Zamknij
REKLAMA

Toruń cały czas zaprasza do Chinatown na ul. Gregorkiewicza?

10:01, 10.09.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Tak wyglądało Chinatown podczas tegorocznego festiwalu światła Fot. Redakcja

Toruń cały czas zaprasza do Chinatown na ul. Gregorkiewicza

Jeden z Czytelników zwrócił naszej redakcji uwagę, że przy ul. Dąbrowskiego wciąż znajduje się plakat zapraszający do Chinatown, które podczas festiwalu Skyway znajdowało się na ul. Gregorkiewicza w Toruniu. Okazuje się jednak, że po plakacie nie ma już śladu. 

O co konkretnie mu chodzi?

- Toruń nadal zaprasza na Chinatown na ul Gregorkiewicza. Skyway już jakiś czas temu skończył się, a plakat zapraszający do instalacji nadal wisi na ul Dąbrowskiego przy stacji paliw Circle K koło sklepu Netto - pisze Czytelnik. 

Fot. Nadesłana

Okazuje się, że pracownicy Toruńskiej Agendy Kulturalnej, która była organizatorem festiwalu, wczoraj w godzinach 13:00-14:00, usunęli plakat, co widać na poniższej fotografii.

Fot. Nadesłana

Przypomnijmy.  Tematem całego wydarzenia Bella Skyway Festiwal było lądowanie człowieka na Księżycu. Nie był to przypadek, bo tegoroczna edycja wypadła w okresie 50. rocznicy podboju ciała niebieskiego przez amerykańskich astronautów.  Przez cały festiwal Toruń odwiedziło aż 400 000 osób. 

Na Starym Mieście, i nie tylko, artyści z Polski, Francji, Litwy, Portugalii, Finlandii i Singapuru zaprezentowali łącznie 20 świetlnych projektów: małych i wielkoformatowych instalacji, mappingów 3D, jak i również interesujących wydarzeń towarzyszących - podsumował  Przemysław Draheim z Toruńskiej Agendy Kulturalnej.

Najpopularniejszą instalacją Bella Skyway Festiwal było najprawdopodobniej Chinatown. Instalacja przybliżająca chińską kulturę zgromadziła prawdziwe tłumy. 

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

hehehehehehe

4 1

A do starych plakatów na słupach ogłoszeniowych czytelnik też się tak przypieprza? 15:32, 10.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

tyktyk

1 0

Albo wyborczych? 10:39, 11.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone