Zamknij
REKLAMA

Kolejny nielegalny alkohol trafił do szpitali w regionie. Posłuży do...

10:28, 09.04.2020 | ddtorun.pl
Skomentuj
Fot. kujawsko-pomorskie.kas.gov.pl
REKLAMA

Kolejny nielegalny alkohol trafił do szpitali w regionie. Posłuży do...

Krajowa Administracja Skarbowa z  Bydgoszczy przekazała 300 litrów alkoholu do dezynfekcji dla szpitali w regionie. Spirytus pochodzący z przestępstwa posłuży do walki z Covid-19.

We wtorek, w Światowym Dniu Zdrowia, funkcjonariusze kujawsko-pomorskiej KAS podziękowali medykom za ich codzienny wysiłek, przekazując władzom dwóch bydgoskich szpitali alkohol do dezynfekcji.
Nielegalny towar był przeznaczony do zniszczenia. Teraz pomoże Wojskowemu Szpitalowi Klinicznemu z Polikliniką oraz Kujawsko-Pomorskiemu Centrum Pulmonologii w walce z wirusem. Posłuży do przygotowania środków dezynfekujących, odkażania rąk, odzieży i infrastruktury w placówkach medycznych.
W ten sposób KAS wspiera bezpieczeństwo sanitarne w kraju. Wśród wcześniej obdarowanych, którym przekazaliśmy łącznie blisko 2 tys. litrów alkoholu do odkażania, znalazły się także: Szpital Uniwersytecki im. dr J. Biziela w Bydgoszczy, Szpital w Lipnie oraz  wiele innych organów i służb odpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa państwa i obywateli.

[ALERT]1586420905772[/ALERT]

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

Gos. Gos.

1 0

Tak powinno być cały czas wszystko co z przemytu nadające się i wspomagające szpitale domy opieki i inne instytucje powinny byc Przekazywane pod ścisł nadzorem. W ramach ochrony środowiska. Tylko papierosy utylizowane. 14:15, 11.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Gosp. Gosp.

0 0

Tak powinno być cały czas wszystko co z przemytu nadające się i wspomagające szpitale domy opieki i inne instytucje powinny byc Przekazywane pod ścisł nadzorem. W ramach ochrony środowiska. Tylko papierosy utylizowane. 14:17, 11.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA