Zamknij
REKLAMA

Dramat w domu pod Toruniem! Poważne oparzenia twarzy i rąk

12:28, 21.10.2019 | online
Skomentuj Fot. Nadesłana
REKLAMA

Dramat w domu pod Toruniem! Poważne oparzenia twarzy i rąk

W miejscowości Dąbrówka w gm. Lipno doszło do wybuchu w domu jednorodzinnym, po tym jak mieszkańcy wymienili butlę gazową. Budynek nie nadaje się do dalszego zamieszkiwania.

W sobotę (19.10.2019) przed 12.00 dysponent WCPR przekazał dyżurnemu lipnowskiej policji informację o tym, że w miejscowości Dąbrówka, w domu jednorodzinnym doszło do wybuchu gazu. Przybyli na miejsce policjanci zastali służby ratownicze. Strażacy musieli szybko wydobyć z zawalonego budynku jednego z mieszkańców, który w wyniku wybuchu został poszkodowany i uwięziony w piwnicy.

Obecni na miejscu pracownicy służby medycznej zdecydowali o wezwaniu na miejsce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, gdyż z ustaleń wynikało, że mężczyzna ma poważne oparzenia twarzy i rąk. 67-latek został zabrany śmigłowcem do szpitala we Włocławku.

Drugi z mężczyzn, który w chwili wybuchu gazu znajdował się na miejscu o własnych siłach zdołał wydostać się z budynku. Nie odniósł poważnych obrażeń ciała.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że zamieszkujący dom mężczyźni mieli w piwnicy dwie 11kg butle gazowe a do wybuchu doszło z powodu rozszczelnienia się instalacji gazowej budynku. Szczegóły wyjaśni prowadzone w tej sprawie postępowanie. 

[ALERT]1571654006950[/ALERT]

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA