Zamknij

Wybieramy prezent dla promotora — poradnik

13:05, 29.06.2022 | materiał partnera

Jeśli Twoja przygoda ze studiowaniem zbliża się do szczęśliwego finału, a Ciebie czeka już tylko obrona pracy dyplomowej, możesz podarować swojemu promotorowi upominek, który pozwoli mu w przyszłości myśleć o Tobie z sympatią i sentymentem. Będzie to dla niego miły gest, świadczący o tym, że doceniasz wkład mentora w swój rozwój intelektualny. Niezależnie od tego, o jaki stopień naukowy się ubiegasz, warto okazać szacunek osobie, która swoim doświadczeniem przeprowadziła Cię przez niełatwe przecież studia wyższe. Sprawdź nasze propozycje upominku dla promotora.

Elegancki skórzany portfel

Dobrym prezentem dla promotora może być elegancki portfel wykonany ze skóry naturalnej z dodatkową opcją dowolnej personalizacji. Można na nim zamieścić sentencję, która będzie zrozumiała tylko w kontekście obronionej pracy lub inny zabawny napis odwołujący się do sytuacji. To praktyczny i stylowy prezent dla promotora, który posłuży obdarowanej osobie przez dłuższy czas, a na dodatek pomoże zarządzać finansami.

Kalendarz lub notes

Wykładowcy akademiccy mają pełne zajęć terminarze, więc kalendarz będzie dla nich idealnym prezentem. Twój mentor będzie mógł w nim zapisać wszystkie swoje zajęcia ze studentami, indywidualne konsultacje i ważne wydarzenia z życia uczelni. Do prowadzenia szczegółowych notatek przyda się z kolei czysty notes. Wykładowcy z tytułami profesorów czy doktorów habilitowanych często poza działalnością dydaktyczną prowadzą również badania naukowe, więc warto, aby mieli gdzie zapisywać swoje najciekawsze myśli.

Kubek do kawy

Kawa to nieodłączny element pracy na uczelni. Zawsze przyjemnie mieć własny ulubiony kubek, w którym można pić pyszne cappucino, dlatego taki prezent na pewno również będzie trafiony. W środowisku akademickim szczególnie doceniony zostanie zabawny gadżet ze spersonalizowanym napisem, odwołującym się na przykład w jakiś sposób do dorobku promotora. Oczywiście taki napis trzeba dobrze przemyśleć, aby trafić do wrażliwości konkretnej osoby.

Ładowarka

Ludzie, którzy w swojej pracy przetwarzają dużo informacji, używają bardzo często w sposób niemal ciągły urządzeń elektronicznych służących do zapisu treści i umożliwiających szybką komunikację, dlatego ładowarka jest świetnym prezentem dla każdego, kto jest zatrudniony na uczelni wyższej. Dostęp do prądu jest bezcenny, kiedy ma się wiele do przekazania. Warto mieć nawet kilka ładowarek, aby nigdy nie tracić łączności ze światem. Kupując więc promotorowi taki prezent, wesprzesz rozwój jego kariery.

Skrzynka lub kieliszki na wino

Wykładowca akademicki to również człowiek, który, co więcej był kiedyś studentem, więc raz na jakiś czas lubi się zrelaksować. Tak szacownej postaci nie wypada dawać alkoholi niskiej jakości, więc najbezpieczniej po prostu postawić na wino i naczynia, które służą do jego picia. Ten szlachetny trunek o bogatej historii sprawdza się w każdej oficjalnej, czy półoficjalnej sytuacji. Będzie to więc idealny na prezent dla promotora z okazji obrony pracy dyplomowej.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%