Zamknij

Targi Książki w Empiku - wirtualnie, jak i w salonie

00:00, 21.05.2022 | materiał partnera

Targi książki 2022 w Empiku rozpoczną się już 18 maja. W tym roku przygotowano ponad 60 wydarzeń online, zaproszono ponad stu wystawców i obniżono ceny książek o blisko połowę. Część imprezy odbędzie się w salonach stacjonarnych Empik. Zapraszamy!

Targi Książki Empik 2022 – co czeka na gości w tym roku?

Tegoroczna, piąta już edycja targów książki organizowanych przez markę Empik będzie połączeniem wydarzeń online ze stacjonarnymi. Oznacza to jeszcze więcej atrakcji, możliwości spotkania ulubionych pisarzy, więcej okazji do zdobycia autografu oraz oczywiście mnóstwo nowości i nie tylko w mocno obniżonych cenach. Dość powiedzieć, że niektóre rabaty sięgną nawet pięćdziesięciu procent. Tegoroczne targi książki online nie będą całkowicie online, także na klientów salonów stacjonarnych czekają niespodzianki.

Wirtualne targi książki w liczbach

W poprzednich edycjach targów książki online wzięło udział blisko 4 miliony uczestników. Duża popularność tej imprezy pozwala przypuszczać, że i w tym roku zainteresowanie będzie stało na bardzo wysokim poziomie.

Ponad stu wystawców zaprezentuje swoje nowości i propozycje już dostępne na rynku. Tysiące książek będzie można kupić w bardzo atrakcyjnych cenach. Rabaty sięgną nawet pięćdziesięciu procent.

Ponad 60 wydarzeń online podzielonych na cztery tematyczne sceny – codziennie odbędzie się cztery do pięciu imprez!

A wszystko to potrwa aż dwa tygodnie – od 18 do 31 maja 2022.

Cztery sceny na wirtualnych targach

Targi książki Warszawa stacjonarnie i online to aż cztery tematyczne sceny, na których każdy znajdzie interesujące go wydarzenia:

– Przecinek i kropka – atrakcje dla dzieci i młodzieży,

– Apostrof – cykl propozycji dla fanów reportażu i literatury pięknej,

– Zrozumieć świat – segment adresowany do miłośników literatury faktu próbującej zmierzyć się z opisywaniem i wyjaśnianiem procesów zachodzących w otaczającym nas świecie,

– Forum – cykl wydarzeń branżowych dla wydawców.

Targi książki online i stacjonarnie

Tegoroczne wirtualne targi książki otwierają się dla klientów sklepów stacjonarnych. Przez dwa tygodnie w wybranych salonach Empiku będą się odbywały wydarzenia, które na pewno zainteresują księgarzy, bibliotekarzy, wydawców, ale przede wszystkim czytelników. Spotkania na żywo z autorami książek, wywiady, autografy i promocje – to wszystko i jeszcze więcej będzie dostępne już niebawem.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%