Zamknij
REKLAMA
10:38, 27.06.2022
Wyruszenie w podróż w sandałach trekkingowych niektórym może wydawać się niekiedy dosyć dziwnym rozwiązaniem. Okazuje się jednak, że rozwiązanie to może być całkiem trafne! W poniższym artykule podpowiadamy, jak wybrać odpowiednie sandały turystyczne. Weźmiemy pod uwagę budżet, wędrówki, rodzaj podeszwy, ochronę palców, a także zastanowimy się nad kwestią noszenia sandałów turystycznych na co dzień. 
08:06, 27.06.2022
To żadna tajemnica, że każde zwierzę domowe, na które się decydujemy to obowiązek. Jeśli przyjmujemy pod własny dach psa, musimy pamiętać, że oprócz zaspokojenia podstawowych fizjologicznych potrzeb, musimy zapewnić mu także rozrywkę. Wyjście na spacer to nie wszystko. Jak sprawić, żeby pies się nie nudził? Dowiedz się, co może w tym pomóc.
00:00, 27.06.2022
Dlaczego szukamy dodatkowych lekcji? Dwie najczęstsze motywacje to chęć podciągnięcia się w językach obcych oraz konieczność dodatkowej pracy nad zagadnieniami z obszarów nauk ścisłych. To jednak nie jedyne opcje, na jakie decydują się osoby biorące korepetycje w Toruniu. Często jest to też zupełnie inna dziedzina. Gdzie zatem szukać najszerszej bazy nauczycieli?
15:08, 24.06.2022
Firmy szkoleniowe w Toruniu. Jest ich wiele. Jak wybrać dobrą? W jakie szkolenia biznesowe warto inwestować? Przeczytaj nasz poradnik szkoleń biznesowych dla firm.
14:35, 24.06.2022
Kryteriów wyboru klatki dla papugi nimfy nie ma zbyt wiele, za to warto powiedzieć o tym, jakich błędów unikać. Sprawa bowiem nie zawsze jest tak prosta, jakby się mogło wydawać. Z drugiej strony – często też nie trzeba sobie wcale komplikować życia.
08:02, 24.06.2022
Kupując ubezpieczenie OC, kierowcy często zwracają uwagę jedynie na wysokość składki, nie zastanawiając się, skąd ona wynika. Chociaż suma gwarancyjna jest określona ustawowo, to koszt ubezpieczenia poszczególnych samochodów jest różny. Dlaczego? Ma to związek m.in z pojemnością silnika danego pojazdu.
14:14, 23.06.2022
Potrzebujesz stałego, niezawodnego łącza internetowego w Toruniu – na studia, do pracy, dla całej rodziny? W mieście Kopernika masz do wyboru kilka solidnych ofert, dlatego nie wybieraj pierwszej z brzegu, całkowicie przypadkowo lub pod wpływem chwili. Najlepiej porównać, zestawić ze sobą poszczególne oferty. Pod jakim kątem? Właśnie tego dotyczy poniższy poradnik.
10:31, 23.06.2022
CAE (Certificate in Advanced English) zmienił niedawno nazwę na C1 Advanced. Ten egzamin, przygotowywany przez University of Cambridge, potwierdza znajomość języka angielskiego jako obcego na poziomie zaawansowanym. Posiadanie tego dokumentu to niebywałe osiągnięcie, ponieważ sam egzamin nie należy to najłatwiejszych. Jeżeli planujesz podejście do CAE, w poniższym artykule znajdziesz wszystko, o czym warto pamiętać podczas nauki do egzaminu.
14:47, 22.06.2022
Rzemień na szyję to jedna z najmodniejszych męskich ozdób na lato. Efektowne rzemienie pasują przede wszystkim do nieformalnych stylizacji – sprawiają, że nasz outfit nabiera oryginalnego charakteru. Jaki rzemień na szyję kupić dla siebie? Czy tego typu ozdoba sprawdzi się jako prezent?
13:46, 21.06.2022
Osoby, które zaczęły swoją przygodę z kryptowalutami, mają sporo wątpliwości. Niby kryptowaluty są już z nami od dłuższego czasu, ale wciąż wzbudzają wiele skrajnych emocji. Jedni uważają, że jest to niepewna inwestycja, a nawet wręcz oszustwo, a inni pokazują dowody, że na kryptowalutach naprawdę dużo zarobili. Jaka jest prawda? Czy trzeba poświęcić sporo czasu, aby osiągnąć sukces na rynku kryptowalut?
09:30, 21.06.2022
Jak wskazuje niemiecki Federalny Urząd Statystyczny Destatis, mężczyźni stanowią 16% opiekunów osób starszych, a liczba ta stale rośnie. Jeśli zatem zastanawiasz się, czy panowie również mogą znaleźć pracę w tym zawodzie, który w sposób stereotypowy przypisywany jest paniom, odpowiadamy: zdecydowanie tak! To ciekawe rozwiązanie dla osób, które szukają pracy za granicą z zakwaterowaniem i możliwością szybkiego zarobienia większych pieniędzy. Jak wygląda liczba ofert pracy jako opiekun osób starszych w Niemczech? Dowiesz się z naszego krótkiego artykułu!
13:00, 17.06.2022
#PrzejścieDoLata – pod tym hasztagiem trwa do 27 czerwca konkurs Rossmanna na TikToku, w którym nagrodami jest pięć iPhone’ów 13 i 10 elektronicznych kart podarunkowych o wartości 200 zł każda. Zasady są bardzo proste. Wystarczy nagrać krótki film do muzyki „Lato w Rossmannie” i pokazać nowy letni look.
12:17, 17.06.2022
Petsitter to osoba, która zajmuje się zwierzakami domowymi podczas nieobecności ich opiekunów. Petsitterzy zapewniają codzienną opiekę nad zwierzakiem. Niektórzy ograniczają swoje usługi do kotów i psów. Inni opiekują się również ptakami, rybkami, małymi ssakami, gadami i płazami. Wielu opiekunów zwierząt prowadzi regularne usługi wyprowadzania psów i oferuje usługi całodobowej opieki nad zwierzętami, gdy klienci wyjeżdżają z miasta lub opieki dziennej. Tego rodzaju usługi są coraz bardziej popularne. W artykule odpowiadamy na pytania, kiedy warto zatrudnić petsittera, ile zarabia petsitter i jak można nim zostać?
00:00, 16.06.2022
CV jest dokumentem, który jest w stanie w znaczącym stopniu pomóc nam w zdobyciu wymarzonej pracy. Musi być ono jednak w poprawny sposób napisane, aby taka możliwość w ogóle się pojawiła. Jak zatem napisać dobre CV? Które informacje trzeba koniecznie w nim zawrzeć? W tym artykule postaramy się pomóc w znalezieniu odpowiedzi na te pytania.
14:59, 15.06.2022
Rosnące ceny, wzrastające raty kredytu, inflacja, spowodowały, że moich pieniędzy starcza mi na coraz mniej – zauważa Paulina Grabara-Król, kredytobiorca frankowy, przedsiębiorca, która dzięki współpracy z Replan.pl ma szansę poprawić swoją sytuację finansową.