Zamknij
REKLAMA

Toruń w TVN Turbo. Znajdzie się w programie o absurdach drogowych

11:33, 29.11.2019 | ddtorun.pl
Skomentuj
Fot. Screen z filmu/TVN Turbo
REKLAMA

Toruń w TVN Turbo. Znajdzie się w programie o absurdach drogowych

W najbliższą niedzielę w kanale TVN Turbo o godzinie 12:15 zostanie wyemitowany kolejny odcinek programu "Absurdy drogowe". Prowadzący skupią się m.in. na Toruniu, gdzie pochylą się nad tematem bezpieczeństwa. 

Program cieszy się sporym zainteresowanie. Krzysztof Ruszała i Kamil Jaśkowski to reporterzy TVN Turbo, którzy przemierzają Polskę wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu najbardziej kuriozalnych absurdów drogowych.

- Tropią te rozwiązania, które zamiast pomagać kierowcom, przeszkadzają i ograniczają ruch. Śledzą bezsensowne znaki drogowe, skomplikowane przejścia dla pieszych czy drogi donikąd. Zaprezentują miejsca, o których krążą legendy lub stały się kanwą dowcipów. Reporterzy TVN Turbo obnażą pomyłki urzędników i przypadki nietrafionych inwestycji, które wzbudzają emocje zarówno mieszkańców, jak i kierowców - czytamy w opisie programu. 

W najbliższą niedzielę o godzinie 12:15 zostanie wyemitowany kolejny odcinek, w którym nie zabraknie wątku toruńskiego. Reporterzy pochylą się nad bezpieczeństwem w Toruniu. Co wytropią? Tego jeszcze dokładnie nie wiadomo. 

- Zaczniemy od międzynarodowej trasy rowerowej, a konkretnie od jej polskiego, wyjątkowo oznaczonego fragmentu, znajdującego się w Pucku. Z województwa pomorskiego przeniesiemy się do kujawsko-pomorskiego, żeby sprawdzić jak wygląda pewna ślepa droga w Pakości. Krzysiek i Kamil obejrzą także osobliwą szykanę w Lesznie, a w Toruniu pochylą się nad tematem bezpieczeństwa. Pozostałe miejscowości, do których się wybierzemy, to: Zabrze, Borne Sulinowo, Warszawa, Reda, Żelazków oraz Wołczkowo - czytamy w opisie niedzielnego odcinka na YouTube. 

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Big MooBig Moo

1 1

Na player już 10 odcinków. To oznacza, że zostały wyemitowane w TVN Turbo już wszystkie oprócz tzw. Prapremiery, którą player przyciąga nowych abonentów. 14:00, 29.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

hnrgbtfvdhnrgbtfvd

0 0

oo takie słupki co 1 metr powinny stać przy krawężnikach na osiedlach tam gdzie są zakazy zatrzymywania i parkowania by kierowcy tam nie parkowali. 03:18, 06.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz