Zamknij
REKLAMA

Oto, co zrobił ten 50-latek w Józefowie k. Lubicza! Teraz grozi mu więzienie

14:56, 26.06.2020 | ddtorun.pl/materiały prasowe
Skomentuj Fot. depositphotos/zdjęcie ilustracyjne
REKLAMA

Oto, co zrobił ten 50-latek w Józefowie k. Lubicza! Teraz grozi mu więzienie

Dzięki informacji od świadka i błyskawicznej reakcji policjantów zatrzymano mężczyznę, który kierował samochodem mając 3 promile alkoholu w organizmie. 50-latek miał również sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Do zdarzenia doszło wczoraj (25.06) wieczorem w Józefowie (gm. Lubicz). Mężczyźnie  grozi do 5 lat więzienia.

Wczoraj (25.06) około godz. 18:00 do dyżurnego komisariatu w Dobrzejewicach wpłynęła informacja od jednego z mieszkańców Józefowa (gm. Lubicz) o tym, że nieznajomy mu mężczyzna wjechał na jego posesję autem i zakopał się.

Zgłaszający podejrzewał, że kierowca cinquecento może być pijany.

Dyżurny natychmiast wysłał pod wskazany adres policjantów. Kiedy kierowca zorientował się, że mundurowi są już w drodze uciekł pozostawiając auto.

Kiedy policjanci przyjechali na miejsce mężczyzny już tam nie było.

Funkcjonariusze ustalili jego rysopis i ruszyli na poszukiwania. Kilkaset metrów dalej napotkali osobę opisaną w zgłoszeniu.

Szybko wyszło na jaw co było powodem jego ucieczki. Funkcjonariusze od razu wyczuli od 50-latka, który kierował cinquecento woń alkoholu. Okazało się, że mężczyzna ma 3 promile alkoholu w organizmie.

Poza tym ciążył na nim zakaz prowadzenia pojazdów wydany przez toruński sąd.

Teraz mężczyźnie  grozi do 5 lat więzienia.

[ALERT]1593176110266[/ALERT]

(ddtorun.pl/materiały prasowe)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (2)

MorfeuszMorfeusz

5 1

A to ci matoł dosyc ze ma zakaz to jeszcze pcha sie za kolko nawalony Czysty baran hehe. 15:38, 26.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZochaZocha

3 0

Samo zabranie uprawnień nic nie daje.Trzeba zatrzymać pojazd,wtedy to odczują zastępy miłośników gorzałki. 07:06, 28.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA