Zamknij

Oto oficjalna piosenka Festiwalu Wisły 2017 [WIDEO]

22:00, 07.08.2017 | WG
REKLAMA
Skomentuj
Screen z klipu "Czy powrócą żagle na Wisłę?", źródło: Facebook

Festiwal Wisły 2017 tuż-tuż. Tymczasem organizatorzy zaprezentowali oficjalną piosenkę imprezy - "Czy powrócą żagle na Wisłę?" Jej autorem jest Jacek Słupkowski, toruński muzyk, autor tekstów i żeglarz.

Już za tydzień Festiwal Wisły dobije do naszego miasta. Atrakcje festiwalowe przewidziano w grodzie Kopernika 14 i 15 sierpnia. Okazją do świętowania jest Rok Rzeki Wisły. Na królowej polskich rzek zobaczymy mniejsze i większe łodzie z Polski i nie tylko. Będzie też mnóstwo imprez towarzyszących: trochę historii, dawnych zwyczajów, smaków i dźwięków. Zatrzymajmy się przez chwilę na tych ostatnich. Organizatorzy festiwalu właśnie zaprezentowali oficjalną piosenkę imprezy - "Czy powrócą żagle na Wisłę?" Jej autorem jest Jacek Słupkowski, toruński muzyk, autor tekstów i żeglarz.

(WG)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone