Zamknij

Szklane witryny o szerokim zastosowaniu

13:29, 05.08.2022 | materiały partnera

Współczesne trendy w wystroju wnętrz zachwycają oszczędnością, minimalizmem industrialnym klimatem. Wykorzystywane są natomiast nie tylko w projektowaniu elementów domowego wyposażenia, ale również – w rozwiązaniach przeznaczonych do użytku wystawienniczego w sklepie czy na firmowych eventach. Szklane witryny nie tracą na popularności od wielu lat, ale dopiero ostatnio wysunęły się na czołówkę, jeśli chodzi o najchętniej wybierane rozwiązania z obszaru systemów prezentacji wizualnej.

Szklane witryny na pokazach firmowych

Targi, eventy, konkursy czy inne branżowe imprezy to nie tylko okazja do spotkania osób z tego samego kręgu zawodowego, co my, ale także szansa na cenną wymianę doświadczeń. Nic zatem dziwnego, że każdy uczestnik dokłada wszelkich starań, aby móc wypaść jak najlepiej na tle konkurencji. Oczywiste jest, że pierwsze skrzypce gra tutaj prezentacja produktów oraz samej firmy. Szklane witryny okażą się najatrakcyjniejszym sposobem na pokazanie asortymentu firmy w samych superlatywach. Nie ma znaczenia, czy zainteresuje nas model wyposażony w podświetlenie LED-owe, czy zdecydujemy się jednak na prostszy model. Wrażenie, jakie wywrzemy na pozostałych uczestnikach spotkania, na pewno będzie piorunujące. Elegancki, stonowany kolor, industrialna forma i łatwy dostęp do znajdujących się za szybą obiektów to najskuteczniejsza metoda prezentacji produktów.

Szklane witryny znajdziesz na: https://topexpo.pl/witryny-szklane-c-55_48.html

Sklepowe szklane witryny wystawowe

Targi i wydarzenia branżowe nie są jedynym miejscem, gdzie tego rodzaju systemy wystawiennicze sprawdzą się koncertowo. Kiedy prowadzimy nawet niewielki sklep i zależy nam na atrakcyjnej wystawie, również powinniśmy sięgnąć po takie rozwiązanie. LED-owe lampki subtelnie podkreślające kształt asortymentu na pewno nie umkną wzrokowi nabywców. Warto więc nie tylko postawić gabloty w łatwo widocznym miejscu, ale i umieścić za szybą produkty, na których sprzedaży zależy nam najbardziej. Klienci z pewnością zainteresują się tym, co znajduje się za szklaną barierą.

Szklane witryny jako element domowego wyposażenia

Szklane gabloty mogą stanowić niebanalny zamiennik standardowego mebla. Oczywiście muszą wpasować się w całą estetykę pomieszczenia, natomiast ich uniwersalny charakter powoduje, że z pewnością nikt nie będzie miał żadnych problemów z tym, aby znaleźć witrynom odpowiednie miejsce. Takie szklane witryny to fenomenalny sposób na prezentacje kolekcjonerskiego serwisu lub oryginalnej zastawy. Sprawdzą się także jako ekspozycja dla nagród czy wyróżnień.

Wiele osób wykorzysta je do wyeksponowania rodzinnych fotografii oraz pamiątek – zwłaszcza jeśli mamy jakieś wyjątkowo cenne lub wartościowe (nawet sentymentalnie) memorabilia.  Specjaliści ze sklepu TOPEXPO doskonale wiedzą, że ich asortyment może być wykorzystywany przez klientów o najróżniejszych potrzebach. Właśnie dlatego dostępne w ofercie produkty dostępne są w kilku wariantach wymiarowych. Z pewnością każdy, kto szuka systemów prezentacji wizualnej dostosowanych do swoich potrzeb, znajdzie rozwiązania skrojone na miarę swoich oczekiwań.

Sprawdź także flipcharty dostępne na: https://topexpo.pl/flipcharty-c-1_16.html

(materiały partnera )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%