Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
00:00, 21.09.2019
Wśród miłośników kawy znajdzie się wiele osób, które sięga po nią przede wszystkim ze względu na smak, a nie właściwości pobudzające. Bez wątpienia nadmierna ilość kofeiny dostarczanej do organizmu może zaszkodzić. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi kawa bezkofeinowa. Dlaczego warto po nią sięgać?
09:14, 19.09.2019
W portfelu pustka, a Ty szybko potrzebujesz gotówki? Zepsuła się pralka, trafiła się okazyjna wakacyjna oferta last minute, nagle musisz skorzystać z odpłatnej pomocy medycznej u dentysty? Z pomocą przychodzą szybkie pożyczki przez Internet. Chwilówki, pomimo swojej złej sławy, to bezpieczne rozwiązanie kredytowe, pod warunkiem, że korzystamy z niego rozsądnie.
09:12, 17.09.2019
Już 4 mln Polaków sprawdza oferty ubezpieczeń w internecie. Z danych firmy Punkta wynika, że statystycznie jest to mężczyzna w wieku 35+, mieszkaniec miasta do 100 tys. mieszkańców, który pracuje na etacie. Przybywa osób, które szukają w sieci ubezpieczenia skrojonego na miarę, które po prostu nie chcą przepłacać. Liczba internautów szukających oferty ubezpieczeń online wzrosła średnio dwukrotnie (porównanie pierwszego półrocza 2018 do tego samego okresu 2019).
00:02, 16.09.2019
Niemiecka marka ter Hürne od ponad pół wieku zadziwia Europę Zachodnią wyjątkowym połączeniem jakości i efektowności. Teraz słynne podłogi drewniane tego producenta dostępne są również w sieci sprzedaży Abler.
00:00, 13.09.2019
Wiele kobiet noszących spodnie ogranicza się do jednego modelu - jeansów. W denimowych spodniach nie ma nic złego, są ponadczasowe i pasują do wielu stylizacji.
00:00, 12.09.2019
Jeans jest bardzo modny i ponadczasowy. To fakt, z którym trudno się nie zgodzić. Jednak obecnie jeans najmodniejszy jest w zdecydowanie innym wydaniu, a mianowicie w postaci sukienek.
15:03, 11.09.2019
Atutem kandydata ubiegającego się o pracę jest doświadczenie zawodowe. Trudno jednak go szukać u absolwentów studiów, którzy do tej pory skupieni byli na zdobywaniu wykształcenia. Czy to oznacza, że już na starcie są on skazani na porażkę i nie warto odpowiadać na ogłoszenie z takimi wymaganiami? Dowiedz się, jak poradzić sobie z problemem doświadczenia zawodowego, którego nie posiadasz.
00:00, 11.09.2019
Przez lata stolarka okienna z aluminium była postrzegana jako droga i zimna w odbiorze. W rezultacie polskie budownictwo mieszkaniowe raczej z niej nie korzystało. Okna aluminiowe stosowano co najwyżej w nieruchomościach komercyjnych czy urzędach. Obecnie wiele się w tej kwestii zmienia, a nowoczesne profile zyskują na znaczeniu wśród prywatnych inwestorów.
2
14:59, 10.09.2019
Każde stanowisko pracy wymaga odpowiednich kompetencji. Tylko doświadczony pracownik w odczuciu pracodawcy jest osobą, której można powierzyć zadania znaczące dla funkcjonowania całej firmy. Dotyczy to każdego szczebla kariery. Co wskazać w swoim CV, by zdobyć stanowisko pracownika biurowego?
14:56, 09.09.2019
Ludzie szukają pracy z różnych powodów. Osobom bezrobotnym często zależy na znalezieniu jakiegokolwiek źródła utrzymania. Pracujący również chętnie przeglądają ogłoszenia o pracę, szczególnie gdy nie są zadowoleni z warunków panujących w obecnym miejscu zatrudnienia. Niezależnie od tego, z jakich powodów przeglądasz oferty rynku zatrudnienia, a chcesz, by Twoje działania doprowadziły do znalezienia dobrego pracodawcy - zapoznaj się z kilkoma wskazówkami.
14:54, 08.09.2019
Idealny zdaniem specjalistów ds. HR kandydat do pracy powinien nie tylko posiadać odpowiednie kompetencje twarde i miękkie, lecz również sprawiać wrażenie osoby profesjonalnej i godnej zaufania. O czym należy pamiętać, by wykazać się znajomością zasad savoir-vivre podczas rozmowy w sprawie pracy?
14:51, 07.09.2019
Dla wielu osób poszukujących pracy, pierwszym marzeniem jest otrzymanie zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną. Niewiele z nich jednak dostąpi zaszczytu zaprezentowania siebie i swoich mocnych stron na żywo. Skoro dostało się taką szansę, trzeba ją dobrze wykorzystać i przygotować się do spotkania z pracodawcą. Pomyślny przebieg rozmowy kwalifikacyjnej to ostatni krok do zdobycia posady.
14:10, 06.09.2019
Wiele osób deklaruje, że zamiast pracować na etacie, wolałoby prowadzić działalność gospodarczą, choćby jednoosobową. Często twierdzą tak wyłącznie dlatego, że praca nie przynosi im satysfakcji, są znudzeni bądź zdenerwowali się na szefa. Przedstawiamy jakimi zaletami wyróżnia się stałe zatrudnienie w porównaniu do prowadzenia własnej firmy.
14:06, 05.09.2019
Mobbing to zespół działań skierowanych przeciwko pracownikowi. To świadome nękanie i zastraszanie, które może odbywać się drogą werbalną i niewerbalną. Skutki mobbingu odbijają się na zdrowiu psychicznym osoby nim dotkniętej. Ofiara mobbingu ma zaniżone poczucie własnej wartości, stany lękowe i czuje się wyobcowana w zespole. Jeśli od dawna czujesz, że jesteś traktowany gorzej niż inni, że Twoi koledzy lub szef znęcają się nad Tobą psychicznie, musisz koniecznie zacząć reagować. Według prawa, pracodawca ma obowiązek zapobiegać zjawisku mobbingu. Jeśli doświadczasz go w miejscu zatrudnienia, powinieneś zgłosić sprawę do Sądu Pracy.
00:00, 05.09.2019
Felinoterapia - zwierzęta pomagają w rehabilitacji. Czym jest felinoterapia?
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone