Zamknij
REKLAMA

Najlepsza akcja promocyjna? Atrakcje z Kujawsko-Pomorskiego spodobały na gdańskich targach

09:45, 06.04.2016 | Katarzyna Fus
Skomentuj fot. źródło: Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna
REKLAMA

Niedługo oficjalne rozpoczęcie sezonu turystycznego, a Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna będzie mogła pochwalić się medalem zdobytym na poznańskich targach. 

Medal Mercurius Gedanensis w konkursie na najlepszą akcję promocyjną za „Kujawsko-Pomorską konstelację dobrych miejsc” i nagrodę za najatrakcyjniejsze stoisko otrzymała Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna podczas targów turystycznych Free Time Festival, które odbyły się w miniony weekend (2-3 kwietnia) w Gdańsku.

Na kujawsko-pomorskim stoisku podczas gdańskich targów Ciechocinek zarosił na jubileusz 180-lecia uzdrowiska, Bydgoszcz na Szlak TeH2O, Toruń do swych niezliczonych atrakcji – od gotyku, przez Fort IV - aż do gwiazd, rozkwitający dla turystyki Grudziądz - do cytadeli i na wieżę Klimek,
a Włocławek na przyszłoroczne wydarzenia Roku Rzeki Wisły.

- Kampania „Konstelacje dobrych miejsc” ma odzwierciedlać najważniejsze dla zadanie kujawsko-pomorskiej branży turystycznej na najbliższe lata - budowanie sieci wzajemnych powiązań - informuje Beata Krzemińska, rzeczniczka marszałka. - Efektem wspólnej pracy środowiska turystyki w całym regionie mają być tzw. produkty sieciowe, wiążące ofertę gestorów bazy noclegowej, turoperatorów, przewodników, przewoźników i oferentów usług dodatkowych (kulinaria, wypożyczalnie sprzętu, usługi kulturalne, rozrywkowe itd.). Wszystko po to by turysta mógł w komfortowy sposób poznawać nasz region i dowolnie komponować własną „konstelację”.

Free Time Festiwal to po raz drugi zorganizowana w gdańskiej hali Amber Expo impreza mająca za zadanie promowanie aktywnego spędzania czasu wolnego. Podczas tegorocznej edycji stoiska 250 wystawców odwiedziło 15 tys. osób. 

Pierwsza odsłona "Konstelacji", podczas targów Tour Salon w Poznaniu w 2015 r., przyniosła nagrodę za stoisko "najlepiej odzwierciedlające przyjętą strategię marketingową".

(Katarzyna Fus)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%