Zamknij
REKLAMA
12:23, 01.12.2022
Od momentu odwołania stanu epidemii w naszym kraju, wiele firm zdecydowało się na powrót pracowników do biur. Zgodnie z danymi GUS[1] pozyskanymi podczas badania „Popyt na pracę”, w czerwcu br. odsetek osób, które pracowały zdalnie w związku z sytuacją epidemiczną w ogólnej liczbie pracujących wyniósł jedynie 3,8%. Zbliżająca się zima, która często niesie za sobą utrudnienia komunikacyjne, może być jednak dla wielu firm dobrym pretekstem do zwiększenia ilości dni pracy zdalnej. Jeśli tak będzie, jak rozsądnie ją zaplanować, by używanie urządzeń elektronicznych nie odbiło się negatywnie na wysokości rachunków za prąd?
12:09, 01.12.2022
Nie wszyscy rolnicy zdają sobie sprawę, że obowiązkowe polisy nie obejmują ochroną wszystkich składników ich majątku. Według Rocznika Statystycznego Rolnictwa GUS w 2020 r. w Polsce było ponad 1,3 mln gospodarstw rolnych. Duża część rolników wpada w lukę ubezpieczeniową - wykupują polisy dla budynków czy maszyn, wyceniając ich wartość „na oko” lub nie biorą pod uwagę rekomendacji ubezpieczyciela, które uwzględniają czynnik inflacyjny. Eksperci Wiener ostrzegają przed ryzykiem niedoszacowania rolniczego majątku w kolejnej odsłonie kampanii „Docenisz, gdy wycenisz”.
10:34, 01.12.2022
Zużycie energii elektrycznej w naszych domach to niezwykle ważny temat - obecny zarówno w mediach, jak i w codziennych dyskusjach wielu polskich rodzin. Podejmując rozmaite inicjatywy mające na celu obniżenie domowego zużycia energii elektrycznej, powinniśmy pamiętać, że równie ważna jest edukacja pozostałych domowników w tym zakresie, ponieważ ich zachowania wpłyną na finalną wysokość wspólnych rachunków. Oto kilka elementów, na które powinniśmy zwrócić uwagę.
10:10, 01.12.2022
W piątek 25 listopada 2022 r. w Poznaniu rektorzy i prorektor siedmiu poznańskich uczelni podpisali Porozumienie o współpracy na rzecz wspierania wielkopolskich innowacji poprzez program Erasmus+. Jego celem jest promowanie i upowszechnianie międzynarodowych, innowacyjnych projektów edukacyjnych, z wykorzystaniem środków finansowych z programu Erasmus+. Tylko w tym roku na ten cel zostanie przekazanych miliard złotych.
08:00, 01.12.2022
Chcesz mieć dostęp do stabilnej i superszybkiej sieci światłowodowej? Nie wiesz jednak, jaka jest różnica między operatorem hurtowym a detalicznym? Sprawdź, w jaki sposób wybrać dostawcę internetu światłowodowego i ciesz się nielimitowaną rozrywką online.
00:00, 30.11.2022
Choć w Wigilię Święty Mikołaj musi odwiedzić wszystkie grzeczne dzieci, to spotkanie go niestety graniczy z cudem. Jest jednak sposób, by zobaczyło się z nim Twoje dziecko!
11:22, 29.11.2022
Usługi marketingowe to szeroka kategoria marketingu, która obejmuje wiele różnych zadań. Zwykle obejmują promocję produktu lub usługi wśród potencjalnych klientów. Usługi marketingowe można podzielić na trzy główne kategorie: reklama, public relations i doradztwo marketingowe.
00:00, 29.11.2022
Kiteboarding nie tylko relaksuje, przynosi zadowolenie i poczucie wolności, ale rozwija koordynację ruchową i wzmacnia mięśnie. Wielu z nas, którzy mieli styczność z tym rodzajem sportu, najpewniej cieszyli się nim latem, kiedy warunki pogodowe najbardziej sprzyjają poruszaniu się po wodzie na desce lub hydroskrzydle z pomocą pędnika. Co jednak, kiedy przychodzi zima, a my nadal mamy ochotę na kontynuowanie wodnych wyczynów? Czy kiteboarding można uprawiać w okresie zimowym?
11:57, 28.11.2022
Prawidłowe działanie okien jest niezbędne dla zachowania ich właściwości oraz długoletniego, niezawodnego korzystania. Niezależnie od tego, czy okna w Twoim domu, mieszkaniu czy też firmie są drewniane, plastikowe czy aluminiowe niezbędny jest regularny serwis, wpływający na sprawność działania mechanizmów, odpowiedzialnych za otwieranie, zamykanie oraz uchył. Dowiedz się, czy korzystniejsze jest samodzielne dbanie o sprawność działania okien czy lepiej zaufać doświadczonym specjalistom.
00:00, 26.11.2022
Personalizowane prezenty to wyjątkowe niespodzianki dla najmłodszych i nieco starszych. Wszystkim szukającym inspiracji na świąteczne prezenty podpowiadamy, że powinni wypróbować list i wideo od Mikołaja z Laponii. Gwarantujemy, że nie będzie zawodu! 
00:00, 26.11.2022
Skorzystanie z usług profesjonalnego projektanta ogrodów daje gwarancję, że nasze podwórko będzie prezentowało się bardzo dobrze. Oznacza to, że jakość, estetyka i funkcjonalność połączą się w jedną całość. Co więcej, to klienci decydują, jak ma wyglądać ich ogród oraz jakie funkcje ma spełniać. Firmy zajmujące się projektowaniem ogrodów (np. https://brzozowisko.com/) z pewnością sprostają nawet najbardziej wymagającym klientom. Najważniejsze to dobrać odpowiedniego projektanta. Z tego artykułu dowiesz się, dlaczego warto zaprojektować ogród oraz jak wygląda taki proces.
00:00, 26.11.2022
W ostatnich latach bardzo dużą popularnością cieszą się wizytówki. Wizytówka stwarza możliwość do złapania kontaktu z potencjalnym klientem. Bardzo wiele zależy również od twoich kompetencji oraz tego, jak potrafisz przedstawić daną ofertę. W tym artykule wyjaśnimy, jak przebiega projektowanie wizytówek w profesjonalnych warunkach.
00:00, 26.11.2022
Relokacja sprzętu i linii produkcyjnych to krok, na który decyduje się coraz więcej przedsiębiorstw. Z usług fachowców wyspecjalizowanych w przenoszeniu maszyn korzystają miedzy innymi firmy rozszerzające zakres działalności, a także spółki zmieniające lokalizację.
11:57, 25.11.2022
Sofa podrapana przez kota? Stara tapicerka na siedzeniach samochodowych? Z tymi i wieloma innymi problemami możesz zgłosić się do tapicera! Toruń jest pełen profesjonalistów w tej branży. Nie warto kupować nowych mebli, jeśli możesz odnowić stare. Dowiedz się, gdzie znaleźć dobrego tapicera w Toruniu oraz kiedy do niego zadzwonić.
11:16, 25.11.2022
Już od pewnego czasu można zauważyć, że wynajem wózków widłowych cieszy się większym powodzeniem. Czym jest to spowodowane? Dlaczego tego typu usługi wzbudzają nasze zainteresowanie? Tego i kilku innych rzeczy dowiesz się z poniższego tekstu, więc koniecznie zapoznaj się z jego treścią!