Zamknij

6 pomysłów na wyjątkową randkę

14:43, 26.11.2021 | materiały partnera

Pierwsza randka jest niezwykle ważna. Pozwala na bliższe poznanie drugiej osoby i ocenę, czy może ona stać się naszym partnerem. Obie strony obserwują się wzajemnie pod kątem zainteresowań, charakteru, atrakcyjności, jak również wykształcenia, kultury i sposobu bycia.

Jeśli uznamy, że ta mieszanka cech jest warta uwagi zwykle decydujemy się na drugie spotkanie. Oczywiście na randki wybierają się także pary z wieloletnim stażem, dla których wspólne wyjście jest sprawdzonym sposobem na pielęgnowanie związku. Jak jednak zaplanować spotkanie tak, aby było wyjątkowe? Przedstawiamy 7 sposobów na udaną randkę!

Najczęściej na randkę wychodzimy do restauracji, kawiarni, kina czy teatru. Dla niektórych bardziej odpowiednie będą spacery nad brzegiem jeziora, dla innych wyjście na dyskotekę czy koncert ulubionej gwiazdy. Czasem jednak warto wyjść poza utarte schematy. Dzięki temu będziemy bardziej interesujący dla drugiej osoby.

Poniżej przedstawiamy ciekawe sposoby na spędzenie randki. Wśród nich znajdziesz pomysły idealne zarówno na pierwsze, jak i kolejne spotkania.

1. Kulinarne wyzwania

Wspólne przygotowywanie posiłków zbliża i może być naprawdę seksowne. Nie ważne, czy jesteście świetnymi kucharzami, czy też dopiero zaczynacie. Liczy się otwartość i spontaniczność. Jeśli się Wam spodoba, to  możecie zaplanować kulinarne wyzwania w weekendy i za każdym razem przygotowywać inną potrawę. Świetną inspiracją będą kuchnie świata. Indyjska, meksykańska, chińska, a może hiszpańska? Wypróbujcie wyjątkowe przepisy i cieszcie się wspólną kulinarną przygodą. Samo gotowanie przyczyni się do pobudzenia wszystkich zmysłów, co będzie świetnym wstępem do romantycznego wieczoru.

Pięknie nakryjcie do stołu, wybierzcie romantyczną muzykę i celebrujcie posiłek przy blasku świec. Świetnie sprawdzą się także gry erotyczne dla dwojga lub inne wysokiej jakości gadżety erotyczne od Easytoys, które na pewno podniosą temperaturę w Waszej sypialni.

2. Ścianka wspinaczkowa

To w ostatnich latach niezwykle modna forma spędzania czasu. Świetnie sprawdzi się także jako pomysł na randkę, zwłaszcza jeśli preferujecie aktywną rozrywkę. Wspinanie się po ściance buduje zaufanie do partnera, pokazuje także siłę i zwinność. W miarę zdobywania doświadczenia ściankę możecie zamienić na prawdziwe górskie skały.

3. Wieczór filmowy

Wieczorny seans filmowy to świetny sposób na spędzenie miłego wieczoru w domu. Zadbajcie o romantyczną atmosferę, wspólnie wybierzecie filmy które chcecie zobaczyć i przenieście się w świat bohaterów srebrnego ekranu. Po filmie możecie zaplanować odprężający masaż, wspólną kąpiel lub wypróbować nowe akcesoria. Więcej informacji o ciekawych gadżetach znajdziecie na stronie sklepu internetowego EasyToys.

4. Escape room

To zabawa polegająca na znalezieniu ukrytego wyjścia z zamkniętego pokoju przy pomocy sprytnie schowanych w nim wskazówek. To znakomita rozrywka logiczna, zmuszająca do kojarzenia faktów. Dzięki grze można przekonać się, czy nasz partner jest kreatywny i pomocny w poszukiwaniu rozwiązań problemów. To rodzaj testu dla predyspozycji drugiej osoby.

5. Wyjście na lodowisko

Nadchodzą chłodne dni i Wasze ulubione spacery po parku lub wyjazdy w teren stają się coraz mniej atrakcyjne? Załóżcie łyżwy i poszalejcie na pobliskim lodowisku. Taka rozrywa może dostarczyć mnóstwa śmiechu i doskonałej zabawy. Potrafi też zbliżyć, szczególnie wtedy gdy dopiero uczymy się jeździć, a nasz towarzysz czy towarzyszka czuje potrzebę bycia trenerem.

6. Kręgle

Jest to gra znana od dekad, ale w przeszłości kojarzona raczej z panami w średnim wieku, dla których kręgle to pretekst do spotkania z kolegami. Obecnie kręgle kochają ludzie w każdym wieku. Wasza towarzyszka jeszcze nie wyćwiczyła swoich umiejętności? Warto pozwolić jej wygrać i zobaczyć radość na twarzy. Taka randka to znakomicie spędzony czas, pasjonująca rozrywka i odrobina zdrowej rywalizacji.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%