Pomyśl o tym, zanim wydarzy się coś nieprzewidzianego.
11:43, 18.02.2019
Na rynku dostępne są usługi prężnie rozwijającej się myjni parowej. Jest ona jak najbardziej ekologicznym rozwiązaniem, które nie szkodzi środowisku, a korzystanie z niej jest bardzo wygodne i innowacyjne.
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone