Zamknij
REKLAMA

Mieszkaniec naszego regionu zlekceważył kwarantannę i groził...

15:05, 23.03.2020 | ddtorun.pl
Skomentuj
fot. depositphotos
REKLAMA

Mieszkaniec naszego regionu zlekceważył kwarantannę i groził...


Policjanci z Brodnicy codziennie sprawdzają, czy osoby objęte kwarantanną przebywają we wskazanym przez siebie miejscu. Właśnie podczas takiej kontroli okazało się, że jeden z mieszkańców gminy Świedziebnia zlekceważył obowiązujące ograniczenia, a na dodatek groził dzielnicowemu, który to ujawnił. Teraz 42-latek poniesie konsekwencje takiego nagannego zachowania.

W miniony piątek (20.03.) dzielnicowy z Górzna, pow. brodnicki, wykonując swoje zadania związane ze sprawdzeniami miejsc przebywania osób objętych kwarantanną domową, pojechał skontrolować jednego z mieszkańców gminy Świedziebnia. Mężczyzna, po odebraniu telefonu od dzielnicowego, oznajmił, że nie podejdzie do okna, gdyż „właśnie się kąpie". Po kilkukrotnym wydaniu polecenia, by jednak się w nim pokazał 42-latek przyznał, że nie ma go w miejscu zamieszkania.

Dzielnicowy poczekał na mężczyznę, który wrócił do domu po około 20 minutach. 42-latek zamiast przeprosić za swoje nieodpowiedzialne zachowanie zagroził policjantowi, jeśli ten poinformuje o jego absencji odpowiednie organa. Dlatego teraz odpowie nie tylko za przestępstwo z art. 224 kodeksu karnego, tu może spodziewać się kary do 3 lat więzienia, ale także za nieprzestrzeganie zarządzeń leczniczych przy chorobach zakaźnych, za co grozi mu grzywna. O fakcie zostanie również powiadomiony Powiatowy Inspektor Sanitarny.

[ALERT]1584972289675[/ALERT]

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

Brak słówBrak słów

6 2

*%#)!& 22:11, 23.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

wiruswirus

1 3

Uwaga na idiotów i idiotki-to bomby wirusowe. Koleżanki Szojring!, Zlewaczone hiszpańskie feministki , sympatyczki rządzącej tam socjalistycznej partii t mimo stanu zagrożenia urządziły w Madrycie spęd-manifę na 120 000! W Hiszpanii pomiędzy piątkiem a sobotnim wieczorem nastąpił szokujący wzrost zachorowań i zgonów na COVID-19. Liczba zmarłych wzrosła do 200, zaś zainfekowanych do 6,2 tys. Zachorowała nawet żona wicepremiera, który przerwał kwarantanne by wystąpić w telewizji, co spotkało się z falą krytyki. W Madrycie z okazji 8 marca, odbyła się wielka lewicowa manifestacja. Uczestniczyło w niej ok. 120 tys. osób.
Władze nie zakazały manifestacji pomimo tego, że wówczas w Hiszpanii zanotowano już ok. 500 zakażeń oraz ok. 30 ofiar. Eksperci spodziewali sie przez to lawinowych wzrostów zachorowań.
Po 8 marca liczba zachorowań codziennie wynosi kolejne 500-1000 osób, a tylko wczoraj zanotowano blisko dwa tysiące nowych chorych i 65 kolejnych ofiar śmiertelnych. Epicentrum koronawirusa w Hiszpanii to Madryt- ponad 3 tys z 5,6 tys. w całym kraju i 133 ofiarW Hiszpanii pomiędzy piątkiem a sobotnim wieczorem nastąpił szokujący wzrost zachorowań i zgonów na COVID-19. Liczba zmarłych wzrosła do 200, zaś zainfekowanych do 6,2 tys. Zachorowała nawet żona wicepremiera, który przerwał kwarantanne by wystąpić w telewizji, co spotkało się z falą krytyki.

W Madrycie z okazji 8 marca, odbyła się wielka lewicowa manifestacja. Uczestniczyło w niej ok. 120 tys. osób.
Władze nie zakazały manifestacji pomimo tego, że wówczas w Hispzanii zanotowano już ok. 500 zakażeń oraz ok. 30 ofiar. Eksperci spodziewali sie przez to lawinowych wzrostów zachorowań.

Po 8 marca liczba zachorowań codziennie wynosi kolejne 500-1000 osób, a tylko wczoraj zanotowano blisko dwa tysiące nowych chorych i 65 kolejnych ofiar śmiertelnych. Epicentrum koronawirusa w Hiszpanii to Madryt- ponad 3 tys z 5,6 tys. w całym kraju i 133 ofiary spośród 185 w całej Hiszpanii.y spośród 185 w całej Hiszpanii.
08:17, 24.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA