Zamknij

Wiosenna promocja w KODANO Optyk! Wszystkie oprawki okularowe za 1zł!

00:00, 23.05.2022 | materiał partnera

23 maja w salonach KODANO Optyk w Toruniu rusza wyjątkowa promocja! Nie zwlekaj i kup swoje wymarzone oprawki, znanych światowych marek tylko za złotówkę!

Wyjątkowa wiosenna promocja!

Wiosenna aura na dobre zagościła w salonach KODANO Optyk, dlatego warto skorzystać z wyjątkowej promocji i w dniach od 23 do 28 maja kupić dowolne oprawki okularowe za 1zł. Wybór jest ogromny i sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Promocja obejmuje absolutnie wszystkie oprawki okularowe znanych, światowych marek takich jak Ray-Ban, Versace, Prada, Emporio Armani oraz wiele innych. Jedynym warunkiem skorzystania z promocji jest zakup kompletnych okularów korekcyjnych (oprawa + soczewki okularowe). Dodatkowo przy zakupie okularów koszt badania wzroku wynosi jedyne 50 zł! Tak świetne promocje to idealny czas, żeby zadbać o swoje oczy.

Zapraszamy!

Salony KODANO Optyk w Toruniu znajdziesz w następujących lokalizacjach:

· KODANO Optyk, Centrum Handlowe Bielawy, ul. Olsztyńska 8, tel. 530 050 923

· KODANO Optyk, CH Atrium Copernicus ul. Żółkiewskiego 15, tel. 884 809 902

· KODANO Optyk, Toruń Plaza, ul. Broniewskiego 90, tel. 534 398 646

W salonach KODANO Optyk można znaleźć okulary znanych, światowych marek takich jak: Ray-Ban, Emporio Armani, Versace, Dolce&Gabbana, Moretti, Loretto i wiele innych. Doradcy klienta pomogą dobrać okulary do każdego kształtu twarzy, każdego typu urody oraz każdego gustu.

Salony KODANO Optyk

Salony KODANO Optyk należą do grupy KODANO – największego w Polsce sklepu internetowego z soczewkami kontaktowymi, której częścią jest także sklep internetowy z okularami Kodano.pl. Warto dodać, że grupa KODANO w całości powstała przy wykorzystaniu polskiego kapitału.

W salonach KODANO Optyk można zarówno dobrać okulary, jak i zbadać wzrok. Profesjonalne badanie wzroku wykonują wykwalifikowani optometryści oraz reakcjoniści. Ponadto w każdym salonie pracują doświadczeni doradcy, którzy chętnie pomogą w wyborze odpowiednich okularów, spełniających wszystkie oczekiwania.

Oprócz Torunia, salony KODANO Optyk znajdują się w miastach takich jak: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gdańsk, Gliwice, Kalisz, Katowice, Kielce,

Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Opole, Poznań, Sosnowiec, Szczecin, Rzeszów, Warszawa, Wrocław i Zielona Góra.

Promocja w salonach KODANO Optyk w Toruniu to szansa na skorzystanie z wyjątkowej okazji, dlatego nie przegap jej i kup swoje wymarzone oprawki tylko za złotówkę.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%