Zamknij
REKLAMA
12:02, 09.08.2022
Płyta gazowa pod szkłem, jak sama nazwa wskazuje, składa się ze szklanej powierzchni, pod którą znajdują się palniki grzewcze. Do jej stworzenia została wykorzystana ceramika szklana, która swoimi właściwościami przewyższa tradycyjne szkło. Ceramika szklana po kilku cyklach obróbki cieplnej uzyskuje wygląd szkła, które jest znacznie mocniejsze, a także ma niski współczynnik rozszerzalności cieplnej (tendencja do szybkiego reagowania na zmiany temperatury).
11:42, 09.08.2022
Trwający od połowy XII wieku do XVI wieku styl gotycki charakteryzuje się ozdobnymi, ciężkimi i dramatycznymi akcentami. Utożsamiamy go raczej z mrocznym okresem. Jednak sztuka tego okresu zachwyca nas do dziś. Wiele z tego specyficznego stylu dociera do naszych współczesnych domów, tworząc przy tym niepowtarzalny efekt. A jednym z najczęściej wykorzystywanych sposobów na zaproszenie stylu gotyckiego do naszych wnętrz jest zastosowanie starej cegły o naturalnej strukturze i intensywnej barwie.
13:29, 05.08.2022
Współczesne trendy w wystroju wnętrz zachwycają oszczędnością, minimalizmem industrialnym klimatem. Wykorzystywane są natomiast nie tylko w projektowaniu elementów domowego wyposażenia, ale również – w rozwiązaniach przeznaczonych do użytku wystawienniczego w sklepie czy na firmowych eventach. Szklane witryny nie tracą na popularności od wielu lat, ale dopiero ostatnio wysunęły się na czołówkę, jeśli chodzi o najchętniej wybierane rozwiązania z obszaru systemów prezentacji wizualnej.
13:13, 04.08.2022
Przeglądacie mapę klubową Torunia i nie wiecie dokąd iść by spędzić udany wieczór? Spróbujcie czegoś innego.
11:41, 04.08.2022
Are You Ready To Rock?! Zespół Scorpions wystąpi w 2023 roku w Polsce. Koncert został już wprawdzie wcześniej ogłoszony, teraz jednak poznaliśmy ostateczną datę. Scorpions zagrają w Atlas Arenie w Łodzi 10 czerwca 2023 roku. Członkowie fanklubu kupią bilety od 5 sierpnia, a dzień później - zarejestrowani użytkownicy platformy Bilet Serwis. Sprzedaż regularną zaplanowano od 8 sierpnia na www.biletserwis.pl.
00:00, 03.08.2022
Kampanię SEO można prowadzić dla zapytań ogólnych, takich jak np. „pralki”, ale również dla fraz lokalnych, takich jak „hydraulik Toruń”. Czym różnią się działania w poszczególnych przypadkach i na czym właściwie polega SEO lokalne? Jakie kroki należy podjąć, aby osiągnąć wysokie pozycje na słowa kluczowe z nazwą miasta, gminy, powiatu?
09:05, 02.08.2022
Podczas aplikacji na stanowiska najważniejszym dokumentem jest CV. Wraz z rozwojem technologii i różnorodnych branży powstała jednak alternatywa do standardowego, CV. Coraz więcej firm stawia na video CV, dzięki któremu kandydat może wykazać się kreatywnością i pomysłowością. Sprawdź, jak je stworzyć!
14:23, 01.08.2022
Sprawa organizacji konferencji jest bardzo ważna. To, jaki hotel konferencyjny zostanie wybrany, jego lokalizacja i jakość obsługi świadczą o firmie, która zaprasza gości na szkolenia lub kongres biznesowy. Postanowiliśmy zatem przyjrzeć się temu tematowi i podsumować najważniejsze kwestie, z jakimi wiążą się sale konferencyjne w Toruniu.
15:34, 29.07.2022
Dla wielu osób króliki kojarzą się z ładnymi, puchatymi zwierzątkami zamkniętymi w klatkach, które nie wymagają zbyt wiele opieki. Staramy się przełamać ten krzywdzący mit i nauczyć ludzi jak dobrze dbać o swojego pupila. Króliki, mimo tego że miewają swoje humory i gorsze dni, to potrafią być bardzo towarzyskimi i uczuciowymi zwierzętami. Jak więc wygląda prawidłowa opieka nad królikiem? Sprawdź!
09:01, 29.07.2022
Pierwsze wrażenie, często jest tym, które zaważy na udanej sprzedaży. Czystość to aspekt, który ma w tej sprawie dużo do powiedzenia. Utrzymanie czystości podłóg w hotelu, galerii handlowej czy lobby, potrafi skuteczniej przekonać do skorzystania z oferty, niż niejeden tekst sprzedażowy. Profesjonalne polerki do podłóg  są w takim wypadku nie do przecenienia. 
00:00, 29.07.2022
Podatek od nieruchomości jest dla wszystkich określony w ustawie. Zapis ten zawiera również informacje dotyczące osób, które muszą uiszczać tę daninę. W każdym regionie jednostką odpowiedzialną za ustalanie stawek na dany rok jest urząd gminy. Podmiotem, który podejmuje taką decyzję, może być wójt, burmistrz lub prezydent miasta. Raz do roku Minister Finansów ogłasza wartość maksymalną, której żadna z gmin w kraju nie może przekroczyć, ustalając wysokość podatku.
13:48, 28.07.2022
Włosy i ich piękno są zauważalne niemal natychmiastowo, jednak problemy ze skórą głowy i łamliwością włosów często kryją się głębiej. Świąd, pieczenie i nadmierne przetłuszczanie się włosów to objawy, które mogą zaniepokoić. W takim wypadku warto sięgnąć po pomoc, a najlepiej sprawdzi się w tym trycholog. Kim dokładnie jest i kiedy należy się do niego udać?
10:36, 28.07.2022
Pokój Twojego maluszka wydaje się Ci się mało przytulny, a ściany świecą pustkami? Zastanawiasz się, jak ożywić wnętrze? Nie chcesz wprowadzać kiepskiej jakości, krzykliwych dodatków ani wydawać majątku na dekoracje od projektantów? Zamów plakat dla dzieci! A najlepiej kilka...
10:55, 27.07.2022
Partnerzy lub małżonkowie to bardzo ważne osoby w naszym życiu. Warto okazać im uczucia poprzez wyjątkowy prezent. Na podarunek zasługują też bliskie nam pary. Jeśli prezent ma być niezwykły, warto podarować im voucher na przeżycia. Dla osób, które nie wiedzą, co wybrać, mamy kilka propozycji.
10:47, 27.07.2022
Pobyt w Stanach Zjednoczonych wiąże się z koniecznością posiadania aktualnej wizy. Co, jednak jeśli nie planujemy się tam osiedlić, a planowana wizyta na Nowym Kontynencie ma mieć charakter czysto turystyczny? Czy potrzebujemy zezwolenia na taki pobyt? W jaki sposób uzyskać wizę ESTA i co warto o niej wiedzieć?