Zamknij

Szeroka oferta SUV-ów od Volvo

11.32, 03.10.2022 materiał partnera Aktualizacja: 11.33, 03.10.2022
pixabay

Poszukując najlepszych obecnie SUV-ów na rynku motoryzacyjnym, nie można wręcz przejść obojętnie od propozycji oferowanych nam przez markę Volvo. Producent ze Skandynawii ostatnimi czasy prężnie rozwija tę część swojej gamy i bez dwóch zdań robi to w sposób niezwykle skuteczny. SUV-y tego producenta to nie tylko komfort podróży dla kierowcy oraz pasażerów czy ogromna przestrzeń we wnętrzu, ale również niezrównane osiągi i bezpieczeństwo na drodze za sprawą korzystania z najnowszych zdobyczy techniki. Oto SUV-y, które obecnie jesteśmy w stanie znaleźć w ofercie Volvo.

Volvo XC40 – uniwersalność to jego drugie imię

W przypadku samochodów typu SUV Volvo ma do zaoferowania naprawdę wiele, lecz zacząć powinniśmy od najmniejszego pod kątem gabarytów reprezentanta tej gamy. Nie oznacza to jednak, że Volvo XC40 ma sobą przy okazji najmniej do zaoferowania – nic z tych rzeczy. Ten kompaktowy SUV jest wypakowany po brzegi technologiami, dzięki którym może brylować na wiele sposobów. Z jednej strony oferuje on świetny, świeży design, z drugiej zaś nie zapomina o swoich korzeniach, posiadając kilka rozwiązań klasycznych dla Volvo. Z jednej strony w każdej wersji silnikowej jest w stanie zapewnić sporą moc, z drugiej zaś poziom bezpieczeństwa jest tu wyniesiony na wyżyny.

Wszechstronność tego auta nie opiera się tylko i wyłącznie na mnogości jego możliwości czy przestrzeni we wnętrzu. To również jedyny samochód w całej gamie Volvo, który oferowany jest w aż trzech różnych odmianach silnikowych – miękkiej hybrydzie, hybrydzie plug-in oraz z w pełni elektryczną jednostką.

Volvo XC60 – bestseller, który otacza pasażerów opieką

Volvo XC60 nie bez powodu jest tak często wybierany przez klientów. Ten SUV klasy średniej to masywny, choć dynamiczny pojazd wypchany po brzegi najnowszymi technologiami wspomagającymi kierowcę na drodze, ale również wymiernie zwiększając komfort wynikający z pochłaniania kolejnych kilometrów. Wnętrze zaprojektowane jest z myślą o kierowcy i wygodzie jazdy, co oczywiście nie oznacza, że potrzeby pasażerów zostały w tym przypadku pominięte.

Volvo XC90 – wszystko, co najlepsze w ofercie szwedzkiej marki

Największym i najbardziej zaawansowanym technicznie samochodem w gamie Volvo jest oczywiście XC90 – prawdziwe monstrum pod kątem rozmiarów, które jest w stanie przewozić równocześnie do siedmiu osób. Luksusowe wręcz wyposażenie, konstrukcja wnętrza przemyślana co do milimetra, a także potężne silniki sprawiają, że XC90 to jeden z najbardziej imponujących samochodów dostępnych obecnie na globalnym rynku SUV-ów.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%