Zamknij

Wściekły Popek mówi OBRZYDLIWE RZECZY o byłej kochance z regionu. "Nie odpuszczę ci"

17.00, 24.01.2023 G.S. (DD Włocławek)
Skomentuj commons.wikimedia.org
REKLAMA

Blisko cztery miesiące temu raper Popek oskarżył mieszkankę Włocławka, z którą miał romans, o stalking i próbę zniszczenia jego rodziny.  Teraz znów wraca do tej sytuacji. Jest wściekły i zapowiada zemstę.

Popek: zabrałaś mi dwójkę dzieci, zniszczyłaś moją Kaśkę

Temat ucichł na kilka miesięcy, ale ostatnio odżył, bo do sieci najpierw wyciekło nagranie, na którym Popek jest nagi. Raper miał wysłać wideo do kobiety w prywatnej wiadomości

Popek nie omieszkał skomentować wycieku nagrania. Próbował obrócić sytuację w żart, ale przyznał, że filmik został opublikowany bez jego zgody przez byłą kochankę z Włocławka. 

Wkrótce Popek opublikował na Instagramie kolejne nagranie (zniknęło już z sieci). Wideo, w którym raper, mówi o byłej kochance obrzydliwe rzeczy i kieruje pod jej adresem wiele ostrych słów, powstało na lotnisku. Tak wściekłego rapera jeszcze nie widziano. 

Jak widzę tę ... z Włocławka, to przeklinam. (...) Zabrałaś mi dwójkę dzieci, zniszczyłaś moją Kaśkę. Ona ci nigdy w życiu krzywdy nie zrobiła. Ostatnio podałaś jej numer ze swoja mordą, pisząc: „zapraszam do rozmów”. Dzwonili do niej twoi psychofani (...).  Ta biedna dziewczyna nie wiedziała, jak odbić piłeczkę, więc podawała się za policję z Włocławka. A ty się śmiałaś – mówił na nagraniu rozwścieczony raper.

Kupiłem bilet w jedną stronę, jestem między Bogotą a Panamą i jadę tam nagrać dissa na ciebie i cię pochować za życia. I przysięgam, dopóki żyje internet, ja przez ciebie nie mam pulsu, uczuć i empatii. Jestem gotowy na wszystko – dodał. 

– Będę u niej (byłej kochanki - red.) grał koncert pod domem charytatywnie co środę. Przysięgam ci, dopóki istnieje internet – nie odpuszczę ci. Teraz dopiero zaczyna się show – zapowiedział .

Włocławianka odpowiada Popkowi 

Anna z Włocławka skomentowała nagrania Popka na swoim profilu facebookowym. 

- Oszczerstwa, że ja mu zabrałam rodzinę to jakiś absurd. (...) Nie łączcie mnie z tym człowiekiem - stwierdziła. 

Portalom, które zamieściły nagranie z rozwścieczonym Popkiem, zagroziła sądem. 

(G.S. (DD Włocławek))
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%