Zamknij

Materace i łóżka Senpo dla osób mających specjalne potrzeby 

00:00, 14.06.2022 | materiał partnera

Salon Senpo w Bydgoszczy to miejsce, jakie na pewno warto odwiedzić, kiedy poszukujesz materaców i łóżek wysokiej jakości, ukierunkowanych na specjalne przeznaczenie. Przede wszystkim na dobór odpowiedniego łóżka i dopasowanego materaca uwagę powinni zwracać klienci, którzy zmagają się z bólem kręgosłupa oraz tacy, którzy do tej pory nie mieli szczęścia, gdy chodzi o wybór właściwego materaca. Ponadto, jeśli ktoś zmaga się ze schorzeniami na co dzień uniemożliwiającymi spokojny sen. Zaliczasz się do takich konsumentów? Sprawdź propozycje Senpo.

Materace dla osób zmagających się z bólem kręgosłupa 

Salon materacy Senpo w Bydgoszczy jest bogato wyposażony. Oferowanych jest wiele rodzajów materacy, wśród których najpopularniejsze są modele piankowe i sprężynowe. Kiedy cierpisz z powodu choroby albo bólu kręgosłupa to, zamiast skupiać się na modelach uniwersalnych, powinieneś wybierać modele o specjalnym przeznaczeniu medycznym. W przypadku choroby kręgosłupa szczególnie ważne jest to, aby wybrać modele dopasowujące się podczas leżenia do kształtu ciała użytkownika. Takie modele będą również podpierały poszczególne partie w kręgosłupie, czym powinny kierować się na przykład te osoby, które zmagają się z bólem lędźwi. Jeżeli często zmieniasz pozycję podczas snu, to powinieneś też bardziej skoncentrować się na doborze materaca strefowego. 

Istotnym parametrem jest tak zwana elastyczność punktowa. Zapewniają ją modele materaców wykonane z pianki termoelastycznej i wysokoelastycznej oraz materace kieszeniowe. Takie rodzaje materaców również przystosują się do kształtu sylwetki właściciela. Tym samym, nie tylko kręgosłup, ale i całe ciało uzyskuje optymalne warunki do odpoczynku i zregenerowania się. 

W bydgoskim sklepie Senpo cyklicznie odbywają się spotkania z fizjoterapeutami, którzy podpowiadają, na jakie materace najlepiej będzie się zdecydować. W trakcie konsultacji wezmą pod uwagę indywidualne preferencje użytkowników oraz to, z jakimi na co dzień zmagają się oni schorzeniami. Na miejscu potencjalni użytkownicy będą też mogli przetestować dany materac. Warto naprawdę zastanowić się nad wyborem odpowiedniego materaca, ponieważ jedynie dzięki temu możesz zyskać chwilę wytchnienia. Śpiąc na właściwym modelu możesz liczyć na rozluźnienie mięśni i stawów. Dla klientów z bólami kręgosłupa rekomendowane są materace kieszeniowe oraz zrobione z pianki wysokoelastycznej i z pianki termoelastycznej. 

Materace Senpo w bydgoskim Salonie: co wybrać na problemy z krążeniem? 

Kolejną grupą klientów, która szczególnie powinna zwrócić uwagę na to, jakie materace są jej proponowane, są osoby, które zmagają się z chorobami układu krążenia. Dla takich klientów właściwie dobrany materac jest gwarancją odpowiedniego przepływu krwi, a także zapewnienia komfortu podczas snu. Fizjoterapeuci w tym wypadku polecają wyroby z pianki termoelastycznej. To ona sprawia, że ciało jest wolne od nacisku i nie blokuje się cyrkulacji krwi. Pianka tego typu perfekcyjnie dopasowuje się do ciała użytkownika. Pianka termoelastyczna zwiększa elastyczność i miękkość pod wpływem temperatury i ciężaru ciała osoby, która odpoczywa na materacu. Co więcej, taki materac wpłynie również korzystnie na rozluźnienie mięśni oraz idealnie będzie podpierać kręgosłup. 

Doświadczeni pracownicy salonu Senpo zwracają na każdego klienta uwagę indywidualnie, wobec czego pacjentom z nadciśnieniem tętniczym polecają wyroby z pianki wysokoelastycznej. Podpierają one bardzo dobrze ciało i minimalizują uciski. Dzięki temu temperatura nie utrudnia zasypiania. 

Wybierz się wobec tego do salonu w Bydgoszczy i porozmawiaj z pracownikami. Ich zaangażowanie oraz wiedza sprawią, że materac będzie dopasowany idealnie pod kątem schorzenia, z jakim się zmagasz. Na miejscu możesz też wybrać łóżko i stworzyć prozdrowotny komplet, zapewniający najlepszy odpoczynek nocą.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%