Zamknij

Roll up - czyli mobilne rozwiązanie reklamowe dla każdej firmy!

15:04, 18.05.2022 | materiał partnera

Dobrze prosperujące działalności gospodarcze powinny zastanowić się nad promowaniem swojej marki w każdym możliwym otoczeniu. Jeżeli poszukujesz najlepszych narzędzi reklamowych, które w nieopisany wręcz sposób, sprawdzą się w outdoorze, to pozwól, że przedstawimy Ci Roll Upy! Bez większego zastanowienia możemy stwierdzić, że jest to prawdopodobnie najlepszy sposób reklamowania firmy szerszemu gronu klientów.

Czym jest Roll-up?

Rollup ekranowy jest prawdopodobnie najpopularniejszym nośnikiem reklamowym w obecnych czasach. Artykuły takie przede wszystkim charakteryzują się bardzo prostą konstrukcją – wystarczy jedynie pojedyncza osoba do transportu, ale i również montażu tego narzędzia reklamowego. Każdy rollup jest wzbogacony o grafikę banerową, na której można zamieścić podstawowe informacje na temat danej firmy.

Standy odnajdują swoje zastosowanie niemal wszędzie, ponieważ bez większego problemu można je zastosować na licznych imprezach, eventach lub nawet targach. Poza sezonem sprawdzą się także jako doskonałe uzupełnienie wystroju firmy. Rozwiązanie takie może również pochwalić się wyjątkowo atrakcyjną ceną, ale i również wysoką dostępnością, ponieważ większość producentów narzędzi marketingowych posiada je w swojej ofercie.

Dlatego, jeżeli poszukujesz sprawdzonych sposobów na przyciągnięcie nowych klientów do Twojej firmy, to inwestycja w tak proste narzędzia z całą pewnością Ci się opłaci. Osobiście zachęcamy zdecydować się na zakup kilku sztuk, z odmiennymi grafikami, dzięki temu możliwe będzie przeprowadzenie dokładnej analizy potrzeb kontrahentów na podstawie preferowanych typu reklamy. 

Roll-upy dwustronne – czy warto się na nie zdecydować?

Najczęściej spotykane roll-upy na rynku wyposażone są w jednostronną grafikę banerową. Jednak coraz to większą popularnością cieszą się dwustronne rozwiązania. Co prawda są one znacznie droższe, jednak ich skuteczność rośnie proporcjonalnie wraz z ceną. Warto podkreślić, że obie strony mogą być pokryte całkowicie innymi treściami, co otwiera przed przedsiębiorcami szerokie wachlarze możliwości. 

Jeżeli poszukujesz sprawdzonego produktu, który sprosta wszystkim Twoim oczekiwaniom, to roll up dwustronny adsystem będzie wyborem niemalże obowiązkowym. Zaprezentuj swoim klientom najważniejsze aspekty Twojej oferty przy pomocy najprostszych narzędzi charakteryzujących się wysoką skutecznością!

Postaw swój wybór na sprawdzonego sprzedawcę!

Na rynku bez większych problemów można znaleźć wielu dostawców narzędzi reklamowych, jednak pozwól, że wyjdziemy do Ciebie z doskonałą propozycją. Roll up reklamowy adsystem to gwarancja wysokiej jakości, jak i również profesjonalnego wykonania. Adsystem zapewnia możliwość realizacji spersonalizowanych zamówień, dzięki czemu zakupione u nich standy na pewno sprostają Twoim oczekiwaniom. Zaufaj marce cieszącej się ogromnym zainteresowaniem. Skontaktuj się z nimi w celu uzgodnienia dalszych szczegółów, na pewno nie pożałujesz swojej decyzji!

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%