Zamknij

Na co zwrócić uwagę, wybierając hotel na organizację konferencji?

14:23, 01.08.2022 | materiał partnera

Sprawa organizacji konferencji jest bardzo ważna. To, jaki hotel konferencyjny zostanie wybrany, jego lokalizacja i jakość obsługi świadczą o firmie, która zaprasza gości na szkolenia lub kongres biznesowy. Postanowiliśmy zatem przyjrzeć się temu tematowi i podsumować najważniejsze kwestie, z jakimi wiążą się sale konferencyjne w Toruniu.

Warunki, jakie muszą spełnić sale konferencyjne

Obiekty konferencyjne, Toruń i nie tylko, powinny stanowić integralną część z takimi elementami jak zaplecze noclegowe czy baza restauracyjna. Choć brzmi to jak oczywista oczywistość, zaskakująco dużo organizatorów wybiera opcję, której usługi nie gwarantują tego rodzaju udogodnień. W rezultacie owszem, można zaoszczędzić, ale odbędzie się to kosztem komfortu gości. Uczestnicy konferencji nie powinni być przerzucani po całym mieście z punktu do punktu ani tym bardziej nie jest wskazany wybór hotelu bez restauracji czy chociażby baru, gdzie spotkanie biznesowe może przejść w tryb casual.

Sale szkoleniowe, jak i zresztą pozostałe sale konferencyjne w Toruniu w większości spełniają powyższe warunki. Poza tym oferują klimatyzowane pomieszczenia, co jest niesłychanie ważne, jeśli chodzi o prowadzenie spotkań w komfortowych warunkach. Istotne jest również to, aby tego rodzaju pomieszczenie (zwłaszcza sala szkoleniowa) miało własne wyposażenie. Chodzi o dobrej klasy projektor, ekran czy flipchart, z którego mogą korzystać prowadzący. Warto też wspomnieć o inteligentnym rozmieszczeniu gniazdek, żeby kable od sprzętu nikomu nie przeszkadzały. Całość ma być miejscem schludnym i wygodnym, żeby ułatwić życie uczestników konferencji, którzy niekiedy spędzają wiele godzin na wykładach.

Miejsce do spotkań biznesowych w samym centrum miasta

W związku z aspektami wymienionymi powyżej, najlepiej jest zorganizować spotkanie biznesowe lub szkolenia w samym centrum Torunia. Copernicus Toruń Hotel sprawdzi się dobrze, ale warto też zerknąć na ofertę Nicolaus Hotel & Culinary (https://www.nicolaus.com.pl/konferencje/sale-konferencyjne-torun). Tutaj zrobi się wrażenie na uczestnikach nie tylko najwyższym poziomem obsługi, co również doskonałą lokalizacją. Obiekty szkoleniowe i sale konferencyjne Toruń pozwalają zorganizować konferencję w otoczeniu starówki, która została wpisana na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO.

Sala konferencyjna, Toruń

Jak widać, Toruń to wyśmienite zaplecze konferencyjne. Idealne połączenie hotelu, restauracji i pomieszczeń użytkowych. Doskonała lokalizacja logistyczna, obiekty kultury w pobliżu... Uczestnicy konferencji lub szkolenia zapamiętają to wydarzenie na długo, a firma, która zdecyduje się wybrać hotel na konferencję w Toruniu zyska na swoim wizerunku lepiej niż na niejednej kampanii reklamowej.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%