Zamknij

Jak ożywić pokój dziecka? Sprawdź plakaty dla dzieci!

10:36, 28.07.2022 | materiał partnera

Pokój Twojego maluszka wydaje się Ci się mało przytulny, a ściany świecą pustkami? Zastanawiasz się, jak ożywić wnętrze? Nie chcesz wprowadzać kiepskiej jakości, krzykliwych dodatków ani wydawać majątku na dekoracje od projektantów? Zamów plakat dla dzieci! A najlepiej kilka...

Plakat dla dziecka – sposób na stylowe i wartościowe ożywienie aranżacji

Plakat dla dzieci to absolutnie wyjątkowa, a przy tym niedroga dekoracja ścienna. Pozwala stworzyć indywidualną przestrzeń, która przypadnie do gustu rodzicom i ucieszy maluszka. Urokliwy, typowo dziecięcy, ale stonowany motyw ozdobi pokój, ożywi wystrój i dostarczy dodatkową wartość. W zależności od wybranego produktu, plakat dla dziecka może:

  • pobudzać wyobraźnię i stymulować kreatywność, opowiadając ciekawą dla malucha historię,
  • przywoływać wyjątkowe wspomnienia i przypominać ważne dane, np. o dniu narodzin,
  • wzmacniać poczucie bezpieczeństwa i zachęcać do przebywania w pokoiku,
  • zapewniać kontakt z literkami lub cyframi od pierwszych miesięcy życia,
  • inspirować do odkrywania i rozwijania pierwszych pasji i talentów.

Można zdecydować się na gotowy plakat albo spersonalizować grafikę, wzbogacając projekt np. o imię dziecka lub pierwszą literę imienia. Warto znaleźć sprzedawcę, który zapewnia opcję personalizacji plakatów. Jaki plakat ożywi aranżację pokoju dziecięcego i dostarczy wartość dodaną? Poniżej prezentujemy kilka ciekawych propozycji.

Plakat z baletnicą dla dzieci – ożywienie pokoju dziewczynki

Interesują Cię plakaty do pokoju dziewczynki? W natychmiastowym ożywieniu wystroju z pewnością pomoże Ci plakat z baletnicą dla dzieci. Dziewczęce kolory i wzory sprawią, że pokój Twojej małej księżniczki wypełni się pozytywną energią nawet w najbardziej pochmurny dzień. Plakat dla dziecka z baletnicą polecamy zwłaszcza do pokoików małych tancerek. Będzie inspirować i zachęcać do zabaw ruchowych. Jeśli mama lub tata są tancerzami, mogą wybrać taki wzór plakatu do pokoju niemowlaka, zarażając maluszka piękną pasją od pierwszych chwil życia. Plakat dla dzieci z baletnicą – wesołym, uroczym zwierzakiem, zamówisz online w sklepie internetowym Abudzi.pl. Możesz dodatkowo spersonalizować projekt, dodając imię i pierwszą literkę imienia dziecka. Radosna, ale wyważona, pastelowa kolorystyka sprawdzi się w większości współczesnych aranżacji.

Spersonalizowany plakat z baletnicą

Plakaty skandynawskie dla dzieci – stonowany dodatek do każdej aranżacji

Szukasz neutralnego i uniwersalnego sposobu na ożywienie pokoju dziecięcego? Sprawdź plakaty dla dzieci skandynawskie! Sprawdzą się one nie tylko we wnętrzach scandi, ale w praktycznie każdym modnym pokoju dziecięcym. Skandynawski styl to zamiłowanie do prostoty, jasnych barw, wysokiej jakości i wielofunkcyjnych dodatków. Plakaty scandi mogą z powodzeniem ozdabiać i pokoik noworodka, i pokój starszaka. Będą zawsze pasować – nawet gdy aranżacja się zmieni i „dojrzeje”. Wśród plakatów skandynawskich dla dzieci można znaleźć warianty z alfabetem i cyframi. Znakomicie wspierają one naukę nowych, trudnych znaków. Z kolei plakaty w żywszych kolorach zapewniają pomieszczeniu zastrzyk pozytywnej energii.

Plakat z alfabetem w skandynawskim stylu

Nie jeden, a kilka plakatów dla dzieci – dodaj aranżacji życia i zachowaj spójność

Warto w pokoju dziecięcym zawiesić nie jeden, ale kilka różnych plakatów, jednak koniecznie spójnych stylowo, np. ze wspólnym motywem przewodnim. Wzbogacisz aranżację o barwną, nowoczesną dekorację i spersonalizujesz wnętrze. Od razu po przekroczeniu progu pokoju będzie wiadomo, kim jest jego mały mieszkaniec. Takie plakaty wspaniale harmonizować będą ze zdjęciami w identycznych ramkach. Zobaczysz, że nie będziesz potrzebować już żadnych innych dekoracji ściennych.

Wystrój pokoju dziecięcego ożywiony spójnymi stylowo plakatami

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%