Zamknij
REKLAMA

Toruń i okolice: mundurowi zabezpieczyli narkotyki. Było tego sporo!

15:12, 03.07.2020 | ddtorun.pl
Skomentuj
fot. depositphotos
REKLAMA

Toruń i okolice: mundurowi zabezpieczyli narkotyki. Było tego sporo!

36-latkowi zatrzymanemu w Chełmży grozi teraz nawet do 10 lat więzienia. Policjanci kryminalni odnaleźli u niego blisko 100 gram różnego rodzaju narkotyków. Wczoraj toruński sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu.

Wczoraj, tj. 02.07.2020 roku Sąd Rejonowy w Toruniu zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 36 -letniego mężczyzny z Chełmży podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków i udział w ich obrocie.

W dniu 29.06.2020roku, około godz. 20:00, policjanci z Komisariatu Policji w Chełmży weszli do jednego z mieszkań oraz pomieszczeń gospodarczych  przy ul. Dworcowej w Chełmży.
Uprawniały ich do tego wcześniejsze przypuszczenia, że właściciel może posiadać w nim przedmioty prawem zabronione. Okazało się, że o pomyłce nie było mowy. Policjanci kryminalni w przeszukiwanych pomieszczeniach odnaleźli i zabezpieczyli m.in. ponad 43 gramy białego proszku i ponad 58 gramów zielonego suszu, wagę elektroniczną kilkaset woreczków z tzw. zapięciem strunowym.

Wstępne policyjne testy wykazały, że pierwszy ze środków wykazuje cechy charakterystyczne dla amfetaminy, drugi zaś dla marihuany.

Mężczyzna z ust śledczych usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków narkotycznych oraz udział w ich obrocie. Prokurator po zapoznaniu się z materiałem zgromadzonym przez śledczych zdecydował się złożyć  wniosek do sądu o tymczasowe aresztowanie mężczyzny.

Wczoraj sąd zdecydował o tym, że mężczyzna najbliższe 3 miesiące spędzi w celi. Teraz grozi mu od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

[ALERT]1593781693948[/ALERT]

 

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

MorfeuszMorfeusz

0 0

Tempic dilerow oni psują swiat !!! Do paki z nim No i niech sypie od kogo to ma i tamtego też do paki Tam jest ich miejsce. 06:21, 05.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA